:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

TVP 1 w Złotowie. W sobotę o nas w telewizji

09/08/2018 08:11
Rekreacja wypoczynek, Złotowie sobotę telewizji - zdjęcie, fotografia

TVP 1 w najbliższą sobotę nada program z cyklu "Zakochaj się w Polsce". Odcinek 80. będzie poświęcony naszemu miastu

Pięć jezior, kilkadziesiąt kilometrów ścieżek rowerowych i 90-cio hektarowy park leśny. A wszystko to w granicach jednego miasta. To miejsce zauroczy każdego, kto pragnie kontaktu z naturą, nie rezygnując przy tym z miejskich przyjemności

- Tomasz Bednarek zaprasza do Złotowa. "Zakochaj się w Polsce" w sobotę o 8:45 w TVP 1.

Reklama

TVP 1 w Złotowie. W sobotę o nas w telewizji komentarze opinie

  • laszek - niezalogowany 2018-08-16 13:44:45

    POesbeckie kmioty wydają ostatnie kwiki odgonione od koryta

  • Libiąż - niezalogowany 2018-08-14 20:58:47

    Bardzo rozsądny głos.

  • Jili - niezalogowany 2018-08-14 20:57:25

    Wolne sądy!!!! Nareszcie wolne sądy!!! Nareszcie suweren dopadł nadzwyczajną kastę!!!!! Niech żyją wolne sądy!!!!!

  • [email protected] - niezalogowany 2018-08-12 17:02:04

    Troche przeklaman historycznych, np.nie Sparta a FC Preußen byl pierwszym klubem sportowym miasta, Wojna 30 letnia objela Pomorze i Zlotow...

  • Bogdan - niezalogowany 2018-08-12 13:49:07

    ja nie ogladalem ! ..normalne bylo ze przerzna ..szkoda mojego czasu bylo !

  • marek - niezalogowany 2018-08-11 22:47:22

    jo i przyjdzie 5 osob z tego 2 przypadkiem. Kur...ewa jak ja widze te "manifestcje" to ogarnia mnie smiech i rozpacz. Nie jestem za zadna grupa polityczna, ale jak widze te kabarety z jednej i z drugiej strony to mnie krew zalewa

  • Obserwator - niezalogowany 2018-08-11 14:55:29

    Dajcie spokój maruderzy. Tu chodzi o promocję naszego miasta a nie politykę i w jakiej telewizji się odbywa. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy taki spot będzie wyświetlany w tvp czy tvn.

  • Czesiek - niezalogowany 2018-08-10 22:36:14

    Afera podsłuchowa to pomysł obecnego naczalstwa służb specjalnych, miejmy nadzieje że po zmianie władzy zostanie to ujawnione.

  • Komendant - niezalogowany 2018-08-10 18:21:45

    Karawana jedzie dalej ..za wpisy popierające PiS ile płacą ? A PO ile płaci ,m

  • Marta - niezalogowany 2018-08-10 18:20:58

    Połowa ludzi stąd powinna się leczyć

  • Czesio - niezalogowany 2018-08-10 18:15:20

    KONSTYTUCJA !! WOLNE SADY Nasze kamienice i rządy i kasa A wy lud ciemny wszystko kupi co się powie Zlikwidujemy CBA podniesiemy wiek emerytalny podatki i VAT w górę 11 listopada będą znów prowokacje i zadymy i będziemy palowac Znowu nasz prezydent będzie i będzie wchodził na krzesło w Japonii hahah

  • Kijo - niezalogowany 2018-08-10 18:12:13

    Wolność wolne sądy konstytucja !! I wszyscy razem pod sąd dzisiaj o 20 Weźcie znicze

  • Jaro - niezalogowany 2018-08-10 18:04:35

    Pytanie do KODomitow i POpowcow Jak były mistrzostwa to meczów nie oglądaliście ? A już wiem niektóre gluuupkii naklejaly karteczkę żółtą z logo TVN by zakryc Tvp1

  • Jaro - niezalogowany 2018-08-10 18:04:35

    Pytanie do KODomitow i POpowcow Jak były mistrzostwa to meczów nie oglądaliście ? A już wiem niektóre gluuupkii naklejaly karteczkę żółtą z logo TVN by zakryc Tvp1

