:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 13°C
Interwencje czytelników, Takie kwiatki tylko Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 06/06/2019 11:24

Ku zdziwieniu mieszkańców bloku nr 20 przy ul. Westerplatte w Złotowie na miejscu parkingowym pojawiła się betonowa donica z kwiatami

Miejsc parkingowych przy bloku nr 20 jest bardzo mało. Postawienie w tym miejscu betonowej donicy z kwiatami spowodowało, że kolejni mieszkańcy nie zaparkują na tym miejscu parkingowym. Teren, na którym zlokalizowane jest miejsce do parkowania należy do miasta. Zaparkowane auto w miejscu gdzie teraz stoi kwietnik, nijak wpływa na bezpieczeństwo w tym miejscu. Zasadność postawienia tam kwietnika budzi więc wiele kontrowersji. 

Reklama

Takie kwiatki tylko w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 11:52:17

    I dobrze bo niektórzy myślą że to ich prywaty parking !

  • gość 2019-06-06 11:59:36

    oby nikt w to nie wjechal. ciekawe czy zarzadca drogi odpowie za narazenie uczestnikow ruchu drogowego w zwiazku z ustawieniem czegos takiego

  • gość 2019-06-06 12:02:16

    Jaką ta donica ma w ogóle funkcję? Ktoś sobie wydzielił miejsce na motocykl? Czy może jak ktoś podjeżdża autem, to przestawia na trawnik i parkuje?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:05:48

    Ten kwietniki stanoł na moim ulubionym miejscu..... A tak serio kto i na jakiej podstawie postawił tam to cudo? Może jakieś rozsądne zmiany dla poprawienia bezpieczeństwa a nie pośrodki..... Jak z filmu Barei...

  • gość 2019-06-06 12:12:22

    Ohydnie brzydkie.jak można takie niechlujstwo postawić.A potem czekają aż uschnie bo żadnych kwiatków ani tui nikt nie podlewa rano.Psy ciepłym moczem podlewają tuje i dlatego usychają i to często.Sadzą dla psów aby miał,gdzie pies noge podnieść.
    Faktycznie ,takie rzeczy tylko w Złotowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:17:21

    Komentarz i dobrze bo ktoś urządził sobie prywatny parking pownie należy do jeczy.. py bez auta....

  • gość 2019-06-06 12:25:34

    autor tego artykułu mieszka w pobliżu? czy to zbieg okoliczności, że wczoraj pojawił się wpis o rondzie, a dziś wpis o donicy?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:30:25

    Niewiarygodne

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:38:19

    Trzeba było pofatygować się o rozmowę z zarządem dróg w tej sprawie itp. i temat zamknąć.
    Gołym okiem widać, że ktoś to cudo tam przyciągnął ( pewnie dla jaj).




  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:39:58

    Ale głupi t3n zlotow. Miejsc malo to zabierzmy jeszcze to.. niektórzy jada raz na tydzień autem ale auto stac musi pod blokiem w 1 miejscu jak najblizej klatki bo pani czy pan hrabia musi mieć widok na auto z okna. Ludzie zyja w xxi a mentalnie wies albo sredniowiecze

  • gość 2019-06-06 12:55:48

    Wsadźcie tyłek do samochodu i zobaczcie teraz jaka jest widoczność w lewą stronę dla kierowców. Ile już na tym skrzyżowaniu było wypadków z braku widoczności. A wystarczyła jedna donica i widoczność się poprawiła. Sam jeżdzę tamtędy codziennie i od dwóch dni widzę to cudo. I bardzo dobrze bo parkingi wzdłuż tej ulicy są niebezpieczne i ograniczają widoczność.

  • gość 2019-06-06 13:02:16

    Przecież jak ktoś będzie cofał, to nie ma opcji, żeby zauważyć donicę w miejscu, gdzie nawet jej być nie powinno!!!! Nie

  • gość 2019-06-06 13:07:41

    Haha. Kolejna przeszkoda na drodze kierowców parę dni po nowiutkim progu zwalniającym. Złotów, to jednak jest stan umysłu

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-06-06 13:37:45

    To betonowe badziewie ktoś kilka dni temu zrzucił na trawnik przed blokiem, myślałem, że spadło z przyczepy do wywozu gruzu. Wczoraj ktoś przeciągnął to na parking (waży ze 200 kg - sprawdziłem) a dziś pojawiły się w tym kwiatki. Na Westerplatte samochodu nie ma gdzie postawić od dawna, a teraz jeszcze taki urodzaj...

  • Tom - niezalogowany 2019-06-06 13:37:52

    Ta donica, to pewnie ma zapobiec ograniczeniu widocznosci przez zaparkowane tam auta :)Pomysł godny S. M. Piast czy ciul wie tam kogo :)))

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 13:44:11

    No to kolejna inwestycję w mieście Burmistrz może zapisać na swoje konto. Jest główna inwestycja dla mieszkańców Dom przedpogrzebowy jest plan budowy Domu Kultury, jest powrót do nazwy kina Rodło tylko budynku brak, wreszcie jest klombik na parkingu przed blokiem na Westerplatte. Oh tych inwestycji jest masa a i przez to kasa miasta jest pełna i to nie do końca wiadomo czy ten fakt należy zaliczyć do pozytywów takiego sposobu rządzenia miastem.

