:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C

Sparta pokonała Polonię

Piłka nożna, Sparta pokonała Polonię - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 31/07/2019 10:48
LIP 31
Jastrowie godz: 18:00

Wczoraj w przedsezonowym sparingu zmierzyły się Polonia Jastrowie i Sparta Złotów

Spotkania między tym klubami zawsze budziły wielkie emocje. Tak może być i tym razem, choć po latach zmieniła się pozycja drużyn - Polonia właśnie spadła do A klasy. 

Oba zespoły są w przebudowie. Ze Sparty odeszło kilku podstawowych, doświadczonych zawodników, którzy dotąd stanowili o jej sile, doszli nowi.

Z kolei Polonia wzmacnia się na potęgę - wracają do niej m.in. piłkarze, którzy dotąd grali w wyższych ligach. Drużyna prezesa Tomasza Wojtiuka marzy bowiem o jak najszybszym powrocie do Okręgówki. 

Sparing Polonii i Sparty będzie także testem dla trenerów. W obu klubach są to nowe osoby - jastrowian do boju poprowadzi Łukasz Cyruk (grający trener w jednym z przedsezonowych sparingów strzelił trzy gole), natomiast poczynaniami złotowian kierować będzie Tomasz Miedziński (do niedawna trener Orkanu Śmiłowo). 

Zapowiada się ciekawe sportowe widowisko. 

Początek meczu o 18:00 na stadionie w Jastrowiu.

Aktualizacja:

Wynik meczu 1:2. 

Łukasz Opłatek

Reklama

Sparta pokonała Polonię komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 11:31:35

    Cóż za rzetelność. Sparta się niby nie wzmocnila? 5 zawodników ze Śmiłowa to nie wzmocnienia?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 11:42:12

    Jastrowie tym składem zagrało by spokojnie w 5 lidze.

  • gość 2019-07-31 12:46:58

    taaaa...a Sparta w 3 :)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 13:46:39

    A kiedy derby Polonia-Korona?? Pewnie za rok sie spotkaja w lidze

  • gość 2019-07-31 15:50:30

    Polonia Korona mecz w sierpniu w ramach Pucharu

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 17:54:21

    Tak jest jak za piłkę nożną w Jastrowiu biorą się Wojtiuki kiedyś stary był prezesem spadli do A klasy teraz młody jest prezesem spadki do A klasy

  • gość 2019-07-31 18:20:58

    Czyli Polonia w A klasie a przecież ich sprawę prowadziło \"renomowane biuro prawa sportowego z trójmiasta\" hahahaha Tomcio Tomcio

  • gość 2019-07-31 18:25:45

    ha ha ha, dobre to z Wojtiukami. Ale trzymam kciuki za Zachara, że pociągnie do góry zespół.\nNiech działają Pany, ale nawet jak młodemu Wojtiukowi uda się zrobić coś z drużyną, to następnym burmistrzem nie zostanie... tak to nie działa. Mam nadzieję, że przynajmniej ktoś się odważy w następnej kadencji wystartować na stołek burmistrza, bo dziś odważnych brak o ile się nie myle...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 20:42:59

    Hahaha Chyba nie Pasuje burakom, że młody sobie wszystko poukładał

  • gość 2019-07-31 21:11:01

    co by nie robili grają w A klasie czyli już niżej się nie da pościągali kolesi z Łobżenicy, Wałcza i płacą kasę zobaczymy jak długo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 21:53:55

    Burak - dzbanuszek się wkurza, poczekaj złoimy ciebie na starcie, będą baciory.... , buraka wywalili z klubu od razu inna atmosfera i kasa się zgadza.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 21:57:55

    Bardzo fajnie grała POLONI po komentarzach widać, że niektórym burakom nie pasuje że młodemu się udaje. Hihi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 22:01:51

    Burak będziesz na meczu Polonia - Okonek czy boisz się? Zobaczymy jaki jesteś cwaniak.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 22:16:56

    Buraka nie będzie już się asekuruje frajer.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 22:37:58

    Złotów PZL rozgromi UPA Jastrov

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 22:48:56

    Ty znowu ? Już za to Upa jesteś zgłoszony do prokuratury, mało ci jeszcze ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 23:18:19

    Zlotow wygrał.. pięknie ale i tak są slabi..

