Sukcesy lekkoatletów z Krajenki

Lekkoatleci z Krajenki udanie rozpoczęli jesienną część startów w zawodach mistrzowskich, wliczanych do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportu młodzieżowego.

Tą imprezą były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które rozgrywano na kameralnym, niedawno oddanym stadionie w Goleniowie. Zawody odbyły się 10.09.2017, w których wzięło 486 zawodników. Najlepiej w bardzo mocnej obsadzie spisał się  Marcin Król,  który stoczył zaciętą walkę o pierwsze miejsce z Bartoszem Kowalskim ze Wrześni. Ci dwaj zawodnicy w skoku wzwyż znacznie odbiegali poziomem sportowym od reszty startujących. Ostatecznie zwyciężył Bartosz pokonując poprzeczkę na wysokości 190 cm. Marcin  uzyskał rezultat 183 cm, dający mu piątą pozycję w rankingu ogólnopolskim, w jego kategorii wiekowej, a swój rekord życiowy poprawił aż o 6 cm.

Opis zdjęcia

V miejsce w skoku wzwyż dla Katarzyny Madej

Natomiast  Katarzyna Madej, która w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 150 cm zajęła piąte miejsce.

Na pdst.:A. Wawruszak

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.