:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
Piłka nożna, Sparta Krasoń - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 19/11/2019 08:21

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Sparta Krasoń Cup

Już w tą sobotę rozpoczynamy zmagania w największym turnieju w naszym regionie Sparta KRASOŃ CUP. Na pierwszy ogień idą zespoły z rocznika 2009 ( Hala Złotowianka ul. Boh. Westerplatte 9a ) oraz 2010 (Hala przy szkole nr 2 ul. 8 marca) Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat z tego wydarzenia ,oraz dokładny terminarz gier dla poszczególnych roczników. Jeśli chcecie być na bieżąco z wynikami “na żywo” specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy linki z wynikami poszczególnych roczników.

Terminarz rocznika 2009

9.15 – 9.17 mecz 1 AP SPARTA ZŁOTÓW AP REISSA INOWROCŁAW
9.19 – 9.31 mecz 2 FK HARADZIEJA AP 2012 MKS DEBRZNO
9.33 – 9.45 mecz 3 WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ
9.47 – 9.59 mecz 4 POGOŃ SZCZECIN ARKONIA SZCZECIN
10.01 – 10.13 mecz 5 AP REISSA INOWROCŁAW AP 2012 MKS DEBRZNO
10.15 – 10.27 mecz 6 AP SPARTA ZŁOTÓW BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ
10.29 – 10.41 mecz 7 FK HARADZIEJA POGOŃ SZCZECIN
10.43 – 10.55 mecz 8 WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ ARKONIA SZCZECIN
10.57 – 11.09 mecz 9 AP 2012 MKS DEBRZNO BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ
11.11 – 11.23 mecz 10 AP REISSA INOWROCŁAW POGOŃ SZCZECIN
11.25 – 11.37 mecz 11 AP SPARTA ZŁOTÓW WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ
11.49 – 12.01 mecz 12 FK HARADZIEJA ARKONIA SZCZECIN
12.03 – 12.15 mecz 13 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ POGOŃ SZCZECIN
12.17 – 12.27 mecz 14 AP 2012 MKS DEBRZNO WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ
12.29 – 12.41 mecz 15 AP REISSA INOWROCŁAW FK HARADZIEJA
12.43 – 12.55 mecz 16 AP SPARTA ZŁOTÓW ARKONIA SZCZECIN
12.57 – 13.09 mecz 17 POGOŃ SZCZECIN WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ
13.11 – 13.23 mecz 18 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ FK HARADZIEJA
13.25 – 13.37 mecz 19 AP 2012 MKS DEBRZNO AP SPARTA ZŁOTÓW
13.39 – 13.51 mecz 20 AP REISSA INOWROCŁAW ARKONIA SZCZECIN
13.53 – 14.05 mecz 21 WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ FK HARADZIEJA
14.07 – 14.19 mecz 22 POGOŃ SZCZECIN AP SPARTA ZŁOTÓW
14.21 – 14.33 mecz 23 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ AP REISSA INOWROCŁAW
14.35 – 14.47 mecz 24 AP 2012 MKS DEBRZNO ARKONIA SZCZECIN
14.49 – 15.01 mecz 25 FK HARADZIEJA AP SPARTA ZŁOTÓW
15.03 – 15.15 mecz 26 WISEŁKA FORDON BYDGOSZCZ AP REISSA INOWROCŁAW
15.17 – 15.29 mecz 27 POGOŃ SZCZECIN AP 2012 MKS DEBRZNO
15.31 – 15.43 mecz 28 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ ARKONIA SZCZECIN

Wyniki na żywo:

2009

https://ws.eniblo.com/6C1NeDGzgJfHgDjndo/

 

