:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szalona impreza z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet

03/03/2019 20:06

Taką niespodziankę przygotowano dla pań, które przyjechały do Tarnówki

Najpierw wystąpiła grupa The Man Show z wójtem Jackiem Mościckim na czele, a po niej przez kilkadziesiąt minut trwał chippendales show – panie klaskały, tańczyły i piszczały.

 

Obok zdjęcia i materiał wideo – to koniecznie trzeba zobaczyć.

Reklama

Szalona impreza z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet komentarze opinie

  • Szalona - niezalogowany 2019-03-03 21:27:54

    Niech żałują Te które nie przyszły A organizatorom Wielkie Gratulacje i Podziękowania za SUPER IMPREZĘ

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 21:43:41

    Super impreza

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 21:44:53

    Super impreza

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 22:01:47

    A co na to seksistowskie "super" feministki. Jest OK. czy nie.

  • Ciekawe - niezalogowany 2019-03-04 06:46:27

    Jakby Wasi faceci zrobili sobie taką imprezę to też byście były tak zadowolone? Podejrzewam że każdy byłby wtedy "zboczeńcem". Jak dla mnie nie to takie imprezy to dno

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 07:27:21

    Pełna zgoda co do tego że taka impreza w wykonaniu facetów byłaby mocno potępiona. Najgorsze jest to że na zdjęciach widać że były tam dzieci.

  • żenada - niezalogowany 2019-03-04 08:19:24

    poważnie? to ma być impreza na poziomie? te dziewczyny są w stanie po czymś takim spojrzeć swoim mężom/chłopakom w oczy? życzę Wam dziewczyny, żeby Wasi partnerzy też się zebrali i znaleźli sobie striptizerki, które im będą tańczyć na kolanach. porażka

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 09:34:19

    Dzieci się przyglądały jak facet wkłada sobie głowę kobiety w rozporek i wykonuje dziwne ruchy. Naprawdę impreza na poziomie.

  • mamusie - niezalogowany 2019-03-04 10:08:34

    gratuluje mamusiom, ktore zabraly dzieci na takie cos. nie dosc ze zboczona zabawa to jeszcze przy dzieciach:/

  • gość 2019-03-04 10:50:28

    szkoda komentować żenada.zlotowska.pl

  • gość 2019-03-04 13:07:38

    Puknijcie się wszyscy krytycy w głowę. Tyle w temacie.

  • gość 2019-03-04 14:12:47

    Z tego co wiem była to impreza z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, a nie Dzień Dziecka. Rozumiem, że nie każda mama mogła pozostawić swą pociechę w domu, ale właśnie dlatego mając na uwadze te kilka pociech które przyszły panowie nie rozbierali się do 'Końca". Osoby, które poczuły się zgorszone czy tez zniesmaczone mogły wyjść w każdej chwili, ale z tego co wiem nie było ich zbyt wiele. Niech nie komentuje ten kto nie był i nie widział jak było.

  • gość 2019-03-04 14:25:11

    Nie zawsze musi być na poważnie i "na poziomie". Trochę rozrywki nikomu nie zaszkodzi. Nie było obscenicznie, więc nie widzę powodów do krytyki.

  • DoPuknijcieSie - niezalogowany 2019-03-04 14:26:25

    Żałosna impreza. Dorosłe kobiety dały pokaz jak się bawić. Rozumiem nastolatki albo "wolne" dziewczyny ale nie takie które po tym wracają do rodzin. Zboczenie i nic więcej

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 14:32:09

    "nie było obscenicznie"? Brac faceta między nogi albo udawać że robi mu się oral to nie jest obsceniczne? Dlatego że były dzieci to nie rozbierali się do końca?? Jakby nie było dzieci to rozbieranie do końca byłoby normalne??? Może jeszcze by panie skorzystały a potem wrócily do rodzin. Jak to jest ok to ja już wymiekam. Współczuję mezom których żony się tak bawią.

  • gość 2019-03-04 15:00:11

    Ja mam męża, byłam tam i mogłam spojrzeć mężowi w oczy

  • gość 2019-03-04 15:01:51

    Byłam razem z mężem i jesteśmy obydwoje zachwyceni

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 15:11:33

    Takie rzeczy to rozumiem na wieczorze panieńskim albo zamkniętej imprezie a nie na gminnym Dniu Kobiet.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 15:21:55

    Mężowie obecni na sali musieli być zachwyceni przecież tylko organizatorki zabrały mężów na imprezę.