  • Waldas - niezalogowany 2018-08-10 18:02:47

    Jak tam Petru co założył partię a potem go wyrzucili haha Partię zakładali a w sondażach już mieli 20% poparcie PO ze swoim wodzem nie widzą że lud już ni3 jest ciemny Pogonili z sejmu zlodziei PO i Bula co ukradł żyrandol z Pałacu Bienkowska tylko głupi pracuje za mniej niż 6000 Niech jedzą szczaw i mirabelki A wy **** jeszcze stoicie pod sądem hahah slepi i glupid

  • Pzl - niezalogowany 2018-08-10 17:58:26

    Tego już wyborcy POmyj nie pamiętają albo ni3 chcą o tym wiedzieć

  • Quan Chi - niezalogowany 2018-08-10 17:57:29

    Bo ludzie wybrali jego partie a sędziowie wybierali się sami.

  • Adam - niezalogowany 2018-08-10 17:56:49

    Je***** z KODziarzami Chcą zrobić majdan w kraju i przewrot. Twierdza że pis wygrał wybory nieuczciwie A co zrobiła Partia Oszustów ? Prze tyle twierdzili że nie ma kasy dla biednych.. walki za walkiem Vat wyludzany nikt nic nie widział A teraz dzięki PiS mogę mieć 3 tablice na bagażnik wkrótce dowodu nie będę musiał wymieniać jak się skończy miejsce na pieczątki Dostaje 1000+ place podatki POLSKA zmienia się na lepsze A stare SBeki i UBeki robią skowyt bo już nie mają 10000 na miesiąc emerytury Chcą by wróciły rządy popsl by dalej kraść dla siebie a lud to niech szczaw i mirabelki żre.. Za prezydenta Była to wtedy był na cały kraj. Jego rozmowa o bigosie i polowaniu z Obama. Duda to prezydent którego nie wstyd Pjany sędzia jedzie po pijaku no problem .. PiS chce zmienić sądy bo kasta ma się dobrze protest A ludzie mają klapki na oczach Wstyd mi za Złotów że chce znów Tuska i reszty by rządziła Ale pewno POwcy że zlotowa i ich ludzie co popierają to tyle warci co ...

  • Tomek - niezalogowany 2018-08-10 17:50:45

    Ludzie wplacajcie kasę na KOD i Kijowskiego bo nie ma za co żyć biedak i nierob

  • NihilNovi - niezalogowany 2018-08-10 17:10:08

    "za czasów PO rządzący się nie wtrącali do mediów publicznych" ale za to zrobili nalot na redakcję Wprost która ujawniła ich machloje...Jak to dopiero nazwać?

  • Andrzej - niezalogowany 2018-08-10 14:54:10

    To nie oglądasz wcale tv, tylko Trwam

  • do Czesław - niezalogowany 2018-08-10 14:43:49

    Siejesz bolszewicka propagandę niczym TVPiS, za czasów PO rządzący się nie wtrącali do mediów publicznych, TVP prezesowali: Andrzej Urbański (PiS), Piotr Farfał (LPR), Bogusław Szwedo (faworyt Elżbiety Kruk z PiS), Tomasz Szatkowski (był szefem sekretariatu wicepremiera Przemysława Gosiewskiego i doradcą koordynatora ds. służb specjalnych w rządzie PiS Zbigniewa Wassermanna, PiS), Romuald Orzeł (nijaki partyjnie), Włodzimierz Ławniczak (nijaki partyjnie), Bogusław Piwowar (nijaki partyjnie), Juliusz Braun (były polityk Komitetu Obywatelskiego, Unii Demokratycznej oraz Unii Wolności), obecny Jacek Kurski to polityk i oszołom PiS najwyższego lotu. Nie wspomne o obecnej ,,czapie"" mediów, czyli Radzie Mediów Narodowych (Krzysztof Czabański (PiS), Elżbieta Kruk (PiS), Joanna Lichocka (PiS), Grzegorz Podżorny (Kukiz"15), Juliusz Braun (powołany przez p.o. prezydenta Dudę). Czesław, czy ty wiesz o czym ty ciągle bredzisz?

  • Apolityczny - niezalogowany 2018-08-10 14:22:26

    Kilku KODomitów chce za wszelką cenę upolitycznić program i zniechęcić do jego obejrzenia. Jednak mieszkańcy Złotowa mają głęboko w d...e wasze ideologie.Cieszmy się że Złotów zostanie przedstawiony w TV bo to najlepsza promocja naszego pięknego miasta.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-10 12:44:25

    Tak samo jak przed rokiem 2016 była to firma PO. Każdy kolejny rząd po 1989 roku, a nawet w PRL był właścicielem TVP. Trzeba by zmienić status działalności TVP, ale na to nigdy nie było zgody partii politycznych po transformacji. Tylko, co to ma do filmu promującego Złotowszczyznę?

