:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Szpak, Dąbrowska i Piersi - to prawie pewne

Koncerty muzyka, Szpak Dąbrowska Piersi prawie pewne - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 08/02/2019 18:51

Dzisiaj w złlotowskim magistracie odbyło się otwarcie ofert do przetargu nieograniczonego - kompleksowa organizacja imprezy plenerowej artystyczno – rozrywkowej, niebiletowanej pn. „Euro Eco Festival Złotów 2019” w dniach 28-30 czerwca 2019 r.

 

 

Najbardziej prawdopodobny jest wybór  oferty nr 1, gdyż cena jaką przedstawiła firma jest najniższa. Decyzje zapadną w następnym tygodniu. 

Reklama

Szpak, Dąbrowska i Piersi - to prawie pewne komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 19:05:58

    Znowu lipa...
    Skonczcie robić ta imprezę
    Eco ? A janusze w Złotowie pala śmieciami i syfem

    Miasto eco kon sie usmial

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 19:12:02

    Ale DNO! A można by było zrobić jeden konkretny koncert! Liczyłam szczerze mówiąc na Chylińską bądź Bajm... Ale cóż- znów Wieś tańczy i śpiewa!

  • gość 2019-02-08 19:17:56

    Koncertowo, chciałoby się powiedzieć o.k., ale powiedzcie mnie proszę, jaki sens robić teraz koncert Piersi, skoro chyba rok temu byli tuż za miedzą - w Jastrowiu,
    i kto chciał to Ich zobaczył?!
    Logistycznie i twórczo jest to zmarnowana okazja, aby zobaczyć i usłyszeć na żywo coś innego.
    Przemyślcie to na przyszłość proszę, gdyż to nie pierwsza taka sytuacja w naszym mieście.
    Natomiast Dąbrowska? - ŚWIETNY WYBÓR! To będzie koncert na dużym poziomie i z ekstremalną frekwencją!

  • gość 2019-02-08 19:31:38

    Szpak ma świetny profil na Instagramie. Superowe fotki!

  • gość 2019-02-08 19:42:18

    Zgodnie z procedurą oceny ofert wskazaną w postępowaniu 60% cena 30% program artystyczny i 10% atrakcje dodatkowe więc cena to nie wszystko

  • gość 2019-02-08 19:51:02

    Wedle procedur przetargu opisanych na stronie 60% cena 30% program artystyczny i 10% atrakcje dodatkowe wygrywa firma nr 3 - ciekawe co będzie

  • gość 2019-02-08 19:53:07

    Wedle procedur opisanych na stronie Urzędu wygrywa firma nr 3 ale zobaczymy jak będzie Pozdrawiam wszystkich

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 19:59:35

    Najlepsi artyści dotychczas!!!!!! Jej wreszcie coś normalnego!!! Sztos! Super!!! Jaram się!!!

  • gość 2019-02-08 20:13:10

    Agnieszka Chylinska jest aktywna wydala nowa plyte byla juz z ONA w Zlotowie...angazuje sie...moze warto sprobowac..:)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 21:41:45

    Szpak !!!! Japierdu jest tyle świetnych zespołów a tu dali takie dno masakra coraz gorszej w tym Złotowie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 21:43:50

    Nazwiska może i znane, ale czy znamy więcej niż jedną piosenkę Piersi czy Szpaka? Żeby pośpiewać, potańczyć przydałoby się coś bardziej rozponawalnego

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 21:58:11

    Znów kiła i mogiła.Chylińską dajcie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 22:01:27

    Ja chce Margaret bez szpaka i banderowców z eneja.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 22:41:22

    Czyli co Szpak Dąbrowski pokaze na koncercie swoje PIERSI ?
    Przecież to facet. Czy ptak?
    Jakie zgorszenie bedzie.
    Nic lepszego juz nie bylo ?
    Ja mogę za darmo pokazac

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 23:59:52

    Szpak hahaha śmiechu warte może burmiszczowi się podoba ten dziwoląg

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 09:20:25

    Dno,kicha.Piersi byli w tamtym roku w Jastrowiu.Zobaczcie jakie oni organizują koncerty i zespoły aż warto obejrzeć

  • gość 2019-02-09 09:58:47

    Szpak to chyba jakieś jaja kto go słucha

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 13:58:31

    euro eco to jajas błazenada a okna otworzyc nie mogę tak smierdzi moze wkoncu ktos sie wezmie za tych co byle co pala. nie wiemod czego mamy straz miejska.. Złotów Wielkopolskie Zdroje........... lepiej pasuje złotów Welkopolski Smog

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 14:39:53

    Byle nie Szpak!...Katastrofa

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 14:42:16

    To już lepiej Enej na 100% zamiast Szpaka a nie pożałujecie wszystkim się spodoba..I po co te głosowania jak znów miasto zrobi co będzie chciało o zaś mało ludzi będzie i kicha z Eco.

  • gość 2019-02-09 15:18:06

    szpak hahahahahahaha

  • Smog - niezalogowany 2019-02-09 21:33:00

    Czytamy że zrozumieniem: w przypadku tej samej ilości punktów za 2 i 3 kryterium, np. 30+10=40, o tym która oferta "wygra" zadecyduje tylko i wyłącznie cena. Nie ma szans na zmianę zestawu wykonawców zaproponowanych przez oferentów. To tyle w temacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 11:03:07

    Impreza super. Jestem każdego roku i zawsze są tłumy. Zestawy gwiazd ciekawe, a co najważniejsze różnorodne. Każdy znajdzie dla siebie choć jeden ciekawy dzień. Ja lubię Irę, ale na ten zespół raczej szans nie widzę. Z pozostałych też wybiorę coś dla siebie a córka coś dla siebie. Dziękuję Wszystkim którzy angażują się w coroczną organizację tej imprezy. Złotowianie bądźcie dumni z tej imprezy, bo w okolicy trudno takiej szukać. Może zamiast narzekania jakieś konstruktywne i realne propozycje osób niezadowolonych?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 13:40:34

    Trzcianka Beach Party

    To jest impreza

  • gość 2019-02-10 16:03:43

    Dlaczego nie zaproszą kapele góralską z Zakopanego BACIARY.Która podbiją publiczność w całej Polsce.Odnośnie Szpaka,to już jest dno,Nie ma żadnych sukcesów,nikt już jego nie zaprasza.A Piersi pochodzą ze Świętochłowic z Śląska,którzy uprawiają muzykę raczej satanistyczną i nikt ich już nie zaprasza.

  • gość 2019-02-11 17:40:36

    Eco :D

Dodajesz jako: |