  • gość 2019-03-04 15:22:59

    niewyzytym dziewczynom nie starcza co maja w domu to musza patrzec na obcych

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 15:24:33

    Super impreza a co do dzieci bylo ich bardzo malo jesli rodzice byli zniesmaczeni mogli wyjsc nikt nikogo nie trzymal na Sile. Krytykuja ci co nie byli.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 15:27:03

    Dzieci bylo bardzo malo rodzice mogli wyjsc jesli byli zniesmaczeni super impreza

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 16:08:38

    Zalosne te kobiety..a teraz ja wam cos powiem... W przyszlym roku ide do wójta i mu powiem, że chcę z organizowac dzień mężczyzny i chce tak jak te panie za GMINNE PIENIĄDZE zamówić 3 striptizerki. Juz widze i slysze ten lament i kociokwik wszystkich tych gosposi, ktore byly na tej imprezie... Mogę sie założyć ze jeszcze by wpadla jakas grupka obrazonych feministek " ze jak tak kobiety mozna przedmiotowo traktowac"... Pewnie sam wójt byłby przeciwny ŻENADA KOBIETY I WÓJCIE żeby robić takie imprezy za gminne pieniądze. Już teraz wiem na co idą moje podatki. Na striptizerów , zeby kobiety raz w roku mogly się dowartosciować.

  • gość 2019-03-04 17:07:42

    jak w domu nie ma jak się dowartościować to co się dziwić

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 17:32:10

    Porażka!!!!

  • gość 2019-03-04 18:02:18

    Czyj to był pomysł? Ż-E-N-A-D-A! Wydarzenia kulturalne są potrzebne w gminie ale niestety z kulturą to coś ma tyle wspólnego co ja z baletnicą! Rozumiem: trzeba mieć dystans do siebie, fajnie się pośmiać ale to było niesmaczne. Chyba tylko wójtowa nie miała "przechlapane" u męża - on sam w końcu za to zapłacił. Szkoda, że z naszych pieniędzy.

  • gość 2019-03-04 18:22:40

    Przykro to oglądać,tych lewackich zboczeńców,które mają poglądy anty Polskie i anty katolickie,powiązane z bojówkami bolszewickimi.Ich finansuje żyd polakożerca SOROS,z PO,PSL,,Nowoczesna,KOD.

  • gość 2019-03-04 18:29:28

    Przykro to oglądać,tych lewackich zboczeńców,które mają poglądy anty Polskie i anty katolickie,powiązane z bojówkami bolszewickimi.Ich finansuje żyd polakożerca SOROS,z PO,PSL,,Nowoczesna,KOD.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 18:38:30

    Poważnie to było za gminne pieniądze? Porażka. Striptiz za publiczną kasę to już przesada. Dziewczyny jak Wam mało w domu to sobie ulżyjcie mniej publicznie. Jeszcze do tego dzieciaki patrzą na tańce erotyczne:/ debilizm zapanował

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 19:24:01

    Proszę, jakie same porządne się trafiły. To po pierwsze był dzień kobiet, a nie dzień dziecka. Po drugie- za publiczne pieniądze? Serce boli, jak w tym kraju hoduje się socjal. Ludzi, którzy nigdy nie będą mieli żadnych perspektyw, zwalniają się z pracy, bo wygodniej spędzić w domu z 500+ i o zgrozo dostaną jeszcze emeryturę z państwa za podatki pracujących ludzi. To są patologie, a Wy się jakimś przestawieniem przejmujecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 19:46:51

    Dostajesz 500+ sobie rób z nimi co chcesz. Czy to striptiz czy wibrator, twoja sprawa co za to kupisz ale za gminne pieniądze takie coś organizować to chore. Ciekawe jakby gmina waszym mezom panienki zamówiła czy byście ich bronily. Jak sobie niewyzyte zonki którym mąż nie starcza chcą popatrzeć to za swoje niech to robią i może chociaż niech się z tym nie afiszuja. Ja tam nie byłbym zadowolony jakby żona powiedziała że udawała oral z innym facetem... A bo śmiesznie miało być...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 19:47:14

    Dostajesz 500+ sobie rób z nimi co chcesz. Czy to striptiz czy wibrator, twoja sprawa co za to kupisz ale za gminne pieniądze takie coś organizować to chore. Ciekawe jakby gmina waszym mezom panienki zamówiła czy byście ich bronily. Jak sobie niewyzyte zonki którym mąż nie starcza chcą popatrzeć to za swoje niech to robią i może chociaż niech się z tym nie afiszuja. Ja tam nie byłbym zadowolony jakby żona powiedziała że udawała oral z innym facetem... A bo śmiesznie miało być...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 21:13:11

    Dobra impreza panie się świetnie bawiły a innym szkoda.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 22:09:54

    Idioto masz bujna wyobraznie poorany umysl zpewnoscia chcialbys zeby zona ci zrobila ale to z pewnoscia daleka przyszlosc dlatego masz zwidy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 23:09:39

    Tu tylko krytykują przegrani z wyborów hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 23:12:23

    Właśnie. Nikt inny. Opozycji się nudzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 23:16:53

    Patologia w tej Tarnówce gdz je Wójt czy on to wszystko widział

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 23:21:20

    Myślenie rodem ze średniowiecza. To już nie te czasy, gdzie żonę trzymało się w domu jak niewolnika. Trochę miejskiego klimatu i już ludzie nie wiedzą co się dzieje.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 23:28:44

