:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sukces zawodników UKS Kometka z Jastrowia

Pozostałe, Sukces zawodników Kometka Jastrowia - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 17/12/2018 12:52

Mamy medale w Finale Województwa Wlk. XX Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym

Jastrowscy zawodnicy ze szkoły SP2 reprezentujący powiat złotowski zajęli I miejsce w kategorii dziewcząt ( Zofia Redzimska i Natalia Klupś - UKS Kometka) i III miejsce w kategorii chłopców ( Kacper Pepka i Dominik Augustyniak trenujący w Klubie Badmintona WSSG Jastrowie oraz Maciej Litwinowicz - UKS Kometka). Jest to również sukces naszego klubu badmintona przy WSSG, zaszczyt dla szkoły SP 2 w Jastrowiu i duma dla rodziców dzieci. Gratulacje!

Reklama

Sukces zawodników UKS Kometka z Jastrowia komentarze opinie

  • gość 2018-12-17 13:32:50

    Nie Litwinowicz a Maciej Liwcza, a tak poza tym wypadało by więcej napisać to finały województwa wlkp. i ogromny sukces tych młodych sportowców.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 13:43:56

    Brawo kometka A co tam robił rudy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 15:49:45

    To sukces UKS Kometka a nie WSSG. 3 zawodników z Kometki a 1 z WSSG.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 15:51:44

    To sukces UKS Kometka a nie WSSG. 3 zawodników z Kometki a 1 z WSSG.

  • paletka - niezalogowany 2018-12-17 16:02:47

    Jak by Maciek zawodnik UKS miał możliwość potrenowania z tymi z WSSG to chłopcy mieli by złoto . Zawodnik UKS po kontuzji grał o niebo lepiej niż zawodnicy WSSG . Poziom chłopców naprawdę wysoki byłem oglądałem naprawdę miło było popatrzeć . Braka dla UKS KOMETKA oraz dla sztabu szkoleniowego klubu.

  • paletka - niezalogowany 2018-12-17 16:03:38

    BRAWA

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 16:18:44

    2 dziewczyny z UKS i dwóch chłopaków z WSSG, którzy grali prawię cały czas, ponieważ chłopak z UKS dostał "karę" od trenera i gdyby nie WSSG to by nie grał wcale. Także sukces wspólny :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 17:03:41

    Co to za licytacja na kluby???? To były Mistrzostwa Szkolne. A Paletka szkoda, że nie widział pierwszego seta w wykonaniu Maćka... to może nie obrażałby innych zawodników.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 17:21:54

    Rudy , rudy się chwali....

  • gość 2018-12-17 20:21:30

    Teraz można sobie powiedzieć szczerze ilu zawodników gra w Badmintona ,a ilu w inne sporty i jaka jest rywalizacja na szczeblu województwa. Można śmiało napisać, że np. w pikę ręczną w mistrzostwach województwa gra z tysiąc osób, nie wspomnę o piłce nożnej, a ten sport jest mniejszościowy

  • gość 2018-12-18 09:23:37

    Nie do końca jest to sport mniejszościowy, to były finały województwa i grali tylko zwycięscy poszczególnych eliminacji a poza tym sport to sport. Kopacze mogą pomarzyć o podobnych sukcesach (młodzi chłopcy oczywiście sukcesy maja i to się chwali) ale seniorzy śmiech na sali , wybory zarządów, prezesów itp. to są tylko zjadacze kolosalnych finansów zwykłych podatników. Pogonić to całe towarzystwo.

  • gość 2018-12-18 12:57:57

    To napisz mi ile brało zawodników i zawodniczek udział w tych mistrzostwach ? Z 10 szkół w całej wielkopolsce ? Spójrz ile szkół bierze udział w mistrzostwach w piłce nożnej. Wszystkie szkoły w województwie

  • gość 2018-12-18 14:21:17

    Ale do czego ty zmierzasz???? Nie mam zamiaru się licytować . Pokarz mi sukcesy seniorów z poloni na przestrzeni kilku lat, lanie dostają od każdego jak leci, okonek, złotów nawet mała tarnówka , a teraz zobacz jakie koszta generują trenerzy , zarząd itp. śmiech!!!!
    I skończ debilne komentowanie lepiej pokibicował byś właśnie sportowcom niszowych dyscyplin .

  • gość 2018-12-18 15:08:16

    Koszty zarządu ? To jest dopiero debilny komentarz. Piłka zawsze będzie górą i nic to nie zmieni....

  • gość 2018-12-18 15:11:48

    Spory w sporcie były i będą. Mam pytanie : Kiedy Maciek dowiedział się, że ma w tym turnieju startować. Jeżeli ktoś wie, to niech to napisze. Nie wiem kto to jest "Rudy"

  • paletka - niezalogowany 2018-12-18 15:27:22

    Na hali było widać chaos i zamieszanie , a ten chłopiec z KOMETKI był bez sprzętu, w trakcie turnieju latał po sprzęt więc śmiem twierdzić że dopiero wtedy dowiedział się o uczestnictwie. I tym bardziej szacun za to na jakim poziomie zagrał bo to zamieszanie na pewno mu nie pomagało.
    A tak ap ropo o co wy się spieracie wiadomo że piłka to jest piłka i ma miliony kibiców nawet gdy jest brak sukcesów na szczeblu reprezentacji. I niestety jest to bardzo niesprawiedliwe ale nikt nic na to nie może i tyle.

  • gość 2018-12-18 15:51:49

    Tak to wyglądało, a co na to odpowiedzialni przedstawiciele szkoły za udział ich zawodników w tych szkolnych mistrzostwach.

  • Ja biegam - niezalogowany 2018-12-18 17:30:18

    No właśnie mistrzostwa szkolne A chora i dziwna rywalizacja klubów. Nawiecej tracą na tym zawodnicy pomyślcie jak się poczuje ten młody zawodnik ja się natknie na ten artykuł i przeczyta wasze komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 17:45:18

    Mistrzostwa szkolne, a żaden nauczyciel wf z reprezentowanej szkoły nie pofatygował się, żeby dopingować swoich uczniów. Żenada....

  • Badmintonista - niezalogowany 2018-12-18 21:51:13

    Śmiech to nas wspólny sukces nie rozumiem po co te kłutnie naprawdę ale tym którzy nas wspierali na turnieju szczerze dziękuję

  • Badmintonista - niezalogowany 2018-12-18 21:53:19

    Maciek

  • gość 2018-12-18 22:01:59

    Tu w mistrzostwach szkolnych mogą brać udział stowarzyszenia, więc po co Ci nauczyciele wfu ? To nie jest w ich gestii, żeby latać ,mają inne sprawy na głowie i swój wolny czas od pracy więc po co te zbędne komentarze

  • Gość - niezalogowany 2018-12-19 00:17:04

    Informuję ciekawskich: Maciek dostał zakaz od trenera na udział w turnieju, gdyby nie reakcja WSSG chłopak wcale by nie zagrał. Nawet sam bał się reakcji trenera na to że będzie grać. Nie wiem czy dzieci w tym klubie są zastraszane czy o co chodzi, skoro chłopak nie chcę reprezentować szkoły, bo boi się " trenera". Pozatym cała trójka zagrała na bardzo równym i wysokimi poziomie, także gratulacje.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-19 09:41:10

    Rudy w końcu osiągnęłes swój życiowy sukces. Dla przypomnienia zarząd Polonii Jastrowie społecznie wykonuje swoją pracę.

Dodajesz jako: |