  • ziomek - niezalogowany 2018-08-10 11:08:43

    co za farmazony, ludzie cieszcie się z życia i dajcie żyć innym a będzie wszystkim lżej,

  • Pan - niezalogowany 2018-08-10 07:38:19

    TVP to firma PiS. Nie oglądam programów informacyjnych tego nadawcy

  • Dani - niezalogowany 2018-08-10 07:33:18

    Wszędzie jest pięknie i może być byle nie znalazł się tam człowiek. SZkoda że nikt nie pokaże jaki syf jest tam gdzie człowiek już jest. Złotów może i jest piękny ale czym ludzie sie zachwycają postawionymi marketami ?, wyciętymi drzewami?zaśmieconymi lasami?jeziorami gdzie wpływa szambo?

  • K - niezalogowany 2018-08-10 07:30:24

    Cieszę się, że Złotów zostanie przedstawiony w telewizji. Nie przypinam do tego żadnej ideologi. Po prostu dobrze i już.......

  • amdroid - niezalogowany 2018-08-10 06:14:57

    PiSOWSKA gazeta. Złotowskie pl. Usówają newygone wpisy. Takie jak ten....Pozdrawiam

  • DaBorizz - niezalogowany 2018-08-09 22:55:21

    DO DEBILI STAWIAJĄCYCH NEGATYWNE KOMENTARZE - jesteście malkontentami zawsze widzącymi negatywne skutki CZEGOKOLWIEK! Żyjecie w jakimś bliżej nieokreślonym brodziku intelektualbym i jeszcze się z tym obnosicie. Gratulacje, bo dzięki wam Złotow nigdy nie będzie tym czym mógłby być. Narzekajcie dalej, pustaki! Nic was nie zadawala.

  • Gringol - niezalogowany 2018-08-09 19:56:06

    ...i dlatego nie wygrają bo biednych jest więcej. To dokończenie zdania ( Gringo ).

  • Gringo - niezalogowany 2018-08-09 19:46:38

    Ja tylko dodam to co zauważyłem po rządach PO - PSL oni chcą żeby byli biedni i bogaci i to właśnie bogaci na nich głosują.

  • K+ A = WNM - niezalogowany 2018-08-09 18:41:15

    Dobrze że na Polskim kanale , bo na niemieckim raczej nic nie oglądam mimo że polskojęzyczny .

  • Maro - niezalogowany 2018-08-09 18:21:57

    Czyli najlepiej gdyby program ukazał się w TVN, bo to najbardziej wiarygodna i nie upolityczniona stacja :) :) :) Tak naprawdę to większość mieszkańców Złotowa i nie tylko- ma to gdzieś...Spokojnie obejrzą sobie program nie zaprzątając głowy preferencjami politycznymi...

  • do Czesław - niezalogowany 2018-08-09 17:15:22

    Czesław, ty masz coś z rycerza, tzn. zakuty łeb. Powtarzasz ciągle to usłyszysz w PiSowskich mediach lub otrzymasz w przekazie dnia, zero samodzielnego myślenia i wyciągania obiektywnych wniosków, czyli ptasi móżdżek. Ty jak Broszka ciągle ,,przez osiem lat Polski i Polacy ..."" i nic nowego. PiS już 3 lata u władzy i jest was z czego rozliczać, PO to już historia, podobno Polska wstała z kolan i ruin, rozkradanie mienia państwowego na każdym kroku bo ,,się należy"", bolszewizacja Polski pełną gębą. Zresztą, jak słychać widać i czuć twoje ograniczenia intelektualne dużo poniżej od tej jakie ustawa przewiduje. PS - przecież ty na każdy argument odpowiadasz ,,nie bo nie"" i swoimi wypocinami nijak pasującymi do rzeczywistości, czyli Ziemia jest płaska a Słońce krąży wokół niej.

  • NN - niezalogowany 2018-08-09 16:38:17

    I nawet GDYBY tak bylo, to nie usprawiedliwia perfidnej manipulacji i tworzenia alternatywnej rzeczywistości PiS w telewizji, która z założenia jest publiczna. Finansowana ze środków publicznych czyli też moich podatków.