    W takim razie wolę średniowiecze niż miejski (wiejski) klimat

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 23:35:51

    Jaki umysł - takie myślenie :P

  • gość 2019-03-05 08:16:18

    rozumiem obejrzec cos takiego z partnerem/partnerka ale uczestniczenie w czyms takim bez jego wiedzy to zwykly brak szacunku

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 08:54:46

    Byłam tam i byłam zniesmaczona. Gminne pieniądze zostały wydane bezmyślnie i niewłaściwe, a co gorsza organizowała to Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Tarnówce. Co ma to wspólnego z kulturą? Panowie obecni nie mieli nic przeciwko, bo byli pijani i interesowało ich jak wypić kolejny kieliszek. Impreza na bardzo niskim poziomie kulturalnym. Wstyd na całą Polskę.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 09:02:45

    To idź do teatru jak na niskim poziomie kulturalnym, ciekawe czy cię stać na teatr

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 09:08:58

    Stać mnie na teatr... A gminę stać na coś ambitniejszego?

  • gość 2019-03-05 09:12:08

    rozumiem ze podobna impreza bedzie na dzien mezczyzny za gminna kase? striptiz, taniec na rurze, na kolanach. widze ze dla niektorych to normalka ze na takie cos ida pieniadze

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 13:12:27

    Moze przydałby sie jakiś audyt, wydawania gminnych pieniędzy na takie imprezy?!

  • gość 2019-03-05 20:01:31

    Przeciwko pisze tutaj tylko jedna osoba...wiadomo kto...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-05 21:52:39

    Kto? Bo pisze przeciwko a nie miałem pojęcia że jestem znany

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 16:58:57

    Brawo wójt. Fajna impreza. Komentarzami niezadowolonych nie ma się co przejmować. Średniowiecze skończyło się kilkaset lat temu. Zresztą większość Pan pozytywnie się wypowiada na temat tej imprezy. Dzieci no właśnie co robiły dzieci na takiej imprezie?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 20:30:31

    Brawo dla wójta i innym osobą która zorganizowały te imprezę pomysł mieli świetny szczególnie z tymi "przystojniakami" nie widzę powodów do krytyki . Byłam widziałam i wiem jedno było super

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 20:46:00

    Nikt nie mówi że nie było super. Facetom też by się rozebrane niunie podobały, ale impreza gminna to nie miejsce na takie coś. Trochę umiaru trzeba mieć

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 21:19:20

    W ostatnim czasie wszystkie imprezy " kulturalne" w Tarnowce są mało kulturalne i brak poziomu, no ale czego i od kogo tu wymagać

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 22:32:40

    Szkoda ze zawsze trafi sie ktos ktoremu sie wiele nie podoba i zamiast iść prosto do instytucji którą to organomizowa woli być najmądrzejszym w Internecie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 12:38:58

    Jeszcze trochę i wróci Pani Patrycja wtedy szystko będzie miało ręce i nogi.

  • gość 2019-03-07 13:54:59

    Pani Patrycja z tego co się orientuję w chwili obecnej ma ręce i nogi, mało tego była na imprezie i z tego co widać na zdjęciach z imprezy była bardzo zadowolona, nie wierzę że nie wiedziała jakie atrakcje są zaplanowane i że miała coś przeciwko nim, kto wie może to był nawet jej pomysł ;) ? Co do samej imprezy dziwi mnie tylko, że przy samym wejściu były wpuszczane dzieci to nie powinno mieć miejsca, a matki które zabrały dzieci na taką imprezę serdecznie pozdrawiam ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 22:42:54

    Krytykujecie Wszystkich I wszystko . Najpier spojrzcie na wlasna kulture I zycie. Spojrzcie W gląb siebie. Szczyt hipokryzji !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 23:00:25

    Panowie tylko zdjeli koszulki pokazali tors zatanczyli I co niektorzy doznali szoku co to bylo ? jak to mozliwe takie rzeczy W tak malej miejscowosci? Oburzenie przez wielkie O. Kto chce bic zawsze kij znajdzie.Pozdrawiam "kulturalnych I na poziomie" przeciwnikow Wójta.

  • gość 2019-03-08 11:56:52

    Tu nie chodzi o to czy ktoś jest za czy przeciw wójtowi i takie tłumaczenie, że nie podobało się tylko "opozycji" jest wyssane z palca... Ja głosowałam na wójta, ale impreza wciąż mi się nie podobała. Tyle. Każdy ma prawo do opinii - jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Więc proszę nas tutaj nas nie dzielić na przeciwników i sprzymierzeńców...są gusta i guściki. Chociaż i tak należy docenić fakt, że zatrudniony został profesjonalny zespół... zawsze to lepień niż jakby taki "lap dance" miałby wykonać wójt i radni we własnej osobie :) a jak widać dystans do siebie mają ogromny.

Dodajesz jako: |