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 23:20:07

    W zlotowie mieszkalo dużo niemcow i polakow niemieckiego pochodzenia fakt. Tak samo jak do Jastrowia przyjechali Ukraińcy i inne nacje ze wschodu. Fakt. Teraz jestesmy Polakami. W sumie to obywatelami Unii Europejskiej. Swiatowi ludzi

  • gość 2019-07-31 23:22:48

    SSparta Flatov...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-31 23:55:24

    Zieliński jak się sprzedał, wstyd dla jego samego i całej rodziny. Słyszałem co mówili na trybunach, że naćpany lata po Jastrowiu, i go nie chcieli do drużyny

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 07:27:15

    I właśnie wychodzi podejście ludzi z Poloni jak ktoś nie chce z nimi to najlepiej zgnoić, nakłamać, nawyzywać żal mi was grajcie w A klasie bo wyżej nikt was nie chce

  • gość 2019-08-01 08:06:15

    Zieliński szybciej czy pózniej wróci do Polonii, a to co mówią trybuny, nie utożsamiaj z Polonią. A czy zagra w ZŁotowie to jeszcze nie wiadomo.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 09:28:16

    Za rok polonia w B klasie obiecuję wam

  • gość 2019-08-01 09:33:08

    Chyba Włókniarz z selekcjonerem Rikardem, pewne w serie B

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 09:41:16

    Zieliński powiedział wyraźnie ze do Jastrowia nie wróci. Lepiej grać w V lidze z drużynami pokroju Obornik czy Pobiedzisk niż kopać się w A klasie z Okonkiem czy Dziembowem. Ja w tej decyzji nic dziwnego nie widzę.

  • Alan - niezalogowany 2019-08-01 09:42:11

    Ani Włókniarz , ani Polonia nie wylądują w B-klasiew najgorszym wypadku pozostaną nadal w A-klasie proszę skończyć te \"słowne pieszczoty\"ileż można słuchać tego bełkotu i nagonki jeden na drugiego.\nGra na boisku zweryfikuje formę i pozycję w tabeli obu drużyn,bo jeśli niektórzy zapomnieli,to przypomnę, że mecze wygrywa się grą na boisku, a nie krzykami na trybunach i portalach.\nPozdrawiam i życzę owocnych przygotowań do zbliżającego się sezonu, a potem dobrych wyników na murawie dla wszystkich drużyn. Niech wygra lepszy.

  • gość 2019-08-01 09:58:27

    Okonek się zbierze? podobno nie chcą trenować z Riczim

  • gość 2019-08-01 10:30:01

    Wynik 1 : 2 to jak dla Polonii sukces niebywały.

  • gość 2019-08-01 10:44:13

    Żeby nie zrobione przez trenerów zmiany to byłoby lepsze widowisko. Choć różnicy klas nie było widać

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 11:56:58

    A co ma okonek do meczu poloni i sparty Jastrowie jest w A klasie czyli tam gdzie ich miejsce i żale wojtiuka na face nic nie zmienią a tylko pogorszą sprawę bo wszyscy dookoła się z was śmieją

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 12:03:41

    Rychu to burak

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 12:14:48

    Gownoburza z powodu xxx ligowych klubach ..... przecież to amatorka .... po co rozstrzasywac ?! oO ....

  • gość 2019-08-01 13:01:14

    Bardzo dobrze walczyć o swoje, nie dać się

  • gość 2019-08-01 13:38:29

    Niektórym to by pasowało, żeby w Polonii żle się działo, a tu dupa i buraka trzęsie.

  • gość 2019-08-01 13:39:36

    Wielki zawodnik Pan Zie.... już przećpany. Nikt już go tu nie chce. Nie będą się gówniarza prosić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 13:42:39

    Jak tam sparingi Okonka? Może redaktor Opłatek zainteresuje się sprawa ? Znany klub z regionu doprowadzony do upadku.. cienki ten Buraczany

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 13:50:34

    Selekcjoner Ricardo jeszcze sparingu nie zagrał, ciekawe czy zawodnicy wiedzą że trenejro Burak zgarnia 2 tyś. Miesiecznie? A oni za Free mają grać

  • gość 2019-08-01 15:06:44

    Riczi prostuje ten Okonek ładnie. Kasę bierze nie małą , bo to złotówa jest

  • gość 2019-08-01 16:04:26

    Dlaczego Ryszard to robi ? Jak to mozliwe,ze on teraz treneuje Okonek a przestaje rozwijac akademia start ? Podobno cale Jastrowie mowi,ze gdy on odszedl to zaczelo sie dziac w poloni tyle rzeczy pozytywnych.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 16:08:31

    Co by nie gadać to jastrowskiej ekipy z Wojtiukiem i Cyrukiem na czele nikt nie przebije

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 19:14:55

    Oczywiście, bo to ludzie , którzy wiedzą co z czym się je . I chwała im za to, że podjęli się tego. Widać gołym okiem ,że jest lepiej niż było

  • gośćiu - niezalogowany 2019-08-01 20:48:45

    Mam wrażenie , że powyższe komentarze pisze ta sama osoba, co na nie odpowiada. Jak to się nazywa w medycynie? Mocno żałosne zachowanie, pełne kompleksów i słabości intelektualnej.

