:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
Kronika kryminalna, Sprawcy pobicia dwóch mężczyzn usłyszeli zarzuty - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 06/09/2019 14:29

Funkcjonariusze ustalili sprawców pobicia dwóch mężczyzn. Poszkodowani zostali zaatakowani przez grupę młodych ludzi, którzy zaczęli ich bić i kopać po całym ciele

Sprawcy zostali zidentyfikowani, trzech mężczyzn w wieku od 18 do 19 lat usłyszało już zarzuty. Teraz grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
1 września br. około godziny drugiej w nocy Dyżurny złotowskiej jednostki otrzymał anonimową informację o awanturze grupy osób na ul. Stockelsdorf w Okonku. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z miejscowego komisariatu. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch mężczyzn zostało zaczepionych i zaatakowanych przez grupę młodych osób, gdy przechodzili w okolicach parku miejskiego. Sprawcy bili i kopali dwóch mieszkańców Okonka po całym ciele. W wyniku uderzeń pokrzywdzeni doznali ogólnych potłuczeń ciała natomiast jeden dodatkowo złamania nosa.

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po weryfikacji wielu informacji zebraniu i zabezpieczeniu materiału dowodowego policjanci wytypowali podejrzanych.

4 września trójka mężczyzn w wieku od 18 do 19 lat została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Młodzi mężczyźni byli kompletnie zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Okonek i województwa pomorskiego.

Mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 

KPP Złotów

Reklama

Sprawcy pobicia dwóch mężczyzn usłyszeli zarzuty komentarze opinie

  • Git z Gostynia - niezalogowany 2019-09-06 14:46:36

    Czekam na was chłoptaśki. Aż mi gorąco

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 16:01:45

    Brawo panie dyrektorze z Mastertransu. Wzór godny naśladowania. Pracownicy powinni z Pana brać przykład i panu tak dupe skopać za podpierdalanie wszystkich w pracy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 16:02:59

    Dyrektor. Szkoda gadać.

  • Nos na poliku - niezalogowany 2019-09-06 16:13:46

    Pismaki jak zwykle swoje.. śmieszne jest to o czym tu piszą. Cwaniakowali to się skończyło jak się skończyło. Pewnie myśleli że dadzą dzieciaką po liściu i pójdą do domu a tu dostali coś czego się nie spodziewali. 18 vs 40 . "okoneccy gangsterzy" a pierwsi na komendzie, śmiech na sali

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 16:17:30

    Chetnie bym z tymi cipami zatanczyl w tym parku a dyrektorek niech bogu dziekuje ze mykisa nie bylo w okonku bo nie wiem czy by jeszcze wschod slonca zobaczyl.

  • Obelix - niezalogowany 2019-09-06 16:28:02

    Największe cwaniaki To właśnie są tutaj ci którzy anonimowo komentują łatwo wam komentować bo nikt was nie widzi nie zna .
    Cwaniak w necie frajer w świecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 16:32:57

    A ty obelix jak sie nazywasz cwaniaczku?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 16:41:47

    Nosem bym tych 3 wciągnął.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 16:42:37

    @Nos na poliku wypadało by douczyć się z języka polskiego zanim zacznie się wypowiadać publicznie. To raz. Po drugie, nikt na policję iść nie musiał ponieważ pobicie ścigane jest z urzędu jeżeli w jego skutku powstanie uraz powodujący dysfunkcję narządu trwającą powyżej 7 dni. Każdy lekarz ma obowiązek zgłosić taki fakt na policję. Wszystko jest w internecie, możesz doczytać. Czasami lepiej zamilknąć i być podejrzewanym o głupotę, zamiast się wypowiadać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  • Obelix - niezalogowany 2019-09-06 16:51:25

    Co za prostak ten Gość,podpisałbym z Toba ale nie dam rady zniżyć się do twojego poziomu.Wałsnie takie anonimowe cwaniaki ubliżające innym zaczepiając do słownych utarczek są piz...i w świecie realnym nic nie znaczącymi cieniami,no ale tu i teraz masz pole do popisu

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 17:00:59

    Gówniarze tacy odważni bo w grupie. Ciekawe jakby byli odważni w pojedynkę. Oby wyrok sądowy był adekwatny.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 17:07:43

    A co taka cipa w rurkach moze w pojedynke? Grzywe zaczesac ewentualnie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 18:29:18

    Gówniarze z bogatych domów myślą że wszystko im wolno. Tatuś czy Mamusia kasę zapłaci i po sprawie. Sąd zrobi z nimi porządek myślę że kara będzie sprawiedliwa