Terminarz rocznika 2010

9.10 – 9.21 mecz 1 AP SPARTA ZŁOTÓW MKS NOTEĆ CZARNKÓW
9.23 – 9.34 mecz 2 FK HARADZIEJA KRAJNA WYRZYSK
9.36 – 9.47 mecz 3 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ CHOJNICZANKA CHOJNICE
9.49 – 10.00 mecz 4 POGOŃ SZCZECIN LECH POZNAŃ
10.02 – 10.13 mecz 5 MKS NOTEĆ CZARNKÓW KRAJNA WYRZYSK
10.15 – 10.26 mecz 6 AP SPARTA ZŁOTÓW CHOJNICZANKA CHOJNICE
10.28 – 10.39 mecz 7 FK HARADZIEJA POGOŃ SZCZECIN
10.41 – 10.52 mecz 8 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ LECH POZNAŃ
10.54 – 11.05 mecz 9 KRAJNA WYRZYSK CHOJNICZANKA CHOJNICE
11.07 – 11.18 mecz 10 MKS NOTEĆ CZARNKÓW POGOŃ SZCZECIN
11.20 – 11.31 mecz 11 AP SPARTA ZŁOTÓW BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ
11.33 – 11.44 mecz 12 FK HARADZIEJA LECH POZNAŃ
11.46 – 11.57 mecz 13 CHOJNICZANKA CHOJNICE POGOŃ SZCZECIN
11.59 – 12.10 mecz 14 KRAJNA WYRZYSK BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ
12.12 – 12.23 mecz 15 MKS NOTEĆ CZARNKÓW FK HARADZIEJA
12.25 – 12.36 mecz 16 AP SPARTA ZŁOTÓW LECH POZNAŃ
12.38 – 13.49 mecz 17 POGOŃ SZCZECIN BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ
12.51 – 13.02 mecz 18 CHOJNICZANKA CHOJNICE FK HARADZIEJA
13.04 – 13.15 mecz 19 KRAJNA WYRZYSK AP SPARTA ZŁOTÓW
13.17 – 13.28 mecz 20 MKS NOTEĆ CZARNKÓW LECH POZNAŃ
13.30 – 13.41 mecz 21 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ FK HARADZIEJA
13.43 – 13.54 mecz 22 POGOŃ SZCZECIN AP SPARTA ZŁOTÓW
13.56 – 14.07 mecz 23 CHOJNICZANKA CHOJNICE MKS NOTEĆ CZARNKÓW
14.09 – 14.20 mecz 24 KRAJNA WYRZYSK LECH POZNAŃ
14.22 – 14.33 mecz 25 FK HARADZIEJA AP SPARTA ZŁOTÓW
14.35 – 14.46 mecz 26 BKS BUDOWLANI BYDGOSZCZ MKS NOTEĆ CZARNKÓW
14.48 – 14.59 mecz 27 POGOŃ SZCZECIN KRAJNA WYRZYSK
15.01 – 15.12 mecz 28 CHOJNICZANKA CHOJNICE LECH POZNAŃ

 

Wyniki rocznik 2010

https://ws.eniblo.com/jVsnVBvoSqS1Joh3Pe/

Reklama

Sparta Krasoń Cup 2019 komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi hydrauliczne ,HGS

Usługi hydrauliczne C.O-CWU ,montaż kotłów 5 kl. Autoryzowany serwis DEFRO, sterowanie podłogowe, instalacje sanitarne, instalowanie sterowników..


Skup pilarek uszkodzonych

Jeśli posiadasz uszkodzoną pilarkę marki Stihl, która leży w garażu i się kurzy to zapraszam do kontaktu. Chętnie odkupię od Ciebie taką maszynę.


REMONTY wykończenie wnetrz

-Malowania -Tapetowanie -Podwieszenie sufitów -Gładzie -Tynki -Montaż paneli podłogowych i innych


Eko-Trans Mariola Kujawa Skup Złomu Usługi Transportowe-Prace Ziemne-Rozbiórki ul.Ks.B.Domańskiego 27 Krajenka


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zlotowskie.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Angelika Leszczyńska, Mariusz Leszczyński “Leszczyńscy” S. C. z siedzibą w Złotów 77 – 400, Wojska Polskiego 2

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"