:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Starosto, pięknie dziękujemy! Radni z Jastrowia wyślą mu laurkę?

Samorządowcy, Starosto pięknie dziękujemy! Radni Jastrowia wyślą laurkę - zdjęcie, fotografia

Może wyślą laurkę, a może tradycyjne pismo z podziękowaniami. Radni z Jastrowia doceniają to, co "zrobił" dla nich Ryszard Goławski...

Możliwości jest wiele. Antyrama, prosta, ale przejrzysta. Grawerton, bywa przyciężkawy, ale za to jest trwały. A może statuetka? Najlepiej złota, bo takie dobrze się prezentują na półce. Członkowie Rady Miejskiej w Jastrowiu zastanawiają się jakby tu podziękować staroście Ryszardowi Goławskiemu za to, co zrobił dla gminy i miasta Jastrowie w mijającej kadencji samorządu powiatowego.

- Przemyślcie sprawę, żeby na koniec podziękować. Tak po gospodarsku

– 11 września podczas sesji rady miejskiej apelował Adam Dzbuk.

Przewodniczący Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Porządku Publicznego i Gospodarki Gminnej nie żartował, naprawdę myśli o specjalnych podziękowaniach dla starosty i Rady Powiatu Złotowskiego. Zdaniem radnego należeć się one mają za wiele inwestycji jak droga w Samborsku, czy chodnik przy drodze powiatowej do Zagórza. Chodnik ten miał być wykonany w pierwszej połowie tego roku, na dowód czego Agnieszka Kazberuk odczytała pismo od R. Goławskiego. Proponowała też wykonanie dla starosty „specjalnej laurki”. Na czym jej wyjątkowość miałaby polegać nie zdradziła.

Tymczasem radny Dzbuk denerwował się coraz bardziej:

- Tu ani metra chodnika, a popatrzcie w mediach, przecina, oddaje, nawet tam, gdzie są trzy chałupy.

Niewykluczone, że takie pismo z podziękowaniami rzeczywiście powstanie. Być może już w najbliższych dniach. 

Więcej na ten temat, a także radnych powiatowych z Jastrowia, którzy rezygnują z ubiegania się o ponowny mandat, przeczytają Państwo w Aktualnościach Lokalnych.

Tymczasem zachęcamy Państwa do wyrażania swoich opinii. Czy Rada Miejska w Jastrowiu powinna podziękować staroście?

Łukasz Opłatek

fot. GiM Jastrowie

Reklama

Starosto, pięknie dziękujemy! Radni z Jastrowia wyślą mu laurkę? komentarze opinie

  • gość 2018-09-14 10:05:24

    Bardzo dobrze ! i jeszcze zebrać podpisy od ludzi mieszkających w naszej gminie ! Proszę pamietac, kto z jego porozumienia teraz startuje pan Ryszard K !

  • gość 2018-09-14 10:42:18

    Przewodnicząca Rady Powiatu to mieszkanka Jastrowia, ,,dmucha w jedną trąbę'' ze starostą, więc jej też należy się ,,podziękowanie'' za całokształt.

  • gość 2018-09-14 10:44:14

    Były burmistrz Jastrowia Ryszard S. też z tego towarzystwa wzajemnej adoracji.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 11:24:51

    Widzę, że Wojtiuk już zaczął promocję pod powiat

  • gość 2018-09-14 11:57:49

    Podziękujcie mu przy urnie...

  • x - niezalogowany 2018-09-14 12:44:16

    Oj, kto "podziękowaniami" wojuje, od "podziękowań" zginąć może... :)

  • gość 2018-09-14 13:21:01

    PSL -owi też już dziękujemy. Brawo Adam dobrze powiedziane. STOP ludziom od Goławskiego....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 13:34:01

    Radny Ryszard K.nie ma wstydu, przez 4 lata Porozumienie Samorzadowe nie zrobilo nic a on idzie z ich listy. Wstyd !!!!

  • gość 2018-09-14 13:40:15

    Ryszardowi Królowi podoba się to co zrobił Powiat dla Jastrowia.Więc idzie z Goławskim. Mieszkańcy powinni w wyborach pokazać jak go lubią.

  • gość 2018-09-14 14:05:38

    Król ucieka z tonącego okrętu pod nazwą PSL, ale czy Porozumienie Goławskiego to pewna inwestycja ? Wątpię, bo to zbieranina dziadków.

  • gość 2018-09-14 14:33:32

    Radni powiatowi , tez się nie mają czym pochwalić przez ostatnią kadencje. Kompletnie nic nie załatwili. A przecież mieliśmy przewodniczącą powiatu ! Wstyd i hańba

  • gość 2018-09-14 14:35:14

    Mam nadzieje, ze Król nie przejdzie , bo dalej będzie szajka i nic nie załatwi !

  • gość 2018-09-14 14:36:26

    Przy wyborach go i ich kolegów zweryfikujemy ! Ale podoba mi się ten pomysł ! Brawo radni !

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 17:50:04

    Dobre te komentarze na FB Zlotowskie. Niektórzy nie rozumieją nawet o czym czytają. Panie Łukaszu dla niektórych Pań tam komentujących za trudny ten Pana sarkazm.

  • K - niezalogowany 2018-09-14 18:46:26

    A może: "Radni wyleją swoje żale"? W końcu niemożność przecięcia wstążki bywa frustrująca. :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 19:32:58

    Frustrujący jest sposób działania zarzadu powiatu, nie tylko w Jastrowiu ale i w Okonku czy gm. Złotów. Obiecanki, obiecanki i jakoś to będzie? A przed wyborami znowu naobiecujemy - głupie kmioty uwierzą. Czas z tym skończyć . Wstyd na całe województwo to opilstwo w kazdej kadencji.

  • gość 2018-09-14 21:57:07

    Idą wybory. Wciska się obietnice albo wykonuje niepotrzebne remonty zapominając o tym co jest ważne. To zapominanie nie jest bez przyczyny. Nie ma pieniędzy, a budżet nie jest z gumy. No ale trzeba się pokazać na dzielni, bo każdy głos się liczy.

  • gość 2018-09-15 11:54:36

    Pytanie dosyć dziwne. Jeżeli podziękowanie jest szczere i wychodzi z serca, to jak najbardziej należy podziękować.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 12:54:13

    Tytuł jest przewrotny i mówi o laurce za niespełnione obietnice starosty. Obiecywał, mamił, odwlekał i niespełnił nic......Podziękowania się należą !!!

Dodajesz jako: |