  • Wołomin - niezalogowany 2019-09-06 18:49:13

    Teraz na was poczekamy nawet rodzice nie pomogom A policja przyjedzie po was ale w czarnych workach was zabiorom heeeeeeee i to nie nie tylko ich pobiliscie teraz was czeka sond okonecki

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 19:15:42

    Słuchajcie jak macie jakiś problem zapraszam na priv jeżdżę zielonym autem zapraszam pizdeczki

  • gość 2019-09-06 19:20:37

    Okonek sami potomkowie UPA

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 19:26:24

    Zielonym? Czyli jakiej marki? Bo ja sie zglaszam na maly sparing pizdo

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 19:30:10

    Skoda mordeczko

  • gość 2019-09-06 20:28:16

    Szkoda mi tych chłopaczków. Srogo zapłacą za swój czy, bo mam przeczucie, że policja, areszt i sąd to nie będzie wszystko! :) Za dobrych czasów takie cioty wywozili do lasu, obrabiali lache i puszczali na golasa do domu.

  • ZłotowskiGośćNumerJeden - niezalogowany 2019-09-06 20:29:20

    Kurcze znowu problem z jastrowiem widzę no nawet w Okonku muszą atakować ludzi nożem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 20:40:23

    Dokladnie...tylko mi ich nie szkoda. A ze srogo zaplaca to pewne.

  • ... - niezalogowany 2019-09-06 20:40:55

    Nie znacie sytuacji to proszę się nie wypowiadać.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 20:41:14

    Dokladnie...tylko mi ich nie szkoda. A ze srogo zaplaca to pewne.

  • ... - niezalogowany 2019-09-06 20:41:37

    Nie znacie sytuacji to proszę się nie wypowiadać.

  • Hrabia - niezalogowany 2019-09-06 20:50:44

    Jastrowie się robi z tego Okonka

  • Czarna wołga - niezalogowany 2019-09-06 20:54:49

    Gdzie była milicja?

  • Okoneczek - niezalogowany 2019-09-06 21:05:35

    Idz do fizycznej pracy cioto a nie tylko kasą ojca sie zaslaniasz jestes jaszczurka i tyle!

  • Okoneczek - niezalogowany 2019-09-06 21:13:42

    Gdyby nie kasa ojca byli byscie nikim !!!

  • Wołomin - niezalogowany 2019-09-06 21:24:40

    I som nikim ojciec cipe i synowie cipy dawaj 1:1 I kto będzie cipom albo 3: 1 cipy

  • Stary mędrzec - niezalogowany 2019-09-06 21:41:21

    „Każdemu, co mu się należy”

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 21:41:28

    Stare konie dostali po uszach i teraz liczą na jakieś pieniążki..a może się uda

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 21:46:40

    To pisze ta cipka z zielonej skodziny od taty?

  • King Bruce Lee Karate Mistrz - niezalogowany 2019-09-06 21:46:43

    To ci heca. Kiedyś się prali po ryjach i nikt z tego draki nie robił, pf a teraz jeszcze wielce artykuły. To dopiero sensacja. Rambo 20 w Okonku.

  • Wołomin - niezalogowany 2019-09-06 21:58:52

    Nikt nie jest święty ale co oni robiom ja wiedziałem za co siedzą i zawsze szłam 1:1 Ale oni co bo tatuś kasę ma to święci trzeba zabrać ich do lasu i pokazać to co znaczy życie i czekam na ten dzień kiedy będzie ich pora na nich jak oni mi to zrobili

  • Malolat - niezalogowany 2019-09-06 22:24:20

    Ten co tak pisze ze taki twardy, jeździ i szuka niech powie że brat trzy prześcieradła zmoczyl w zlitowie i wyklepal wszystko. I niech powie że drugi pokrzywdzony też ma nos złamany. Oj podejrzewam że w tygodniu chłopaki pojadą na trzy miesiące na wakacje. I dla przykładu największy wymiar kary będzie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 22:25:35

    Wołomin z twojego nicka gramatyki ortografii i skladni wnioskuje ze masz 10 lat albo jestes uposledzony więc stul morde...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 22:39:43

    Heeeeeee wakacje i niedługo się spotkamy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-06 23:38:30

    Ja nie w temacie. Ci co zostali pobici to kto? Opiszcie bez nazwisk. Dzieki. Kiedyś sie prało jak ktos zasluzyl i wiedział ze musial dostac i policji noe wzywal bo wiedział za co dostal a teraz sie skarza na psy

  • gość 2019-09-07 00:32:40

    przez Okonek przejeżdzam jak przez zoo

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 00:42:28

    To nadeszły czasy.... kiedyś Mikisy bili teraz Mikisów biją...
    Świat się kończy

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 01:17:52

    Oj nadeszly czasy
    Madrzejszy posadzi glupszego.

