:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C

Spłonęła stodoła. Przed ogniem udało się uratować zwierzęta

Straż pożarna, Spłonęła stodoła Przed ogniem udało uratować zwierzęta - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal zlotowskie.pl 30/03/2019 11:59

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11:00 w Świętej

Przed ogniem udało się ocalić budynek inwentarski. Zgłoszenie wpłynęło do złotowskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej przed godziną 11.00. Na miejscu działa 5 jednostek straży pożarnej ze Złotowa, Świętej, Kleszczyny i Blękwitu.

 

Foto: Redakcja Zlotowskie.pl

 

 

Reklama

Spłonęła stodoła. Przed ogniem udało się uratować zwierzęta komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 17:50:09

    Spłonęła stodoła. Ok
    A gdzie spłonęła ta stodoła- w Berlinie, Paryżu czy w Ustrzykach Dolnych?
    Może ktoś by chciał pomóc poszkodowanym ale z artykułu nie wynika gdzie to miało miejsce.
    Jeśli się decyduje o czymś pisać to proszę się odrobinę przyłożyć do tekstu.

    Więc gdzie spłonęła ta stodoła droga "redakcjo"?

  • gość 2019-03-30 18:13:21

    Więcej informacji na Facebook Swięta Schwente

  • Gość - niezalogowany 2019-03-30 18:17:39

    Przecież w treści artykułu wyraźnie napisane, że pożar w Świętej. Tak, na pewno w Paryżu na lokalnej stronie, ironia chyba nie wyszła. Nieuzasadnione problemy...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-02 22:50:56

    Gratuluję mózgu zapraszam pod nr 32 powiesz mi to prosto w oczy bo ja też mogę pisać na internecie takie głupoty i nikomu tego nie życzę co się stało a jak ktoś ma na*** w głowie to chyba wina rodziców za wychowanie

  • Mieszkaniec centrum - niezalogowany 2019-04-03 22:02:46

    Tak. niech powie to prosto w oczy, zapomnij! W Świętej większość ludzi to zaklamane mendy i wolą podpie*** na policję lub obgadać kogoś taka jest prawda niestety. Wiem jak jest bo jestem ze Świętej a jak komus dobrze idzie lub powodzi się to obrzucic gó***! Szkoda bo wioska piękna ludzie debile taka smutna prawda a i więcej miastowych na wieś to będzie jeszcze lepiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 07:12:21

    No to Prawda ze sie powodzi bo wszyscy pracujom w Hollandji tak ze kasa jest

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 07:14:39

    No bogatemu nawet byk się ocieli

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 14:19:24

    Po co ta zbiurka zborza i słomy. Pewnie żeby pan K. miał co sprzedawać....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-04 15:02:43

    No coty on mysz ratowal przed ogniem
    powino byc wam wstyt

  • Gość - niezalogowany 2019-04-05 08:04:57

    Opanujcie się pomóżcie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-05 09:11:32

    Ja jestem tu nowy ale jak Palila sie słoma u piotra to nikt go nie smarował. Czyli musi być pan k nieciekawym człowiekiem

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-04-05 14:18:19

    Tutaj cały czas smaruje jedna osoba która dostała po mordzie ;) jebac Mikiego!!!

  • gość 2019-04-05 18:22:49

    W takich momentach najważniejsza jest pomoc a nie pisanie negatywnych komentarzy. Nie życzę nikomu pożaru we własnym gospodarstwie.

  • Michaśka P. - niezalogowany 2019-04-07 15:37:53

    Zawsze myślałam, że ludzie z tej wsi to jedna wielka rodzina ,a jednak nie do końca tak jest . Zamiast pisać głupie komentarze na temat pana poszkodowanego każdy powinien jako mieszkaniec wioski złożyć się i pomóc zabezpieczyć byt tym zwierzętom. Każdego gospodarza w Świętej mogło to spotkać i również oczekiwałby pomocy od ludzi dobrej woli. Myślę,że dobrym rozwiązaniem byłaby zbiórka pieniężna przeprowadzona przez sołtysa,oraz podarowanie chociaż po 1 snopku słomy od każdego gospodarza . Podejrzewam,że inne wsie okoliczne również dołączyłyby się do akcji . Jeśli będzie utworzone subkonto lub sołtys będzie prowadził zbiórkę to również się dorzucę .

Dodajesz jako: |