  • gość 2019-08-01 22:02:42

    Była okręgówka jest A klasa brawo Panowie jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej, yyyyy czyli B klasa?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 22:16:16

    Oj ty chyba lekarz ? Czy często z usług medyka korzystasz ?

  • gość 2019-08-01 22:44:12

    Niedługo gały CI wyjdą co będzie :)

  • Gość od burdy - niezalogowany 2019-08-01 23:29:10

    Serdecznie nie pozdrawiam Pana który obraża zawodnika za to ze nie zgodził sie dołączyć do jakże wspaniałej drużyny jaką jest Polonia Jastrowie. Myslisz ze chłopak który ma potencjał i to nie mały bedzie grał za psie pieniądze z "grającym trenerem"? Wiadomo ze Polonia bez Pana Z. Jest warta tyle co zeszłoroczny śnieg. Pozdrawiam cieplo wszyatkich zawodników i bardzo mocno nie pozdrawiam Pana Cyruka, a za fałszywe oskarżenia jeżeli chodzi o "ćpanie" kara jest bliżej niż myślisz :)

  • gość 2019-08-01 23:41:01

    Właśnie sam siebie ukarałeś pisząc ten komentarz. Jaki potencjał ? kto ? A napisz proszę za ile będzie grał w Złotowie ? Przyjdzie czas , to będziecie rozliczać Pana C. A teraz do budy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-01 23:54:10

    Jaki potencjał? Przecież ten chłopiec takiemu Michorkowi czy Forysiowi do pięt nie dorasta, o czym ktoś tu pisze nie rozumiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 01:43:41

    Obserwując z trybun zachowanie pana C. nie spodziewam się niczego innego niż utrzymanie Jastrowskiej Poloni w A klasie lub spadek niżej . Trener który jest hipokrytą nie może celować w wyższą ligę . Ma pod sobą wielu doświadczonych zawodników ale i wielu młodzieżowców odzywając się do nich wulgarnie niczego nie osiągnie tylko pogrąży Polonię jeszcze bardziej .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 08:57:12

    Dzbanuszek Mateuszek czemu tak krytykujesz Łukasza? Podobno w Szczecinku ci nie idzie za dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 10:20:37

    Riczi zobaczymy co pokażesz w pierwszym meczu. Jeśli nawet będzie A klasa dla Poloni ( co wcale jeszcze nie jeszcze przesądzone) to i tak po roku będą wyżej a ty będziesz kiblował z Okonkiem tam jeszcze długo, bardzo długo....
    I po co się jak zawsze spinasz ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 11:19:20

    Forysiowi? Naprawdę? Na hali moze i tak jest..

  • Gość od burdy - niezalogowany 2019-08-02 11:25:39

    Mowiac ze sam sie ukaralem pisząc to powiedz mi prosze co masz na myśli :) Bo jedyną osobą ktora zostanie ukarana jesteś Ty i w najbliższym czasie sie o tym przekonasz. Milego dnia

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 12:14:51

    Jeden I drugi jest słaby.Pozdro

  • Kibic - niezalogowany 2019-08-02 12:34:20

    Do \"gośćia\", który krytykuje trenera Cyruka i zarzuca używanie wulgaryzmów pewnie reprezentuje obóz p Ryszarda L. czyli krytykując trenera Cyruka nie przeanalizował, że pewnie tych zachowań p Cyruk nauczył się podpatrując \"metody\" p Ryszarda L. i te właśnie \"metody\" stosując pan Ryszard \"zarządzał\" Naszą Polonią i zaprowadził ją tam,gdzie wszyscy widzimy-)\nwiec z góry dziękujemy za przestrogę, a p Cyruka prosimy o zaprzestanie używania wulgaryzmów i nie kopiowania \"autorskiego sposobu zarządzania drużyną\" które prowadził p Ryszard L. te metody nie sprawdziły się w Polonii J-we i podejrzewam, że również w Okonku mogą nie skutkować zbyt dobrze