  • xD - niezalogowany 2018-08-09 16:21:09

    Żal mi Ciebie połykaczu propagandowych pisowskich klusek.

  • Do Maro - niezalogowany 2018-08-09 16:17:48

    I tak będzie. A dyskusja dotyczy głównie upolitycznienia TVP i jej zależności od władzy, a to jest widoczne nawet w doborze pokazywanych tam innych materiałów niż "wiadomości" czyli dziennik tv. Dlatego wielu przeszkadza to, że program będzie emitowany właśnie tam.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 16:13:42

    Dalej brak argumentów. Po co wciąż piszesz, skoro nie masz nic do powiedzenia.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 16:12:32

    Nie widzisz manipulacji i złużebności wobec poprzedniej władzy w TV PO, zwanej tefauenem.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 16:10:48

    Kolega ocenił różnicę w stylu rządzenia obecnej większości i poprzedniej. I tyle.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 16:08:38

    Obaliliśmy reżim POlszewicki. Wiadomo, że żadna partia nie będzie rządziła wiecznie. Ale co to ma do filmu Bednarka o Ziemi Złotowskiej.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 16:06:38

    Otóż to.

  • Maro - niezalogowany 2018-08-09 15:20:47

    Czytając niektóre komentarze nie wiem czy się śmiać, czy płakać..."Zakochaj się w Polsce" to nie program polityczny, tylko seria podróżnicza popularyzująca wiedzę o Polsce. Chyba nie wszyscy potrafią to zrozumieć. Jeśli komuś nie odpowiada że emisja odbędzie się w TVP1 niech nie ogląda i po problemie.

  • xD - niezalogowany 2018-08-09 15:02:42

    Taak - "mamy uczciwych polityków, gospodarka się rozwija, a ludziom żyje się coraz lepiej" haha. I zapomnialbym że "Przez 8 lat rządów PO...." itd itp

  • Mieszkanka - niezalogowany 2018-08-09 14:54:18

    Złotów jest piękny!!!! Jak zwykle krytyka w komentarzach. Nic radości tylko narzekanie.pozdrawiam cieplutko.

  • NN - niezalogowany 2018-08-09 14:53:58

    Czesław co to za argumentacja? Nawet gdyby to co napisałeś o telewizji z lat 2008-15 było prawdą (a nie jest), to czy to w jakikolwiek sposób usprawiedliwia obecne prymitywne manipulowanie ludzkimi emocjami i zwykle kłamstwa?? Nic tego nie usprawiedliwia, a wszyscy zaangażowani w przekazywanie kłamstw powinni być z tego rozliczeni.

  • Jeleń - niezalogowany 2018-08-09 14:51:39

    Zapraszam ekipe TVP do Jastrowia na prawdziwe wydarzenie Piknik Militarny a nie oglądanie Jeleni...

  • Ja - niezalogowany 2018-08-09 14:41:21

    Nie chodzi o nienawiść do obecnej władzy tylko o nienawiść władzy do wszystkich o innych poglądach. Tę nienawiść promuje TVPiS i dlatego jej nie oglądam.

  • Do Czesław - niezalogowany 2018-08-09 14:33:28

    Potrafią i to bardzo dokładnie. Na każdej manifestacji (np w Warszawie) wymieniają punkt po punkcie. Tylko tobie jest wygodniej słuchać propagandowej papki.

  • do Czesław - niezalogowany 2018-08-09 14:12:38

    Przecież PiS planuje zwiększenie ceny benzyny na budowę dróg (bo UE planuje obcięcie dotacji), i specjalnych podatków na wyroby z dodatkiem cukru bo jest szkodliwy dla zdrowia i życia.

  • do Czesław - niezalogowany 2018-08-09 14:08:24

    Czesław, nic nie trwa wiecznie, posiadanie władzy przez PiS też. Tak jak po obaleniu Komuny kolaboranci ustroju bolszewickiego typu Czesław jadły w pospiechu ze strachu swe legitymacje ORMO i PZPR tak po obaleniu bolszewickiego systemu PiS publicznie będziecie odszczekiwać swe zaprzaństwa po ogoleniu na łyso.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 14:00:54

    Ale głoopki. Film promujący ziemię złotowską, a oni nie zobaczą, bo telewizja nie ta. Czy wy już wszystko musicie łączyć z miłością do poprzedniej władzy i nienawiścią do tej obecnej?

