:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal zlotowskie.pl 28/11/2019 11:41

Na Placu Paderewskiego w Złotowie, ktoś zdemolował drzwi do toalety publicznej

Na chwilę obecną, nie jest możliwe skorzystanie z toalety publicznej na Placu Paderewskiego w Złotowie. Ktoś uszkodził drzwi. Odwiedzając Złotów, można skorzystać z ogólnodostępnych toalet w urzędzie miejskim, starostwie, na promenadzie (przy siłowni zewnetrznej) i przy Chacie Krajeńskiej. 

Reklama

Toaleta na Placu Paderewskiego - nieczynna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 11:59:30

    Patola i wieśniactwo! Wieszać takich...

  • Biegunka - niezalogowany 2019-11-28 12:25:16

    A może ktoś tak się zesral ze aż drzwi wyrwało .. bywa

  • gość 2019-11-28 12:44:02

    Jest kamera?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 12:45:38

    Piszacy notke - przy Zagrodzie Krajeńskiej jest zakluczona toaleta.

  • gość 2019-11-28 12:45:55

    A tak na marginesie co takiego kosztuje 50000 zł czy się mylę?

  • gość 2019-11-28 13:33:24

    "Ktoś uszkodził drzwi". Urwany zawias świadczy o jakości spawu jaki łączył zawias z ramą tych drzwi. Mam wrażenie,że tak ważny temat to poruszył mój ulubiony redaktor.

  • gość 2019-11-28 13:35:16

    Ale nius. W tle filmiku słychać piłę spalinową. Skąd ten hałas? Kto go robi. Może by tak śledztwo dziennikarskie przeprowadzić?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 15:56:30

    I to jest kultra miejskiej patologii.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 16:01:12

    No jak można pisać że ktoś zdemolował drzwi.
    Przecież plac jest monitorowany, ostatnio założono na budynku z tablicą Paderewskiego dodatkowo kamerę. Zamontowanie jej tam zastanawia bo na kogo ona jest ustawiona skoro widok na plac zasłaniają konary drzew a mają jeszcze liście.
    Mimo to i Bank i sklepy też wyposażone są w kamery dlatego wykrycie sprawcy nie powinno stanowić problemu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 17:46:55

    Nie ma Liska jest ropierdol

  • gość 2019-11-28 20:12:08

    UWAGA!!! Zlotowskie.pl usuwa komentarze, które naruszają regulamin portalu, obrażają kogoś, bądź są nie na temat.

  • gość 2019-11-28 20:39:03

    No i tyle w temacie. Jak już o takim czymś są artykuły to oznacza że w tym Złotowie to już nic ciekawszego się nie dzieje.Czy tylko mi się wydaje czy to miasto opustoszało???

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 21:20:11

    Do osoby powyżej NIE OPUSZCZOSAŁO wszyscy są w GALERII

  • gość 2019-11-28 22:21:39

    Szukaja kogos kto sral !Hahahahaha.Szukajcie tego kto zawias przyspawal !

  • gość 2019-11-29 11:07:57

    KAMERY…..RACZEJ ATRAPY, A NIESTETY ATRAPA NICZEGO NIE NAGRA

  • gość 2019-11-29 15:33:16

    Zlotowskie .pl usuwa nie wygodne komentarze. Co ciekawe tylko część danego komentarza jest nie wygodna

  • gość 2019-11-29 15:37:58

    Jak się urywa zawias to się wzywa ślusarza, a nie redaktora gazety. Długopisem tego nie naprawi się.

  • gość 2019-11-29 15:40:15

    Zlotowskie .pl usuwa nie wygodne komentarze. Co ciekawe tylko część danego komentarza jest nie wygodna. Bo nie wygodne jest stwierdzenie, że artykuł napisał mój ulubiony redaktor Po...p.

  • gość 2019-11-29 15:42:08

    Ładnie widać jaki brud panuje w tym wychodku. Ten sracz powinien zamknąć Sanepid, a zarządce nagrodzić mandatem.

  • gość 2019-12-03 19:44:03

    Komuniści dostali sraczki i toaletę zablokowali.

  • gość 2019-12-07 22:52:31

    złotowskie zdroje ...brawo !!!

Dodajesz jako: |