  • M - niezalogowany 2019-08-02 12:45:23

    Czytając wasze komentarze po prostu nie wierze. Zachar byłeś \"trenerem\" dzieci i patrząc po tym jak sie zachowuje na boisku i poza nim to jest wstyd. Umiejętności na Serie A masz odpowiednie , może jeszcze w okręgówce byś sobie poradził. Przypominając w większości zespołu w którym byłeś nie wstawałeś z ławki, nie wspominając o tych do których próbowałeś się dostać ( pominę ten szczegół) Teraz posiadasz tzw. SAMOGRAJA i jak nie wygrasz tej ligi to wyjdzie że jesteś trenerem nijakim za jakiego Cię uważam. Odpowiedz mi na jedno pytanie jak trener przed meczem może mówić do swoich zawodników ze chce \"wpie..ol...,ć\" sie zawodnikowi drugiej drużyny ,a po meczu dąsać się i rozsiewać plotki o jakimś ćpaniu... Tylko dlatego że Zielu nie chce z Tobą współpracować. Po pierwsze takie zachowanie nie przystaje radnemu, trenerowi. A walkę o okręgówkę powinniście wygrać na boisku , bo bądźmy szczerzy nie zasłużyliście na miejsce w tej klasie rozgrywkowej. A komentarze dotyczące Ryśka Ludewicza są na tak niskim poziomie ze to wstyd. Sądzę ze za parę lat \"Indor\" jak go nazywacie pozamiata pisząc kolokwialnie dlatego że jedyne co robicie to dużo gadacie i skupiacie sie na walce z Ludewiczem zamiast zakasać rękawy i robić swoje. I jeszcze tak na koniec czytając komentarze o pieniądzach ze jak ludewicz odszedł to kasa się zgadza, nie zapomnijcie ze płacicie zawodnikom za grę dobre pieniądze a to źle wróży w każdym amatorskim klubie. Macie największa dotacje w powiecie na jedna dyscyplinę. Jak wasz burmistrz odejdzie to będziecie pozamiatani. Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego i powodzenia w najbliższym sezonie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 14:10:07

    Rychu to burak I tyle w temacie

  • Gośću - niezalogowany 2019-08-02 14:11:11

    Heheh Indoor za parę lat to będzie co najwyżej straszył dzieci stary osioł

  • gość 2019-08-02 14:30:32

    Ryszard podpisał lukratywny kontrakt z Włókniarzem, to już \"start\" na torze bocznymehhh ten słomiany zapał wielkiego trenejro tylko szkoda Dzieci, które zostały same sobie pozostawione.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 15:23:56

    Jest jeszcze Czaja, Rysiu mu powie to cymbałek się słucha, tak to jest jak się ma IQ = 0

  • gość 2019-08-02 15:27:49

    Ogólnie wszyscy mądrzy w internecie. Zobaczymy jak w lidze pójdzie i Polonii i Włókniarzowi i wtedy możecie się wypowiadać. A jeśli chodzi o trenerów to i Rysiu i Łukasz muszą mieć charyzmę do trenowania zawodników , inaczej ich zjedzą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 16:05:45

    Nie ma lepszych tematów w tej śmiesznej gazecie tylko walka Polonia z AP Start ? To już się robi żenujące.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 17:14:42

    Jak ktoś zna obu Panów to wie że to trudne charaktery, ale w piłce nie ma sentymentów, to męska gra. Konflikt pokoleń i tyle Ludewiczowi ciężko pogodzić się , że najlepsze lata już za nim i są młodsi, mają inne metody i inne podejście. Ostatnie lata pokazały , że budował swój wizerunek trenera , po to by założyć własny biznes, a czy z tym sobie da radę? Szczerze wątpię, znając to środowisko i to co cechuje jego osobowość. Nawet trener Paleń tego by nie przewidział...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 19:26:55

    Rychu to stary indoor koniec tematu.

  • Gość od burdy - niezalogowany 2019-08-02 20:29:46

    Mowiac ze sam sie ukaralem pisząc to powiedz mi prosze co masz na myśli :) Bo jedyną osobą ktora zostanie ukarana jesteś Ty i w najbliższym czasie sie o tym przekonasz. Milego dnia

  • gość 2019-08-02 22:23:54

    Czas pokaże , kto będzie ukarany, a kto już został ukarany :)

  • Dawny bramkarz wlokniarza - niezalogowany 2019-08-03 17:36:29

    Na mecze poloni się nie chodzi juz.... Bo to strata czasu.... A trybuny i tak puste... To juz nie ta pilka co kiedyś

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 17:54:11

    Pewnie że piłka jest inna, ale prawdziwi kibice na mecze chodzą nie ważne czy w okregowce czy w klasie A.

  • gość 2019-08-03 23:47:59

    Prawdziwi kibice będą zawsze z drużyną na dobre i na złe

Dodajesz jako: |