  • Zarobiony - niezalogowany 2019-09-07 07:17:24

    Ja lubię okonek... Kiedyś drukowali tam pieniadze... To byli czasy. Pozdro

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 07:55:02

    Życzę wszystkim aby to były wasze dzieci, prokuratura zlotowska naciagnie sprawę, jak zwykle, sędziowie zlotowscy jak zwykle wydadzą naciagany wyrok i do tego policja, jest tylko kilku normalnych i poukladanych policjantów w Okienku, reszta to plociuchy i żenada,jeszcze raz życzę aby to były wasze dzieci!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 07:55:32

    Życzę wszystkim aby to były wasze dzieci, prokuratura zlotowska naciagnie sprawę, jak zwykle, sędziowie zlotowscy jak zwykle wydadzą naciagany wyrok i do tego policja, jest tylko kilku normalnych i poukladanych policjantów w Okienku, reszta to plociuchy i żenada,jeszcze raz życzę aby to były wasze dzieci!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 07:56:02

    W Okonku to ludzie nago biegają po lasach, po cmentarzu
    Tam to się dzieje same atrakcje

  • Marek - niezalogowany 2019-09-07 07:57:28

    Ludzie sobota na rynek po kartofle po jaja, a nie tu od rana komentować

  • Tor - niezalogowany 2019-09-07 08:01:28

    Ludzie dajcie luz. Fajne chłopaki, super rodzice. Stało się, głupi wybryk. Już tego nie zrobią. To jest tragedia osobista. Idź jeden z drugim i spójrz w lustro i przyznaj sam przed sobą czy jesteś taki czysty.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 08:22:08

    Nie rozumiem tego "życzę wam żeby to były wasze dzieci!? ŻE CO?? To oni są ofiarami?? To nie ich ktoś pobił tylko oni kogoś!! Nie był to nieszczęśliwy wypadek tylko zamierzone działanie. Jak wychowaliście tak teraz macie. Kiedyś też się bili, co tydzień na dyskotekach był dym. Tylko że wtedy to nawet bandziory miały kodeks honorowy w 12 na dwóch się nie rzucali. Co najwyżej jeden na jeden. Juz nie wspomnę o biciu o 30 lat starszych od siebie. Niestety ale jest wina i musi być kara. Proste.

  • Biedronka - niezalogowany 2019-09-07 08:58:54

    Zróbcie w Okonku porządek z tymi menelami z pod biedronki. Wołają kasę, przejść nie można, do auta niemal włażą.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 09:01:25

    Oj Jastrowie, Jastrowie...

  • gość 2019-09-07 11:17:35

    Próbuję dokładnie czytać komentarze i niestety niczego nie jestem w stanie z ich treści zrozumieć ! Ich język , ortografia, a przede wszystkim styl wypowiedzi , chamstwo autorów wskazuje jednoznacznie z jakich środowisk pochodzą komentatorzy i co sobą prezentują ! Jaki poziom intelektualny prezentują choćby absolwenci podstawówek ! Wstyd i hańba dla języka polskiego prezentowanego przez wypowiadających się ! Redakcja nie powinna zezwalać na publikowanie komentarzy obrażający język ojczysty !!

  • gość 2019-09-07 11:36:50

    Mam nadzieje, że klub w sportowy, w którym grają delikwenci wyciągnie konsekwencje! Rok bez gry w klubie! Klub finansowany przez gmine powinien przede wszystkim wychowywać! Za nasze pieniądze nie będzie promowania bandytów!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 11:38:13

    Takie kozaki w autach od tatusia a największy ten że skody i wysłali starego żeby się dogadać hahaha dupa się zapaliła i rura zmiekla będzie bolało

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 11:39:38

    To poco sapali do tych młodych chłopaków! Cwaniaczki i dostali.. Oni tlukli kiedyś po mordach to teraz ich tlukom.. A straszyć sobie możecie.. Tylko plotami się zajmujecie co was to interesuje że mają bogatych rodziców.. Wiecznie zazdrość w tym Okonku..

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 11:57:45

    Tylko gumowanie

  • gość 2019-09-07 12:49:04

    Mikis - policja
    Best Friends Forever

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 14:22:33

    Jaka zawiść w ludziach... Szkoda gadać.

