:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Spartanie nie zawiedli

Piłka nożna, Spartanie zawiedli - zdjęcie, fotografia

W pojedynku Pilskiej Klasy Okręgowej Sparta Złotów pokonała dziś na wyjeździe Radwan Lubasz. Spartanie dodatkowo zapunktowali w drodze powrotnej z meczu, ratując nieprzytomnego mężczyznę

W meczu XXVI kolejki PKO podopieczni trenera Damiana Sudoła zmierzyli się dziś na wyjeździe z Radwanem Lubasz. Mecz zakończył się zwycięstwem złotowian 3:1. Dwie bramki dla Sparty strzelił Dominik Brożek, a trzecią, z rzutu karnego dorzucił Michał Fertikowski. W drodze powrotnej Spartan spotkała nietypowa przygoda, którą w następujacy sposób komentuje klubowy fanpage na Facebooku: "Sparta nie tylko dziś wygrywa ale także pomaga. (...) Podczas powrotu z meczu nasz zespół udzielił pierwszej pomocy nieprzytomnemu meżczyźnie, który leżał przy drodze. Cała akcją w profesjonalnie kierował Andrzej Sarosik." Gratulujemy zwycięstwa i przytomności umysłu.

Tym razem Sparta Złotów zapunktowała podwójnie

 

Komplet wyników piłkarskiego weekendu (26-27 maja):

IV liga, grupa: wielkopolska (północ)

Kolejka XXIX (26-27 maja)

Pogoń Łobżenica - Lubuszanin Trzcianka 4:3

GLKS Wysoka - GKS Dopiewo 2:2

Grom Plewiska - Wełna Skoki 3:1

Unia Swarzędz - Warta Międzychód 5:1

Iskra Szydłowo - Huragan Pobiedziska 0:0

Sparta Oborniki - Mieszko Gniezno 2:4

Nielba Wągrowiec - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:0

 

1. Mieszko Gniezno    29        83        110-25

2. Warta Międzychód 29        63        79-42 

3. Lubuszanin Trzcianka         29        56        88-45 

4. Kotwica Kórnik      29        53        50-39 

5. Unia Swarzędz        29        53        66-36 

6. Tarnovia Tarnowo Podgórne         29        51        61-45 

7. Nielba Wągrowiec 29        47        49-48 

8. Grom Plewiska       29        43        50-46 

9. Iskra Szydłowo       29        38        56-64 

10. Sparta Oborniki    29        38        49-55 

11. GKS Dopiewo      29        27        44-61 

12. Wełna Skoki         29        27        45-73 

13. Huragan Pobiedziska        29        25        31-62 

14. Pogoń Łobżenica  29        23        32-78 

15. GLKS Wysoka      29        20        32-61 

16. Orły Pniewy         29        11        17-79 

 

Klasa okręgowa, grupa: Piła

Kolejka XXVI (26-27 maja)

Radwan Lubasz - Sparta Złotów 1:3

Noteć Czarnków - Polonia Jastrowie 2:2

Włókniarz Okonek - Stella Białośliwie 1:2

Orkan Śmiłowo - Leśnik Margonin 7:0

Wenus Jędrzejewo - Korona Stróżewo 2:2

Sokół Damasławek - Polonia Chodzież 2:1

Płomień Połajewo - Noteć Rosko 2:1

 

1. Orkan Śmiłowo      24        65        88-14 

2. Sparta Złotów         24        57        68-22 

3. Płomień Połajewo  24        52        82-42 

4. Korona Stróżewo    24        46        71-45 

5. Zamek Gołańcz       24        46        74-33 

6. Leśnik Margonin     24        46        58-51 

7. Noteć Czarnków     24        34        54-52 

8. Noteć Rosko           24        32        43-46 

9. Sokół Damasławek 25        29        44-64 

10. Polonia Jastrowie 25        26        32-66 

11. Stella Białośliwie 24        25        35-49 

12. Wenus Jędrzejewo           24        19        31-71 

13. Radwan Lubasz    24        18        40-75 

14. Włókniarz Okonek            25        15        29-78 

15. Polonia Chodzież  25        14        26-67

 

Klasa A, grupa: Piła I

Kolejka XXIV (26-27 maja)

Zryw Sypniewo - Miasteczko 2:3

Wyrzysk - Iskra Krajenka 2:1 

Jedność Zakrzewo - Iskra Bądecz 1:2

Czarni Ferdynandowo - Sokół Szamocin 1:5

Sokół Mieścisko - Unia Wapno 1:2

Błyskawica Nieżychowo – Sokół Kościerzyn Wielki 1:1

Tarnovia Tarnówka - Piast Złotów 3:0 (wo)

 

1. Unia Wapno            24        67        102-16

2. Sokół Szamocin      24        47        65-28 

3. Tarnovia Tarnówka            24        47        69-47 

4. Iskra Bądecz           24        44        45-36 

5. Iskra Krajenka        24        42        67-42 

6. Noteć Miasteczko Krajeńskie        24        41        44-46 

7. Sokół Mieścisko     24        38        66-37 

8. Łobzonka Wyrzysk 24        36        47-41 

9. Błyskawica Nieżychowo    24        31        40-55 

10. Sokół Kościerzyn Wielki 24        27        43-43 

11. Jedność Zakrzewo            24        27        35-39 

12. Zryw Sypniewo    24        27        34-66 

13. Czarni Ferdynandowo      24        5          24-110

14. Piast Złotów         24        4          6-81

 

Klasa B, grupa: Piła I

Kolejka XVII (26-27 maja)

GTS Lipka - Legion Krępsko 7:0

Piast Głubczyn - Korona Dębno 7:4

Leśni Zawada - Zelgniewo 6:0

Bronisławki - Iskra Szydłowo II 0:4

 

1. Leśni Zawada         15        41        73-14 

2. Iskra II Szydłowo   15        37        76-27 

3. KP Brzeźnica Krajeńska     15        28        48-31 

4. Korona Dębno        15        21        44-46 

5. GTS Lipka  16        21        47-53 

6. Błyskawica Bronisławki    15        20        31-38 

7. ZKS Zelgniewo      15        18        26-38 

8. Piast Głubczyn        15        9          32-67 

9. Legion Krępsko      15        3          11-74

 

Fot. Sparta Złotów, L. Chełmowski


Spartanie nie zawiedli komentarze opinie

  • Kibic - niezalogowany 2018-05-29 00:58:23

    Ile druzyn wchodzi do IV ligii z okregowki ?

  • kloc - niezalogowany 2018-05-28 20:43:40

    nie przesadzaj :)

  • Kibic - niezalogowany 2018-05-27 21:34:29

    A powiatówka?

Dodajesz jako: Zaloguj się