  • ziomek - niezalogowany 2018-08-09 13:59:34

    hotele potrzebne w Złotowie i to pilnie,

  • Ty - niezalogowany 2018-08-09 13:58:31

    TELEWIZJIA publiczna taka powinna być,państwowa,przedstawiać wizję i kierunki rozwoju kraju. To normalne że idą zgodnie z linią rządu. To nie jakiś margines tylko nasi przedstawiciele których wybraliśmy. Ich działania są przedstawiane w dobrym świetle to normalne.Chcą pomyślności i maja plany na lepszą Polskę,a że czasem nawet często dają diiupy to trudno. Intencje są dobre. A wychodzi jak wychodzi.Tak czy siak setki tysięcy Polaków ma się lepiej za tych rządów i nie podlega to jakiekolwiek dyskusji

  • do Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:54:49

    Koń (ślepy na argumenty z wypranymi szarymi komórkami wyznawca sekty PiS jak Czesław) jaki jest każdy widzi, wiec nie ma sensu kopać się z koniem ....

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:47:46

    Proszę - benzyna w latach 2012-13, 5,70. Cukier, 4 zł, wcześniej nawet 6 zł. Faktów nie zamieciesz pod dywan.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:45:58

    Inwektywy i obelgi ci zostały. Argumentów brak, bezradny jesteś.

  • do Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:42:57

    Czesław, ty bolszewik PiSowski (ukryta opcja bolszewicka jak prokurator Piotrowicz i Kaczyński) pełną gębą, za swe zasługi dostałeś jakąś posadkę albo kasiorę od rządzących?

  • do Czesława - niezalogowany 2018-08-09 13:32:32

    Czesiu chyba żyjemy w dwóch różnych krajach! W tamtych latach informowała o Amber gold, ośmiorniczkach i innych wpadkach rządzących... Dzisiaj same superlatywy,. Żadnej wpadki a jak już to przekręcą jak sukces rządu.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:17:25

    W latach 2008-15 tym bardziej nie była TVP telewizją publiczną. Doskonale pamiętam ten przemysł pogardy jaki serwowała wobec niepokornych wobec PO-wskiej władzy pani Tadla, Kraśko, Lis. Dziś przynajmniej mam wybór, co oglądać, bo wtedy peowcy mieli w łapach nie tylko TV publiczną ale i kilka stacji komercyjnych, bardzo życzliwych peowcom.

  • 09 - niezalogowany 2018-08-09 13:13:16

    Czesław ty chyba w kosmosie żyjesz. Wszystko to co wymieniłeś podrozalo. Chyba że masz na myśli to co mówią w TVPiS. To wtedy rzeczywiście "mamy uczciwych polityków, gospodarka się rozwija, a ludziom żyje się coraz lepiej" . Żałosne.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:12:11

    Mordy zdradzieckie to sekta peowska.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:11:22

    Kto ogląda TV PO, łapka w górę.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:10:46

    Jak ci się nie podoba, że TVP wyświetli materiał promujący Złotów i okolice, to poproś TVN o podobny. Ważne, że pokaże go słuszna stacja TV, nie?

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:08:32

    Założę się, że nie wiesz na czym polegają zmiany w ordynacji. Tak, jak ciemniaki zmanipulowane, co przychodzą pod sądy nie wiedzą przeciwko czemu właściwie protestują. Jak ich zapytać, to słyszymy zdartą płytę: "Nooo, booo konstytucja jest łamana". A gdzie, w jaki sposób, to już nie potrafią odpowiedzieć.

  • rzeczowa - niezalogowany 2018-08-09 13:08:11

    Po wyborach się zdziwisz, ile ta władza od Ciebie z kieszeni wyciągnie, żeby połatać dziury, które teraz robi, naiwniaku.

  • Ja - niezalogowany 2018-08-09 13:07:49

    Nie nazywaj tego "Telewizją Polską"! Z telewizją publiczną to od ok. 3 lat nie ma nic wspólnego!

  • Pilny uczeń - niezalogowany 2018-08-09 13:05:11

    Są trzecią władzą i tak musi zostać, inaczej doprowadzimy do anarchii. Od zawsze wiemy, że jest władza ustawodawcza (sejm i senat), wykonawcza (rząd) i sądownicza.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:02:50

    Aleś ty niemądry. To zrób program o Złotowie i prześlij do swojej ulubionej TVN, tuby propagandowej PO i N.

