:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Strażacy pomogli mężczyźnie

Straż pożarna, Strażacy pomogli mężczyźnie - zdjęcie, fotografia

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 18.30 na chodniku przy ul. Boh. Westerplatte w Złotowie

Mężczyzna poruszający się po chodniku upadł, uderzył się w głowę i stracił przytomność. W wyniku upadku doznał urazu głowy.

 

Świadkowie zdarzenia powiadomili służby medyczne, straż i policję. Pierwsi na miejscu zdarzenia byli złotowscy strażacy, którzy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Służba medyczna przybyła na miejsce zdarzenia po około 20 minutach od przybycia strażaków.

 

Strażacy pomogli mężczyźnie komentarze opinie

  • Marco - niezalogowany 2018-07-14 15:41:25

    Z literą P

  • Marco - niezalogowany 2018-07-14 15:33:28

    Ta karetka ducato Pzl blachy to szpital zlotowski stacjonuje czy gdzie ? Mam pytanie. A potem napiszę coś więcej

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-13 10:31:38

    nie znasz procedur to nie pisz głupot!!!

  • Adam - niezalogowany 2018-07-13 09:09:24

    do Malgocha, poniewaz leniowi Potapowi nie chcialo sie czytac komentarzy wszystkich by pare usunac, wolal na szybkiego zaznazc wszystko i delete a 2 pewno wielcy lekarze ze szpitala CzestoChowa Zlotow podniesli krzyk i protest ze o nich brzydko sie pisze, ale prawda byla sa konowaly, problemy z leczeniem mnie jak wyrostek zaczal ... to wolalem do Pily jechac niz isc lezec tutaj bo mialem obawy ze spartola robote i pojde a raczej zawioza mnie na chojnicka

  • do administratora - niezalogowany 2018-07-13 08:59:27

    I jeszcze jedno dlaczego tego komentarza administratora nie ma przy artykule " Skargi na szpital"

  • Malgocha - niezalogowany 2018-07-13 08:47:10

    A czemu zostały usunięte wszystkie komentarze a nie te które naruszyły postanowienia regulaminu oraz dobre imię poszczególnych osób? Poniewóż...

  • Zymandi1 - niezalogowany 2018-07-12 20:21:43

    Masz dowody to podaj, Nie masz to nie pisz.

  • Gocha - niezalogowany 2018-07-11 21:30:10

    Proszę mi prostej kobiecie wytłumaczyć co to jest "dobre imię", boję się, że Ci o których tam pisano dobre imię mają w mało dobrym miejscu. Prawda to prawda dobra , zła czy okrutna i tak to prawda

  • chesterr - niezalogowany 2018-07-11 16:12:22

    pogotowie po 20 min.po straży ha ha kur.....toc to LOS ANGELES NIE ZŁOTÓW.

  • do Administrator - niezalogowany 2018-07-11 16:01:31

    To w takim razie dlaczego dzis zniknal artykul pod tytulem "Piotr Wojtiuk zarabia mniej" ?????

  • tak bylo - niezalogowany 2018-07-11 14:41:33

    na pogotowiu byl przypadek falszowania dokumentacji w celu ukrycia bledu medycznego. co najmniej jeden

  • Zymandi1 - niezalogowany 2018-07-11 14:41:11

    Kłoś upadł, a na miejsce docierają dwa pojazdy straży pożarnej... Pytam, w jakim celu? Czy dyżurny zawsze wysyła to co ma? Ostatnio do zadymienia od przypalonego garnka zjawiły się 3(trzy) wozy strażackie. Do drobnego zdarzenia drogowego także potrafi być desygnowanych kilka pojazdów.

  • Pkt - niezalogowany 2018-07-11 14:15:09

    Jak by mieli dobre imie to by ludzie źle nie pisali. Mogę jeszcze dodać parę przykładów. Np komu szmatę w brzuchu po operacji zostawili komu stopa zgniła pod ich opieką.... Ale co to da..

  • tragedia - niezalogowany 2018-07-11 13:48:51

    Potwierdzam. Masakra jakaś. Ja tylko czekam aż będą relacjonować, że pies zrobił kupę na trawniku

  • Adam - niezalogowany 2018-07-11 12:35:26

    jak zawsze macie wymowke, a byla to szczera prawda na temat zlotowskiego szpitala i leczenia w nim i podejscia lekarzy. tak samo jak PotopPoTapowski usuwa komentarze co wytykaja jego bledy w tekstach i osmieszajace go, on jako redaktor, osoba publiczna powiniene wziasc krytyke do siebie a nie walic usuwaniem komentarzy poczekajmy do wyborow

