:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Straż pożarna, Skończyło strachu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 07/01/2019 17:50

Dwa zastępy strażaków z OSP Zakrzewo i podnośnik z drabiną zadysponowano do likwidacji zagrożenia na jednej z posesji w Zakrzewie.

O 14.25 do złotowskiego stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o palącym się kominie na jednym z budynków mieszkalnych w Zakrzewie. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy miejscowych strażaków oraz ratowników ze złotowskiej JRG z podnośnikiem. Po dokonaniu niezbędnych czynności rozpoznawczych, wywietrzeniu pomieszczeń oraz przebadaniu powietrza na zawartość tlenku węgla oraz zbadaniu drożności komina zakończono działania. Mieszkańców zagrożonych pomieszczeń poinformowano o konieczności właściwej dbałości o przewody kominowe i właściwej instalacji i eksploatacji urządzeń grzewczych.

 

Reklama

Skończyło się na strachu komentarze opinie

  • gość 2019-01-07 19:34:13

    Dbalosc o przewód kominowy i palenie w piecu to ja wiem drzewo suche i wegiel i prosze nie pisac budynek gminny ja wiemco palic Piotr Falba nie dbalosc mieszkanców prosze dla siebie zostawić

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 20:37:33

    Ale co ma do tego że to budynek gminny? To jak zacznie się palić w takim budynku przez najemce to też wina gminy?

  • gość 2019-01-08 07:36:53

    Ukarać wysoką grzywną!!!odechce się palenia śmieci!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 10:26:40

    Też jestem za tym, by ukarać grzywna, to może w końcu coś dotrze i zaczną dbać o to co ich, a nie zwalac winę na kogo innego

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 16:54:52

    To nie jest dom strażaka?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 17:47:53

    Tak, to dom strażaka i jego sprawka

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 18:19:56

    A to strażak już pomocy straży nie może potrzebować??? Jest jakimś innym obywatelem??? Lepiej żeby się zaczadzil i stracił życie bo przecież to tylko strażak sam!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 19:02:23

    Każdy powinien otrzymać pomoc, ale jeśli u strażaka się dymilo już od dłuższego czasu, to czemu nic z tym nie zrobił, powinien dawać przykład dobry a nie zły, jedno szczęście że im wszystkim nic się nie stało, bo w budynku podajrze mieszka więcej rodzin z tego co mi wiadomo.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 19:57:00

    Z tego co się dowiedziałem, to nie strażak, czy tam jego rodzina nie wzywala pomocy, bo nie widzieli problemu żadnego. Ludzie mówią, że u sąsiadów aż siwo było i to oni szukali przyczyny.

  • gość 2019-01-08 20:46:29

    niezalogowany masz słabego informatora i się nie wypowiadaj a nikomu z was nie życzę by czy to straż czy policja czy karetka przyjechała, każdemu może się stać i nie zawsze decyduje czynnik ludzki także zostawcie te hejty dla siebie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 21:01:22

    No to proszę wtedy mnie doinformowac, to co się stało konkretnie i kto wzywał pomocy? Jeżeli twierdzisz że mam złe wiadomości?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 21:24:24

    A co to koncert życzeń???

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 21:31:10

    Jeżeli ktoś zarzuca mi zle informacje to chyba powinien wyjaśnić swoje słowa, gadać to każdy może, ale przyznać się do błędu to już nie? W całym zakrzewie aż huczy o tym, ale nie dziwię się...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 21:37:55

    I dobrze że huczy przynajmniej Ci co nie mają co robić mają o czym gadać!!! Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego dobrego.

Dodajesz jako: |