:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C pochmurno z przejaśnieniami

Porażka Seniorów Sparty Złotów

Dzisiaj na stadionie przy ul. Wioślarskiej w Złotowie Seniorzy Sparty Złotów rozegrali mecz ligi międzyokręgowej Grupy 1 - Piła - Poznań Wschód z drużyną Płomień Połajewo

Mecz Sparta Złotów kontra Płomień Połajewo zakończył się wynikiem 1:2. Bramkę dla Sparty zdobył Karol Jurek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.

Porażka Seniorów Sparty Złotów komentarze opinie

  • Klubik - niezalogowany 2018-08-16 11:48:13

    Kibicom szkoda 5 zł na cegiełkę dla klubu. Słyszałem, jak gadali, że pójdą do burmistrza w tej sprawie. Żenada

  • Roko - niezalogowany 2018-08-16 11:13:19

    Ochrona zwykle bywa jeszcze bardziej zestrachana niż reszta kibiców. Ja myślę, że spokojnie mecz mogłaby obstawić policja. Poza tym jest sektor dla kibiców przyjezdnych, niestosowany podczas meczów. Jeden z kibiców z Połajewa, pijany, tak się nabuzował, że biłby nawet dzieci!

  • obserwator - niezalogowany 2018-08-16 10:39:53

    Chciałbym się odnieść do kwestii bezpieczeństwa na stadionie, a właściwie jego braku. Kibice gości spożywając alkohol oraz wulgarnie się zachowując prowokowali kibiców gospodarzy przez co o mało nie doszło do bójki. Na stadion przychodzą rodziny z dziećmi. Czy taki wulgarny obrazek mają zapamiętać osoby najmłodsze? Uważam, że na stadionie powinna być chociaż jedna osoba z ochrony, która takie wulgarne zachowania będzie temperować.

  • True. - niezalogowany 2018-08-16 09:08:08

    Niestety wiele klubów ma ten sam problem: nie ma sianka nie ma granka jak mówią młodzi...

  • Ja - niezalogowany 2018-08-16 09:01:56

    Bez tych dziadków sparty nie ma...a młodzi się bawią...

  • Szumi - niezalogowany 2018-08-16 08:30:52

    Potrzebne są wzmocnienia i to id zaraz.

  • Lol - niezalogowany 2018-08-16 00:18:08

    Czemu gracie tymi dziadkami?Gdzie mlodziez?

  • Kibic - niezalogowany 2018-08-15 23:15:01

    Porażka ,ale po dobrej grze Sparty! Zabrakło szczęścia niestety ale jeśli zespół będzie grał z takim sercem w następnych meczach będzie dobrze. Powodzenia