  • Redakcja 2018-07-11 12:28:21

    W komentarzach pod wymienionym artykułem toczyła się dyskusja, która naruszała postanowienia regulaminu oraz dobre imię poszczególnych osób

  • Czesio - niezalogowany 2018-07-11 12:21:19

    a w reportażu : Skargi na szpital. Ludzie się zbierają komentarze usuniete, i zablokowana mozliwosc komentowania komuna na zlotowskie.pl i wolnosc wypowiedzi, demokracja, hahaha cmoki ze zlotowa popieraja PO i nowoczesna, stoja babcie i dziadki pod sadem i krzycza wolnnosc slowa i demokracja i wolne sady parodia jedna wielka

  • Adaś - niezalogowany 2018-07-11 10:35:41

    Cymbale ta karetka zawsze jest gdzieś na innej wizycie jak jest potrzebna zastanów się Cymbale kogo bronisz

  • Edek - niezalogowany 2018-07-11 10:31:36

    Dlatego nie jest to zgłaszane bo ciężko jest to udowodnić myślę że jesteś w temacie

  • Mieszkqniec - niezalogowany 2018-07-11 10:16:04

    Ludzie nie dzwoni się na 112 bo łączy z Poznaniem, dzwonić pod konkretny numer 997,998,999 to łączy z Zlotowem i skraca czas

  • Yyyy? - niezalogowany 2018-07-11 10:12:10

    Żenujące jest to że wszystko trafia na zlotowskie. Panie Boże jak sie mam przewrocic to blagam nie na ulicy bo nie wyobrażam sobie tutaj tracic tylko dlatego że potrzebowalam pomocy sluzby zdrowia choreeeee!!!!!

  • Pzl - niezalogowany 2018-07-11 09:54:17

    Zacielas się czy co ? I piszesz pewno że szpitala Zlotowskiego o nazwie CzestoChowa

  • Jarek - niezalogowany 2018-07-11 09:50:37

    Zacielas się czy co? A i pewno piszesz że szpitala w Złotowie CzestoChowa

  • Weronika - niezalogowany 2018-07-11 09:36:44

    Chciałam poinformować wszystkich którzy narzekają na karetki że od jakiegoś czasu dzwoni się na 112 i najpierw przyjeżdża straż aby zabezpieczyć miejsce wypadku oraz to oni jako pierwsi udzielają pomocy poszkodowanemu aby oszczędzić na czasie. Nie wymagajcie 10 karetek na miasto bo nie ma takich kosztów aby je utrzymać. Ludzie jeśli macie rozum to sami zacznijcie interwencję i pomóżcie poszkodowanemu. Wielkie gratulacje za odwagę i szybka rekcje dla Pani fryzjerki i Pana co jej pomagał. Strażacy, pogotowie i policja robia co mogą by ratować człowieka dlatego nie oczekujcie że wszędzie do każdego wypadku przybędzie w ciągu 5 minut karetka. Każdy może pomoc i uratować komuś życie. A dla niektórych na przyszłość jeśli nie pomagasz nie przeszkadzaj w interwencji i nie rób sensacji z wypadku. Ogarnijcie się ludzie bo to co wczoraj widziałam było straszne, człowiek leży ranny strażacy wykonują swoją robotę a dzieci i dorosłych wokoł pelno, po co robicie sensację? W takich przypadkach trzeba pomagać A nie stać i się patrzeć

  • Ja - niezalogowany 2018-07-11 08:59:35

    A skąd wiesz , ze nie zgłosiłem ?. Kto bierze wszyscy dobrze wiedza , czekam na zbiorowy pozew żeby spuścić to szambo

  • ? - niezalogowany 2018-07-11 08:53:42

    Kto bierze w łapę ? Jak wiesz to dlaczego nie zgłosiłes tego do prokuratury ?

  • Brak świadomości - niezalogowany 2018-07-11 08:52:36

    A pomyślałes że w tym momencie karetka była u osób które walczyły o życie ? Myślisz że ktoś sobie pije kawę i stwierdza że sobie pojedzie za 2h?

  • aqq - niezalogowany 2018-07-11 08:16:56

    Reklamacje do wojewody - on odpowiada za ratownictwo medyczne.

