:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Spinningi nad Zaleskim

03/11/2018 21:02
Wędkarstwo, Spinningi Zaleskim - zdjęcie, fotografia

W sobotnie, listopadowe, ciepłe przedpołudnie, przy bezwietrznej pogodzie, wędkarze z Koła Miejskiego PZW w Złotowie oraz z zaprzyjaźnionych kół spotkali się, aby przeprowadzić Spinningowe Zawody Wędkarskie ze środków pływających, w kategorii „senior”, w ramach I Memoriału im. Zenona Karbowiaka

 Prawie czterdziestu wędkarzy przez cztery godziny „czesało” spinningami wody jeziora Zaleskiego w poszukiwaniu okoni, szczupaków i mętnookich sandaczy. Jak się okazało, wędkarskie szczęście nie wszystkim dopisało, z rybami wróciło jedynie czternastu wędkarzy, w większości z okoniami. Po podliczeniu wyników uwzględniających gatunek ryb, ich wielkość i ilość, okazało się, że sobotnie zawody wygrał Ireneusz Gębski, z 2760 pkt., a tuż za nim znalazł się Grzegorz Małaczek, z 2710 pkt., a na miejscu trzecim znalazł się Marcin Gwizdalski z 2550 pkt, który złowił dwa sandacze, będące jednoczesne największymi rybami zawodów. Ryby po zważeniu wróciły do wody, w myśl zasady "no kill". Najlepsi wędkarze otrzymali puchary, które wręczała Anna Karbowiak, wdowa po Zenonie Karbowiaku. Jednocześnie wręczono Ireneuszowi Gębskiemu puchar przechodni za zwycięstwo w dzisiejszych zawodach oraz puchar za największą rybę, który otrzymał Marcin Gwizdalski. Ponadto wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali od Katarzyny i Ireneusza Pozarowszczyków, właścicieli sklepu wędkarskiego „Wobler” po komplecie wolframowych przyponów. Zawody zakończono przy wspólnym posiłku, pod zadaszonym grillem udostępnionym gościnnie przez CWK „ZACISZE”, podczas którego dyskutowano m.in. nad tym, komu i ile ryb nie udało się złowić. Jak się okazało, zawody zorganizowane przez Koło Miejskie PZW w Złotowie i Grzegorza Karbowiaka cieszyły się dużym zainteresowaniem. Czekamy na przyszły rok, aby mieć okazję do rewanżu.

 

 

Reklama

Spinningi nad Zaleskim komentarze opinie

  • Gość. ROAN - niezalogowany 2018-11-04 17:31:45

    Dlaczego inne koła PZW w Złotowie nie organizują zawodów chyba się boją organizacji najlepiej rozwiązać będzie spokój

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 18:22:30

    Dlaczego ryby nie były mierzone bezposrednio po zlowieniu?jezeli zawody sa na żywej rybie to nie meczy sie jej do konca zawodow!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 20:10:47

    Inne koła pzw w zlotowie nie robią wałków, a co najważniejsze nie mają w kole rodziny kretaczy z nowinki!!!! Wara od kół pzw w zlotowie.

  • gość 2018-11-04 22:31:14

    Czym ten pan zasłużył się dla Koła że zrobili mu Memoriał. A może Pan Blicharz lub inni są bardziej godni.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 15:55:33

    Oszustwo!!!! Pierwsze i drugie miejsce powinno być anulowane!!! Poniżej link do punktacji na zawodach spiningow h odbywających się na żywej rybie. Pierwszy powinien być zawodnik który zajął 3 miejsce drugie zawodnik co był na 4 miejscu. Ewidentnie przekręt. https://grojec99.ompzw.pl/artykul/punktacja-zawodow-spinningowych-na-zywej-rybie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:03:06

    Oszustwo!!!! Pierwsze i drugie miejsce powinno być anulowane!!! Poniżej link do punktacji na zawodach spiningow h odbywających się na żywej rybie. Pierwszy powinien być zawodnik który zajął 3 miejsce drugie zawodnik co był na 4 miejscu. Ewidentnie przekręt. https://grojec99.ompzw.pl/artykul/punktacja-zawodow-spinningowych-na-zywej-rybie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:07:39

    Oszustwo!!! Poniżej punktacja jaka obowiązuje na zawodach rozgrywanych na żywej rybie!!! Oszuści z pierwszego i drugiego miejsca powinni zostać ukarani. Do tego sami sobie liczyli punkty.Jak mogło wygrać parę okonkow z sandacza i czy szczupakami!!!?? Paranoja!! https://grojec99.ompzw.pl/artykul/punktacja-zawodow-spinningowych-na-zywej-rybie

  • gość 2018-11-05 17:53:33

    a kim był Karbowiak ????? ja sie pytam jakie zasługi miał dla koła .... zwykłym ludkiem

  • gość 2018-11-05 17:58:12

    memoriał Pana Blicharza powinien byc.... Memorial dla sołtysa ..... kolesiostwo nic wiecej

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 19:15:30

    Panowie, jeśli jesteście członkami koła, o którym się anonimowo wypowiadacie, to mam propozycję: będą wybory, to wystartujcie, wejdźcie do zarządu i zostańcie prezesami. Wtedy będziecie mogli zmienić zasady działania koła i zorganizować zawody jakie chcecie. Pozdrawiam serdecznie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:51:34

    O co chodzi z tą rodzinką z nowinki? Każdy chyba ma takie same szanse na zawodach?Za dużo oskarżeń o oszustwa w czasie tych zawodów ,przykre że coś nie tak poszło