:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
Straż pożarna, Torba medyczna Lotyń - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 13/11/2019 15:28

Dzisiaj w remizie OSP Lotyń odbyło się oficjalne przekazanie torby medycznej PSP R1

Jednostka OSP Lotyń reprezentowana przez Naczelnika Konrada Kopkiewicza w ramach współpracy podarowała Nam torbę medyczną PSP R1.

Torba w pełni wyposażona z pewnością przyda się podczas zabezpieczeń imprez masowych oraz innych przedsięwzięć w których bierzemy udział.

Serdecznie dziękujemy jednostce OSP Lotyń za podarunek.

 

 

PROMED – SZKOLENIA I RATOWNICTWO

Reklama

Torba medyczna od OSP Lotyń komentarze opinie

  • gość 2019-11-13 16:30:24

    To jak to jest, OSP zbiera pieniądze na doposażenie siebie, a później rozdaje prezenty??

  • Gość poranny. - niezalogowany 2019-11-13 16:47:59

    Chlopie nie jestes strazakiem wiec nie zrozumisz tego. A najprawdopowdobniej jeszcze nie potrzebowales pomocy nikogo wiec tb sie nie wytlumaczybtej sytuacji. Panowie piekny gest gratuluje

  • gość 2019-11-13 18:46:12

    Przekazał NAM tzn komu?

  • gość 2019-11-13 18:48:26

    Bardziej chodziło o medialną szopkę niż o istotę sprawy. Parcie na szkło i szpaltę.

  • gość 2019-11-13 18:58:50

    Nie, nie jestem strażakiem ale często wspieram ich. Jeżeli zbierają dla siebie to ok jak dla innych to niech powiedzą dla kogo. Więc proszę wytłumacz o co w tym wszystkim chodzi bo nie rozumie tego więc pytam?

  • Radny okonek - niezalogowany 2019-11-13 21:16:27

    Nie długo będzie Nowy samochód i będzie potrzeba Nowego sprzętu będą prosić radnych o pieniądze na ten sprzęt za to że rozdają to dostaną takiego wała jak Polska cała radny gminy OKONEK Widzę że Osp lotyn ma za dużo pieniędzy pierw przychodzą i płaczą że nie mają samochodu A teraz rozdawanie sprzętu zakupione z pieniędzy gminych jak tak można Panie komendancie niech się Pan w końcu ogarnie

  • gość 2019-11-13 22:11:35

    Skoro mają na stanie kilka sztuk takiego samego sprzętu to po co to trzymać ? żeby się kurzyło ? Piękny gest OSP Lotyń !!! Wielkie brawa :) Akurat dla takich ludzi jak ProMed sprzęt się przyda bo większość swoich akcji robią charytatywnie.

  • Lotyniak - niezalogowany 2019-11-14 08:43:52

    Piękny gest panie naczelny. J.w. kolega doprecyzował ,,mieli ponad stan to przekazali,, straż z Okonka może wyciągnąć wnioski z takiego dzialania, a nie zazdrość i hejt. Sami nic nie robicie oprócz gwiazdorzenia, a innych obmawiacie no i ten ból doopy za nowy wóz hehe.moze też kiedyś wyblagacie nowy wóz do kolekcji żeby się kurzył jak reszta

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 18:01:02

    Miły gest i bardzo dobrze trzeba się dzielić jak się ma więcej Panie śmieszny Radny bo widać jak by Pan miał to by nie dal lepiej chomikować Szkoda ,że Pan nazwiska swojego nie napiszę.
    Takiego Radnego nam nie trzeba !!!!!

  • Tomek - niezalogowany 2019-11-14 20:30:12

    Naczelnik z Lotynia to niesamowity facet, który mam nadzieję nigdy nie przestanie działać lokalnie. Skoro przekazał torbe PSP R1 to dokładnie wie co robi.
    Przecież ta torba w rękach profesjonalisty może uratować zdrowie a nawet życie....
    Po co te straszenie radnymi ? Powiem tak... na gminie leży obowiązek zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa i nie mają innego wyjścia niż inwestowanie w strażaków i to strażaków ochotników. Powinni się cieszyć że mają takich ludzi jak naczelnik z Lotynia... i reszta chłopaków i kobiet ochotników.
    Pozdrawiam
    Kolega zza miedzy....

  • gość ja - niezalogowany 2019-11-17 20:20:11

    OSP zbiera pieniądze publiczne z datków, darowizn itp. za te pieniądze kupują sprzęt do samochodów ratowniczych. Jednego nie rozumiem jak można sprzęt kupiony za "publiczne pieniądze" przekazać prywatnej firmie. Może część działań tej firmy jest non profit ale większość opiera się na zarobku.

  • gość 2019-11-18 09:12:36

    są jeszcze pieniądze z projektów, dotacje z różnych instytucji wpłaty własnych oraz darowizny rzeczowe. Poza tym nawet jeżeli jest to sprzęt to po 5 latach zgodnie z przepisami można go zbyć.

Dodajesz jako: |