  • Qwerty - niezalogowany 2018-07-11 08:08:54

    20 min to i tak dobrze ja czekałem prawie godzinę ze złamana noga 2 godziny zmarnowane na diagnozę urazu w złotowskim szpitalu a kolejne 2 w pile na”przyjęcie” ponieważ niby miejsca nie było a 3 sale puste. Po 4 dobrych godzinach pierwsze znieczulenie. Miałem wrażenie ze robią to z musu bo orzeciez 2 w nocy po co im dupe zawracam. Polskie szpitale i lekarze to patologia!! Oczywiście sa wyjątki ale co nie zmienia faktu ze nie powinno byc wg takich przypadków to ich zasrana praca

  • monika olajniak - niezalogowany 2018-07-11 05:15:24

    i jeszcze promuja te smieszne programy w telewizji typu 112 chyba tylko po to, zeby zadzwonili na policje i mieli na to czas, bo pacjenci bywaja agresywni. a co do policji w naszym kraju to jakies tam smieszne protesty: najlepiej dac im emeryture po 15 latach za wozenie du...y po miescie i jeszcze im zle. kolejna kwestia to polskie sady - niech sie dogadaja w koncu na dzien dzisiejszy kto jest tym sedzia SN a potem dopiero sadzcie komunisci

  • Pkt - niezalogowany 2018-07-11 03:42:58

    Patologia służby zdrowia i dobrej zmiany. "Komuna" była zła,ale karetka oddalona o 15 km była w 15 minut u chorego i dyspozytor nie zadawał głupich pytań.

  • Harry - niezalogowany 2018-07-11 01:11:50

    Dno

  • Ech - niezalogowany 2018-07-10 23:40:23

    To nie pierwszy problem z kartką!

  • masakra - niezalogowany 2018-07-10 23:29:10

    aleś wymyslił

  • Olo - niezalogowany 2018-07-10 23:28:14

    Ludzie ogarnijcie się i zacznijcie działać i myśleć . Karetek jest za mało , jeżeli jest na wizycie w rejonie np. na okolicznej wsi to nie ma szans dojechać chociażby np.do nagłego zatrzymania krążenia . Pretensje do dyrektorki szpitala . Remonty biurowca robi , a oddziały się sypia , karetek nie ma , personel po 1500 zarabia , a 99% lekarzy bierze w łapę. To jest patologia !

  • Olo - niezalogowany 2018-07-10 23:25:20

    Bo cymbale była na innej wizycie gdzieś na wiosce .

  • Olo - niezalogowany 2018-07-10 23:24:48

    Proszę pomyśleć , ze karetka w tym momencie była na innej pilnej wizycie . Pretensje do dyrekcji szpitala

  • Aaa - niezalogowany 2018-07-10 23:24:21

    Karetka pożaru gasic nie będzie, a straż jest od wszystkiego.

  • Hh - niezalogowany 2018-07-10 23:06:24

    Ja też nie rozumiem po co wrzucane są tu te filmy o niczym, jest sens???

  • Ja - niezalogowany 2018-07-10 22:57:09

    Wiadomo ze strażacy pomogli ciekawe czy karetka będzie gasić pożar

  • Darek - niezalogowany 2018-07-10 22:54:00

    Video jak zwykle SPEKTAKULARNE ! Brawo hieny cmentarne , ciekawe czy gdyby ten człowiek okazał się twoim ojcem , to też byś tam stał i czekał na jego zgon , bo właśnie na to liczyłeś ! OGLĄDALNOŚĆ jest najważniejsza i nie ważny jest temat. CHORE TO JEST !

  • jedna karetka SOR - niezalogowany 2018-07-10 22:33:17

    dlaczego mamy tylko jednka karetke na tak rozlegly region? w Starostwie wiedza o tym dobrze dziadki. do emerytury trzeba dorobic dopoki jest okazja nawet podstepem sie tam dostajac i konspiracyjnie zwolujac mposiedzenia po wyborach. ludzie wy ich g...no tam obchodzicie. wazne, ze oni sie ustawiaja za nasz pieniadze w swietle prawa

  • Marta - niezalogowany 2018-07-10 22:31:49

    Qrna i teraz się boję że jak przyjdzie wzywac karetkę do rodziców to dojada że jak będzie za późno jak mają takie ruchu by w XXI wieku w mieście gdzie plus minus 20000 ludu mieszka są wypadki zawaly i inne nieszczęścia 1 karetka tylko

  • strach - niezalogowany 2018-07-10 22:25:40

    2 karetki w złotowie powinny być. KPINA Z TYMI KARETKAMI !!!

  • Adaś - niezalogowany 2018-07-10 22:24:58

    Do czego to doszło żeby straż pożarna jechała do człowieka który zaslabl po co jest ten szpital ten sor to pogotowie ratunkowe takie przypadki powinny kończyć się w sądzie.

  • Ja - niezalogowany 2018-07-10 21:58:46

    Karetka po 20 minutach!!!!!! To jakaś kpina!!!!!!!

  • Ania - niezalogowany 2018-07-10 21:33:12

    1 karetka na miasto i okolice to zdecydowanie za malo