  • Edwardes - niezalogowany 2018-08-09 13:02:18

    Prezes nam Polskę rozwala z nienawiści, a sędziowie mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Czyż nie mam racji, Feniks-ie?

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 13:00:37

    Jakoś nie widać inflacji. Ceny benzyny, mięsa, cukru (4 razy tańszy) i wielu innych artykułów są niższe, niż w czasach rządu PO_PSL.

  • Julia - niezalogowany 2018-08-09 13:00:32

    A do psychiatry Feniks powienieneś się udać. Dobrze Ci to zrobi

  • Ewa - niezalogowany 2018-08-09 12:58:26

    Ja też

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 12:57:31

    To w Telewizji Polskiej o Złotowszczyźnie. Oglądacze TVN nie mogą przełączyć na TVP. Telewizja poprzedniej władzy to dla nich jedyna pożywka informacyjna.

  • Do Złotówka - niezalogowany 2018-08-09 12:53:24

    Pomyśl Złotówko - dlaczego rząd ma dla Ciebie coś robić, może sama coś zrobisz żeby lepiej zarabiać? Poza tym rząd owszem, powinien zadbać o najmniej zarabiających, ale stwarzając im warunki np programy zdobycia dobrej pracy, kwalifikacji itp. a nie dając 500+ czy 1000+ po to, żeby wygrać wybory. Po pierwsze i tak biorą to z naszych kieszeni, po drugie niczego to w gospodarce nie usprawnia, tylko przyśpiesza inflację.

  • Małgosia - niezalogowany 2018-08-09 12:48:23

    Moje miasto w którym się urodziłam z dnia na dzień coraz piękniejsze i piękniejsze. Polecam wszystkim każdy znajdzie tu cos co będzie mu się podobało. Polecam całym serduchem.

  • Obcy - niezalogowany 2018-08-09 12:35:54

    do fenixa (głąba) ..... sprzedales sie za 500+ ......... czyli mozesz wlasna matke sprzedac za kilka srebnikow

  • Złotówka - niezalogowany 2018-08-09 11:56:55

    Wyższa kasta szczeka. Nie znam ludzi którzy zarabiają do 2 tys na rękę i głosują na PO, znam natomiast takich co zarabiają 5 tys na rękę i głosują na PO. Co was rząd zrobił dla tych najmniej zarabiających? NIC!!!

  • Do Szymon - niezalogowany 2018-08-09 10:55:25

    Wybory niczego nie pokażą bo chyba nikt już nie wierzy w ich rzetelność (patrząc chociażby na nową ordynację)

  • Fg - niezalogowany 2018-08-09 10:53:28

    I co z tego że o nas, skoro w TVPiS? Cieszycie się, że jesteście częścią propagandy jedynie słusznej partii?

  • do Andrzej - niezalogowany 2018-08-09 10:48:24

    Wyższa kasta (lepszy sort) to wyznawcy sekty PiS

  • Obcy - niezalogowany 2018-08-09 10:47:23

    Jak zabiora ci wolnosc slowa i wyjazdu za granice lub okroja internet lub okroja to sie dopiero zastanowisz jaki z ciebie głąb

  • do Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 10:46:45

    Mawiają ,,nie znasz dnia ani godziny ...""

  • do Fenix - niezalogowany 2018-08-09 10:45:31

    Czyli prezes wraz z bolszewickim prokuratorem Piotrowiczem funkcjonuje ,,beż żadnego trybu"" ustawiając wymiar sprawiedliwości (sędziów, funkcjonowanie sądów itp) wg własnego uznania pomimo problemów ze zdrowiem (fizycznym i psychicznym)?

  • Szymon - niezalogowany 2018-08-09 10:45:07

    Przestańcie szczekać. Nastepne wybory pokażą kto jest tylko psem i dostał czerwoną kartkę.

  • T - niezalogowany 2018-08-09 10:44:32

    Mieszkaniec - ale ty tępy jesteś.

  • 18 - niezalogowany 2018-08-09 10:41:46

    Bo prezes ponad prawem?

