:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 26°C
Rekreacja wypoczynek, Świetne Świętojanki Świętej - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 29/06/2019 18:44

Wszystko dla wsi

Darmowe zamki dmuchane, przejażdżki samochodami terenowymi po jeziorze, przejażdżki kucykiem, pokazy strażackie, występy artystyczne, pyszna grochówka i kiełbaska z grilla, konkurencje sportowe, turniej siatkówki, ale przede wszystkim uśmiechy na twarzach dzieci i dobre humory dorosłych. Tegoroczne Świętojanki w Świętej trwają i są świetne.

Reklama

Świetne Świętojanki w Świętej komentarze opinie

  • gość 2019-06-29 23:10:34

    No i co nowego cudownego zrobił nowy sołtys? NIC Wciąż to samo! Nudy wielkie chwilami ludzie spadali do domów bo długi czas nic się nie działo. Zespół jakiś podobno gra ale .... szkoda gadać

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 08:47:53

    Dziękujemy za opinię - jednak nie wszyscy się z nią zgadzają. Z drugiej strony warto byłoby przekazać ją organizatorom osobiście niż smęcić anonimowo pod artykułem z wydarzenia.
    Na przyszłość jednak prosimy o wsparcie w działaniach i przygotowywaniach aby kolejne wydarzenia były jeszcze bardziej atrakcyjne - wtedy z pewnością wszyscy będą zadowoleni.
    Maciej Palacz

  • gość 2019-06-30 10:54:41

    Niektórym ludziom ze Świętej nigdy się nie dogodzi. Zawsze będą szukac dziury w całym.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 12:43:18

    Wszystko fajnie ale co do muzyki to na wesele okey ale na taką imprezę no tak średnio.

  • Byłam widziałam - niezalogowany 2019-06-30 13:33:37

    Bardzo fajna impreza dla dzieci. Bezdzietnym faktycznie mogło się nudzić, ale z drugiej strony dorosłym nigdy się nie dogodzi bo mają zbyt zróżnicowane gusta (patrz złotowski EEM). Docenić należy, że nowa ekipa uszanowała tradycję poprzedników i byli oni również zaangażowani. Warszawa mogłaby się od Was wiele nauczyć.

  • gość 2019-06-30 22:21:47

    Byłem i bardzo mi się podobało.Brawa dla organizatorów że podtrzymują tradycję Świętojanek w Świętej. Widać było po uśmiechach na twarzy dzieci i dorosłych .Każdy mógł skorzystać z atrakcji i pyszności przygotowanych przez organizacje .Przemarsz z wiankami to jest piękny zwyczaj .Starali się ugościć mieszkańców i z okolicznych wiosek jak najbardziej potrafią . Zabawa na parkiecie była super .Polecam wszystkim imprezy organizowane w Świętej.

  • gość 2019-06-30 23:25:04

    Jedno mnie dziwi. Kiedyś było podobnie, może chwilami lepiej nawet ale nie o to chodzi. Dlaczego teraz oprócz jednego komentarza wszyscy chwalą a wcześniej jad i pomyje wylewane w komentarzach? Przeciecz tak było! Cokolwiek się pokazało na zlotowskie.pl i można było anonimowo napisać to była krytyka maksymalna. Nie rozumiem tego. Mieszkanka.

  • gość 2019-07-01 08:14:21

    Twój komentarz jest drugi ,jako pozytywny .Widocznie mieszkańcy naszej ślicznej wioski mieli dosyć tej smutnej Pani sołtys i jej doradców. Nie ma co ukrywać ,jest o niebo lepiej jak było .Mieszkanka wioski.

  • gość 2019-07-01 16:53:18

    Moim zdaniem , gdyby rada sołecka dysponowała większymi środkami mogło być lepiej ,ale i tak nie ma się do czego przyczepić.Widać było zaangażowanie Pana sołtysa, członków rady sołectw,spora liczba młodzieży angażowała się przy porządkach ,całej organizacji, na piątkę!Wiem że to może boleć poprzedniczkę Panią sołtys i jej doradczynie , Widać na odległość jaki ma kontakt Pan sołtys do tych młodych mieszkańców, a jaki miała poprzedniczka.

  • gość 2019-07-01 23:34:06

    Pierwszy komentarz to była prowokacja do "wpisów" - to ja napisałem specjalnie aby sprowokować dalsze komentarze.
    Liczyłem że będzie większa "burza".
    Teraz wiem że będzie już tylko lepiej, całe zło zniknęło w niepamięć! (poprzednia sołtys).
    Teraz szczera opinia.
    Było bardzo fajnie, wielki szacun za kontynuacje "swietojanek".
    Tym bardziej że Sołtys polegał na kasie którą zastał i podział tej kasy.
    Nastepne Świętojanki to musi być czad! Scena czeka na ... coś więcej!
    Ale tak tylko ... czy poprzednia sołtys na prawdę była taka zła?

  • gość 2019-07-02 20:03:14

    To znaczy że tylko jeden komentarz negatywny na całą wieś oznacza wielki sukces!.Zapytałeś czy była złą Panią sołtys ?Moim zdaniem miała dużą odwagę !Postawić się ,myślę że każdy wie o co chodzi? . Wielki szacunek dla tej Pani. Nie sadze ,że miałby tyle odwagi kto inny w tej wiosce. Sama zagłosowałam na jej kandydaturę sołtysa .Uważałam że to była odpowiednia osoba na to stanowisko ,początek miła niezły.Tak naprawdę interesował ją tylko amfiteatr , reszta spraw nie miła znaczenia ,w tej wiosce .Młodzież dla tej Pani to było samo zło !.Niepotrzebnie wdała się układ rodzinny ,z pazerną swoją bliską rodziną.Z każdym rokiem była bardziej naburmuszona . W mojej ocenie średnio.

  • gość 2019-07-04 22:38:51

    Według mnie poprzednia Sołtys zrobiła bardzo wiele dobrego dla wioski. Przed nią była cisza i nic się nie działo. Ona zrobiła przez te lata bardzo dużo! Może przez ostatnie lata mniej się działo ale to chyba z powodu braku wsparcia mieszkańców. Każdy by się poddał słuchając i czytając krytykę na tym portalu. Czy nie lubiła młodych... szczerze wątpię. Co do układu z rodziną to nie mam pojęcia o co chodzi ... serio? A co taki układ miał niby dać? Przecież to działalność za marne grosze i jest jakby charytatywna i stworzona dla typowych społeczników chcących coś dać zwyczajnie od siebie. Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 10:24:59

    Wydaje mi sie,że chodziło o jej ciotke.Tyle co się orientuję miała duży wpływ na byłą Panią sołtys.Z chorymi pomysłami.

Dodajesz jako: |