  • Jastrowie - niezalogowany 2019-09-07 14:41:00

    A co ma jastrowie z tym wspólnego? Jak patrze na niektóre komentarze to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać.. pewnie 70% z Was dostalaby po liściu i skonczylibyscie ten kabaret

  • Włókniarz Łokonek - niezalogowany 2019-09-07 14:58:04

    Pomysł z zablokowaniem grania na sezon jest bardzo dobry. Trzeba dać im nauczke i przykład dla młodych! Nawet jeśli to miało by pogorszyć wyniki. Nie promujmy bandyterki

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 15:11:56

    Jest wybryk będzie kara.
    Tylko oby byla z najwyzszej półki.
    Skoro rodzice sobie nie radza to niech cierpia.
    Maja szczescie malolaty ze ofiary zostały powstrzymane. Bo podejrzewam ze ze skonczyli by na oiom-ie (przy dużym szczesciu)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 15:28:01

    Popieram pomysł wydalenia ich z rozgrywek w całym sezonie! Ciekawe co zrobią władze klubu!

  • Koks - niezalogowany 2019-09-07 15:52:57

    Hu im w dupe i tak zostanie kara wymierzone jak nie pszeproszom A najbardziej bracia P

  • Gość z monopolu - niezalogowany 2019-09-07 16:22:48

    Prohibicja! Tak powinna być wprowadzoną prohibicja! Oczywiście że winny jest alkohol po obu stronach!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 17:25:12

    Widzę że ortografia się kłania w tej wiosce.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 17:25:40

    Widzę że ortografia się kłania w tej wiosce.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 18:58:31

    Po co pisać takie bzdury ojciec ma kasę A synowie się bawiom heeeeeeee szkoda słów

  • Gość... - niezalogowany 2019-09-07 21:45:10

    Bawią!...A nie bawiom, gamoniu! Jak masz problemy z ortografią to nie pisz! Wstyd!...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 22:46:36

    Pal gumę cwel z ikonka tyle ci powiem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 23:15:59

    Co wy macie do tych braci. Normalni ludzie jak my wszyscy tyle że więcej grosza przy duszy maja. Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. To normalne jest ze rodzic jak więcej ma to więcej dziecku daje

  • Kara - niezalogowany 2019-09-08 08:41:53

    Bracią M to jeszcze by się przydało więcej kary za te krzywdy i plotki na ludzi wszystkich widzą wszystko wiedzą ,a w swoim gnieździe aż się roi od smrodu ,kłamstwa i obłudy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 12:18:01

    Dobrze ze kiedys nie bylo internetu bo napierdalalismy sie co tydzien ale jeden na jednego albo dziesieciu na dziesieciu a nie dziesieciu cwaniaczkow na dwoch... szkoda ze ojciec jednego z nich nie wpoil tej zasady synusiowi bo sam w tym kiedys uczestniczyl. Jak dla mnie wiejskie cioty...

  • Gość więzień - niezalogowany 2019-09-08 13:25:31

    Zapraszam cwaniaków do mojej celi.

  • Więzień - niezalogowany 2019-09-08 14:50:48

    Na jednego z braci M... Już miejsce w kiciu czeka...czekamy dupę przetrzepiemy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 14:52:11

    Właśnie kiedy się za niego wezmą?!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 21:31:04

    Patologia. Amen

  • Gośc - niezalogowany 2019-09-09 21:00:47

    Co tu za komentarz że co mikis

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 21:06:11

    Mikis 60... Konfabulant
    Dobrych ludzi pomawia że niby tytoniem handluja

  • Gośc - niezalogowany 2019-09-09 21:06:47

    Co tu za komentarz że co mikis

  • ZK czarne - niezalogowany 2019-09-09 22:37:13

    Uwaga bo jeździ czarnym nieoznakowanym audi na zagranicznych tablicach

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 22:38:41

    Kto jeździ?? Policja czy 60- tka

  • Margareta - niezalogowany 2019-09-09 22:43:50

    To 60 - tka jeździ bo często stoji na parkingu w pile przy komendzie. Bo się śledztwo toczy jeszcze w sprawie okoneckiej kontrabandy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 22:00:49

    Mikisek to pierwszy podpierdalacz w Okonku i niech jemu porządnie przedszepią dupsko. I słuchajcie teraz ludziska lub czytajcie JEGO BRAT JEST ZUPEŁNIE NORMALNYM I BARDZO INTELIGENTNYM CZŁOWIEKIEM, który nigdy nie zrobił nikomu krzywdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 08:28:44

    Cwaniaczki M.... Co to nie oni...

Dodajesz jako: |