  • do Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 10:39:04

    Praworządność polega na respektowaniu obowiązującego prawa (Konstytucji). Najpierw należy zmienić Konstytucję a nie na odwrót, czyli ją łamać a następnie po jakimś czasie ją zmieniać (PiS wie że w obecnej sytuacji to niemożliwe więc działa na wariackich papierach). Obecna władza to dopiero super złodzieje twierdzący że ,,im się należy"" (nagrody, premie, stołki w spółkach Skarbu państwa, dotacje itp) Obietnice wyborcze PiS zrealizowano kosztem m.in. zamiast Caracali chińskie scyzoryki, zamiast okrętów podwodnych drewniane zabytkowe krypy z Australii. Za krótki czas to dopiero Polska będzie w super ruinie gospodarczo-militarnej.

  • Andrzej - niezalogowany 2018-08-09 10:36:32

    Ich to boli bo są z wyższej kasty i chcieliby żeby tak zostalo, co za PO tworki.

  • Fenix - niezalogowany 2018-08-09 10:34:29

    Nie porównuj prezesa partii do sędziego idioto.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 10:32:17

    Następna przepowiednia końca świata ha ha ha ha....

  • 18 - niezalogowany 2018-08-09 10:31:41

    W ten sposób PiS chce zwiększyć oglądalność swojej szczekaczki propagandowej TVPiS. Myślą, że naiwni ludzie z małych miasteczek przy okazji łykną całą ich propagandę.

  • do Fenix - niezalogowany 2018-08-09 10:26:29

    Kaczyński w wieku emerytalnym, choruje może i też na Alzheimera, więc dlaczego dalej barłoży w polityce ,,bez żadnego trybu""? W tym temacie puknij się w łeb.

  • 2000+ - niezalogowany 2018-08-09 10:25:46

    Pieniądze są, ale wzięte z Twojej kieszeni, więc popieraj sobie dalej swoich "złodzieji" przy korycie. Te pieniądze napedzaja tylko inflacje. Ceny już sporo wzrosły a za chwilę nie będzie Cię stać na nic, nawet jeśli dostaniesz 1000+

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 10:18:24

    Konstytucję trzeba zmienić przeczytaj komentarz fenixa to może coś do ciebie dotrze zwolenniku powrotu złodzieji do koryta bo miało nie być pieniędzy na obietnice PiS a jednak są.

  • Fenix - niezalogowany 2018-08-09 10:10:52

    Jaka konstytucja??? Sędziowie by chcieli dożywotnio siedzieć i pobierać nie małe pieniądze za nie robienie niczego. Każdy wie ze w tym wieku to już tylko Alzheimer, jak oni chcą w tym stanie orzekać??? Ludzie puknijcie się w głowę albo idźcie do psychiatry.

  • do Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 10:04:22

    Więc dlaczego rządowa TVPiS nie podaje ,,suchych faktów bez opowiadania się po niczyjej stronie"" że władza (kierowcy) nie zatrzymuje się przed Konstytucją (przejściem dla pieszych) idąc ,,na rympał"", a suweren (piesi) zdezorientowani czekają żeby normalnie żyć w tym zamieszaniu ,,nie znając dnia ani godziny"" tylko sieje propagandę subiektywną ,,jedynie słusznej władzy"" jak za czasów Komuny?

  • Lol - niezalogowany 2018-08-09 10:01:18

    Tvpis i suche fakty? W dzienniku telewizyjnym nie było takiej propagandy XD

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 09:52:34

    Ja wyrzuciłem tvn bo nie jest postronny tylko antyrządowy a telewizja powinna podawać suche fakty bez opowiadania się po niczyjej stronie. Powinni powiedzieć tez ze kierowcy nie zatrzymują się przed przejściem dla pieszych dlatego piesi nie czekają do usranej śmierci żeby przejść.

  • xxxx - niezalogowany 2018-08-09 09:33:40

    Takiemu malkontentowi nawet ceny w sklepie nie pasuja, wazne ze on jest taki nieskazitelny i idealny :)

  • Krzysiek - niezalogowany 2018-08-09 09:12:06

    I marudach, którym ciągle coś nie pasuje...

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-09 09:00:07

    TVPiS

  • Teodor - niezalogowany 2018-08-09 08:45:17

    A kto jeszcze ogląda TVP?

  • KONSTYTUCJA!!! - niezalogowany 2018-08-09 08:40:41

    Nie zobaczę tego w tv ponieważ TVP1 ,TVP2 oraz TVP info wyrzuciłem z zestawu oglądanych programów.

  • PO345WK - niezalogowany 2018-08-09 08:34:57

    Niech powiedzą o smogu i krowach na pasach i rowerach co jeździć i chodzić nie umieją

Dodajesz jako: |