:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Śpiewasz?! Nie przegap zatem!

Konkursy i zawody, Śpiewasz przegap zatem! - zdjęcie, fotografia

Danuta Rinn Festiwal - zapraszamy do udziału w eliminacjach

Pomysłodawcą Danuta Rinn Festiwal jest Danuta Błażejczyk, wokalistka i prezes Fundacji FANK, ojcem chrzestnym konkursu natomiast - Włodzimierz Korcz.

W związku z obchodami 100–lecia Niepodległości, 3 edycja Danuta Rinn Festiwal nosi nazwę POLSKIE SKRZYDŁA. Piosenka śpiewana przez Danutę Rinn była hymnem Podziemnej Solidarności i z racji przesłania, które niesie, wybraliśmy ją jako motto tej szczególnej edycji festiwalu.

Konkurs ma charakter etapowy, a jego zwieńczeniem jest Gala Festiwalowa, która odbędzie się 22 listopada w Domu Kultury Kadr.

W czasie finałowych przesłuchań w Jury zasiądą min. Magda Czapińska - autorka tekstów i Jerzy Petersburski Junior - pianista, kompozytor, satyryk.

 

Aby wziąć udział w tegorocznym konkursie należy przygotować 2 piosenki (w tym jedną z repertuaru Danuty Rinn) i zaprezentować je w czasie przesłuchań regionalnych w jednym z 7 miast. W Złotowie eliminacje odbędą się 8 października w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 01.10.2018r na e-mail: [email protected]

Eliminacje rozpoczną się o godzinie 11:00.

Regulamin i karty zgłoszenia - http://studiomegafon.com.pl/index.php/festiwal


Śpiewasz?! Nie przegap zatem! komentarze opinie

  • gość 2018-09-14 13:30:32

    He, he

Dodajesz jako: Zaloguj się