:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Turniej o Puchar Prezesa SM Piast

W turnieju piłki halowej o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Piast w Złotowie nie było przegranych. Każdy zespół odjechał z pucharem, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Dziś w hali widowiskowo-sportowej Złotowianka o puchar prezesa SM Piast w dwóch kategoriach wiekowych rywalizowali zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Wysoka, Respect Academy Zakrzewo, AkademiI Piłkarskiej Sparty Złotów oraz FA Fair-Play Złotów. Mecze odbywały się na dwóch boiskach jednocześnie. Na jednym systemem każdy z każdym (mecz i rewanż) swoje pojedynki toczyło pięć drużyn z rocznika 2010 i młodsi. Po sąsiedzku mecze rozgrywali piłkarze z rocznika 2011 i młodsi. W tym wyjątkowym turnieju bez względu na ilość strzelonych czy straconych bramek, bez względu na zdobyte punkty czy dyspozycję dnia wszystkie zespoły zajęły pierwsze miejsce. Każda drużyna zakończyła rywalizację z pamiątkowym pucharem, a każdy uczestnik turnieju otrzymał zasłużony medal. Organizatorami imprezy były: Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast, MLKS Sparta Złotów i Akademia Piłkarska Sparty Złotów.

Wiecej informacji na ten temat znajdziecie w najbliższym wydaniu Aktualności Lokalnych.


Turniej o Puchar Prezesa SM Piast komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się