:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Trwają prace przy budowie nowej promenady w Złotowie

Inwestycje w powiecie, Trwają prace budowie nowej promenady Złotowie - zdjęcie, fotografia
19/01/2019 13:13

Widać już pierwsze efekty pracy podczas budowy kolejnej promenady w Złotowie

Przypomnijmy, że prace rozpoczęły się w połowie października. Budowa ma zakończyć się na przełomie marca i kwietnia. Promenada będzie zaczynała się w okolicy ulicy Gorzelnianej a kończyć się będzie na plaży przy ul. Jeziornej w Złotowie. 

Reklama

Trwają prace przy budowie nowej promenady w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-01-19 15:00:32

    Zimą trwają prace? Pojedźcie zobaczyć promenadę w Zakrzewie. PARANOJA. A potem szukamy winnego. Brawo!!!!

  • kled - niezalogowany 2019-01-19 15:12:59

    Fajnie by było zobaczyć kostkę brukową na całości,coś na wzór ul. Słowackiego?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 15:34:11

    Super!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 16:14:51

    Racja...nie ma to jak ukladac kostke na zmarznietej ziemi a na wiosne zonk, ze sie wszystko rozlazi xd

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 16:18:44

    No i obiecał w kampanii i realizuje. Co na to rada miasta.

  • gość 2019-01-19 17:52:16

    Potrzebna jak świni ortalion.

  • gość 2019-01-19 19:02:48

    tak jak siedzisz w domu, albo jeśli wszystko co robią inni jest złe, to może jest mało potrzebna i logiczna a dla tych drugich mieszkańców i przyjezdnych baardzo potrzebna inwestycja, Super sprawa, więcej takich realizacji, czekamy na ścieżkę nasypem w stronę Kujanek, Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 19:10:11

    Ale bedzie fajne miejsce z gorki na pazurki tylko sniegiem musi przypruszyc

  • gość 2019-01-19 19:14:39

    super prosimy o więcej tego typu miejsc, inwestycji, Dziękujemy,

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 21:25:37

    Przydałby się wyciąg narciarski.

  • Zakrzewiak - niezalogowany 2019-01-19 22:38:35

    Komuś nie pasuje promenada w Zakrzewie niech nie marudzi siedzieć w kapciach przed TV i wiadomość oglądać a kto chce to nawet zimą na spacer pójdzie . Krytykować wszystko to potrafi ktoś kto nic nie zrobi a na wszystkim zna się NAJLEPIEJ brawo

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 10:22:07

    Super pomysł coraz więcej takich pomysłów Złotów zmienia się na lepsze. Miała być muszka koncertowa w parku czy są już jakieś pracę w tym kierunku ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 11:11:38

    Zima nie zima, ważne aby pracownikom dobrze zapłacono za solidną robotę. Właśnie o to chodzi abyśmy wiosną mogli cieszyć się miejscem do spacerów na łonie natury, coraz mniejszej ale jednak jeszcze natury. Na pewno to miejsce wymagało renowacji i za to należy podziękować burmistrzowi.

  • Gosc - niezalogowany 2019-01-20 16:06:40

    A potem się ludzie dziwicie że się robią wały. O drugiej w nocy lata nad jeziorem w kamizelce odblaskowej zatrudniał ich po nocach na fakturze. Jechał focusem w combi po mandarynki chyba z 50 kg, nie wiem co tam było, ale chyba wyslali go do Macedonii, a do księgowej mówi odpisz mi to.

  • gość 2019-01-28 21:17:48