:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Spotkanie Wójta ze strajkującą załogą PSP Zakrzewo

Samorządowcy, Spotkanie Wójta strajkującą załogą Zakrzewo - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 10/04/2019 12:44

Wójt Gminy- Marek Buława spotkał się z przedstawicielami PSP w Zakrzewie, której nauczyciele przystąpili do ogólnopolskiej akcji strajkowej

W spotkaniu udział wzięła dyrektor placówki- Arletta Tymińska, z-ca dyrektora- Beata Slotała oraz prezes ZNP w Zakrzewie- Edmund Bindek.

W trakcie rozmów zapewniono Wójta, że pomimo braku terminu zakończenia strajku zarówno egzaminy gimnazjalne jak i egzaminy ósmoklasistów zostaną przeprowadzone zgodnie z harmonogramem, tj od dnia 09 kwietnia br.

Reklama

Spotkanie Wójta ze strajkującą załogą PSP Zakrzewo komentarze opinie

  • gość 2019-04-10 17:14:52

    To jest spotkanie postkomunistyczne,razem z tym wójtem.SKANDAL!

  • gość 2019-04-10 18:08:39

    Ustawa o rozwiazywaniu sporow zbiorowych mowi wyraznie ze za czas strajku wynagrodzenie sie nienalezy i kropka.Czy nauczyciele sa inna kasta pracownikow?Lepsza?Nie!!!!!!!!!!!!!!!Jesli niepracujesz niedostajesz wynagrodzenia!!!!!!!Szczyt obludy i bezwstydu!!!!

  • gość 2019-04-10 20:52:48

    A ja się nie dziwię wójtowi postkomunisty z Zakrzewa,że zaprosił to barachło,antypolskie i antykatolickie nauczycieli.To jest ciągłość PRL-bis,bolszewickiej bojówki,antypolskiej i antykatolickiej PO,Szopińskiego.

  • gość 2019-04-10 22:41:47

    Pisowskie trolle w natarciu.

  • gość 2019-04-10 22:59:27

    Wstyd Zakrzewo!!!!! Kś. Domański przewraca się wgrobie....skończcie z tą obłudą.....patriotyzm???? sprzedalibyście Polskę bez żadnych skrupułów

  • gość 2019-04-10 23:02:06

    Wójt- porażka, jak mu grają tak tańczy

  • gość 2019-04-10 23:08:00

    Zgadzam się, nie pracujesz nie dostajesz wynagrodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 09:07:12

    przerażająca jest ta nienawiść w komentarzach!!! Ludzie, słowem też można kogoś zniszczyć, zastanówcie się!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 18:32:33

    Wójt i ten jego brat ,,pedagog,, od siedmiu boleści. Jedna mafia a pieniądze dla nauczycieli już się znajdą. Ręka rękę myje... Co za czasy...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 17:28:21

    Nieroby do roboty, a nie strajku wam się chce, jak wam źle to na zachód wypad, to wam się odechce strajku!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 17:33:26

    Do roboty a nie strajku się wam chce nieroby, jak wam źle to na zachód wypad to się wam odechce strajkowania