  • gość 2019-06-06 14:08:36

    Mam nadzieję, że zarządca parkingu jest ubezpieczony. Może go drogo kosztować, gdy ktoś w to wjedzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 14:16:20

    Gdzie teraz janusz postawi passata?

  • gość 2019-06-06 14:40:06

    Nikt nie wpadł na to, że chodzi o zwiększenie widoczności na skrzyżowaniu? Chociaż fakt, można było to miejsce wyłączyć w inny sposób.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 14:48:50

    I gitara. Teraz jeszcze jedną postawić i będzie widoczność wyjeżdżając z ul. Nieznanego Żołnierza.

  • gość 2019-06-06 14:54:03

    To jest portal informacyjny zatrudniający dziennikarzy, czy osiedlowe forum dyskusyjne? Od czego Wy w tej redakcji jesteście? Chyba od tego żeby się dowiedzieć kto odpowiada za postawienie tego kwietnika (spółdzielnia, zarząd dróg, mieszkańcy) i jaką ma spełniać funkcję. Serio żadnej kompetentnej osoby z żyłką dziennikarską u Was nie ma? Newsy rodem z Pudelka.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 14:57:03

    Teraz tylko czekac az taka donica pojawi sie na skrzyżowaniu Skłodowskiej z Westerplatte, koło Żabki. Tam jest podobna sytuacja z widocznością. Tylko stłuczki jeszcze nie było

  • gość 2019-06-06 14:59:02

    Zamieszczający ten artykuł miał problem z wyciągnięciem wniosków z ilości stłuczek na tym skrzyżowaniu.
    Popieram zablokowanie tego jednego miejsca parkingowego,kwiatami czy nawet głazem,może uratuje komuś życie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 16:34:09

    Może ja trochę z innej beczki, ale mam pytanie . Mieszkam przy Moniuszki od 50 lat. Od 33 jestem kierowcą i właścicielem autka mieszkam we wspólnocie. Pewnego wieczoru (po 22 )zapukał do mojego mieszkania ktoś z ul. Bohaterów Westerplatte z pretensjami żeby zabrać samochód bo on nie ma gdzie zaparkować i może za chwile wjechać na mój trawnik jak nie przestawię samochodu. Gdy zobaczyłem dziś tą donicę pomyślałem , że te parkingi niektórzy uważają za prywatne.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 16:57:32

    Są tacy co mają dwa garaże a stawiają auta przy Westerplatte koło tego klombu czują się właścicielami tego parkingu nikt nie może wjechać szlachta którym wystaje słoma z butów .

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 17:06:15

    Era malowania koperty minęła teraz stawia się kwietniki.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 17:26:13

    Dobry artykuł

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 17:59:07

    Może skonczy się PRZESUWANIE innych aut przez "wlascicieli"parkingu.Niektórzy myślą że im się należy przez zasiedzenie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 18:07:18

    Tak nie wolno pozować innych (. Aut ) oj przepraszam za przejęzyczenie przesuwać miało być a nie posuwać Tak to prawda z tym posówaniem to znaczy z pyrzesówaniem bezczelność i to w biały dzień tak posuwać. To znaczy przesuwać.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 18:08:10

    Tak nie wolno pozować innych (. Aut ) oj przepraszam za przejęzyczenie przesuwać miało być a nie posuwać Tak to prawda z tym posówaniem to znaczy z pyrzesówaniem bezczelność i to w biały dzień tak posuwać. To znaczy przesuwać.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 18:27:37

    Inteligentny inaczej

  • gość 2019-06-06 18:51:35

    to poważna choroba.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 19:05:08

    Zaplace temu 200zl co jebnie w to młotem...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 19:38:18

    Kto wrzuca takie gotówce? Nic konkretnego

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 20:23:57

    Jutro postawie swoj kwietnik przed urzędem muasta. To też mój teren płacę podatki.

  • gość 2019-06-06 22:16:35

    Ta donica wypadła z bagażnika czarnego Golfa plus! Może by tak ktoś pomógł właścicielowi umieścić ją tam z powrotem.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 23:41:41

    Jutro o 19 potrzebuje 2 chlopa do pomocy. Usuniemy t3n wynalazek z parkingu

  • gość 2019-06-07 05:56:51

    Dla bezpieczeństwa? Wystarczyło postawić lustro!

  • Mieszkanka - niezalogowany 2019-06-07 12:33:25

    Usmialam sie do lez,od tych komentarzy.Ale super ze sa ,bo miasto jest nasze a nie tylko burmistrza,ktory i tak nie mieszka w Zlotowie.

  • gość 2019-06-07 17:34:14

    burmistrz juz nie mieszka w zlotowie tylko na wsi

Dodajesz jako: |