:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C

Ucieczka przed policją skończyła się uderzeniem w wiadukt

Wypadki drogowe, Ucieczka przed policją skończyła uderzeniem wiadukt - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 02/12/2018 10:34

W sobotę wieczorem przed funkcjonariuszami uciekał kierowca volkswagena

Zdarzenie miało miejsce na ulicach Okonka. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, kierowca nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i rozpoczął się pościg. Ucieczka zakończyła się uderzeniem w wiadukt. Jedna osoba została poszkodowana. Kierowca miał prowadzić auto pod wpływem alkoholu.

Red.

Reklama

Ucieczka przed policją skończyła się uderzeniem w wiadukt komentarze opinie

  • gość 2018-12-02 11:34:40

    czyli policjanci pośrednio przyczynili sie do wypadku

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 13:57:29

    Czyli jak by miał trochę rozumu w głowie nie wsiadł by do samochodu po pijaku i nie uciekał ale tak wszyscy pijaki maja odrazu w nogi.....

  • xxx - niezalogowany 2018-12-02 14:03:16

    Za rządów PO do takich sytuacji nie dochodziło.

  • W końcu - niezalogowany 2018-12-02 19:03:34

    Może w końcu skończy się zadzieranie nosa przez Pana Ryszarda P.

  • Piątek - niezalogowany 2018-12-02 19:08:12

    Otóż to, może to utrze mu nosa raz na zawsze, tym bardziej, że mógł spowodować poważny wypadek. Mam nadzieję, że zabiorą mu prawo jazdy dożywotnio.

  • W końcu - niezalogowany 2018-12-02 19:11:38

    Coś Ty, zapewne będzie pierdzielił znowu "jakie to on ma znajomości" i "tego i tamtego można przekupić" :) W sumie może wziąć pożyczkę w Bocianie i kupić kogo chce :)

  • John - niezalogowany 2018-12-02 19:21:40

    Dajcie mu spokój i tak ma dużo problemów. Długów więcej jak lat życia.

  • Gg - niezalogowany 2018-12-02 19:24:34

    Wrobili go bo on nie pije a chory jest. A wiadomo kto mu nogę położył. Złość ludzi i tyle. A długi to ma żona a nie on

  • G - niezalogowany 2018-12-02 19:37:34

    Taaaa, państwo P. są siebie warci, jak cała tam ich rodzina.
    W sumie alkoholizm to choroba, więc wszystko by się zgadzało, choć i tak na dniach usłyszymy całkowicie inną wersję od samego zainteresowanego. Książkę można by było napisać o nich...

  • gość 2018-12-02 20:26:32

    to zapewne UPA w przebraniu go wydała

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 22:12:51

    Nie masz siana zadzwoń do bociana

  • gość 2018-12-03 08:37:23

    chamstwo nie zna granic

  • gość 2018-12-03 08:38:52

    Czyjeś widzisz pod lasem;a swojego pod nosem nie możesz zobaczyć?????

  • gość 2018-12-03 08:44:40

    Czyjeś widzisz pod lasem;a swojego pod nosem nie możesz zobaczyć?????

  • gość 2018-12-03 08:49:32

    ALE CO NIEKTÓRZY TROSKLIWI ?????? A MOŻE NIECH ZAJMĄ SIE SWOJĄ D,,,,,, A NIE STRZĘPIĄ SOBIE JĘZYKI NA INNYCH !!!!!! A SAMI JACY WSPANIALI !!!!HA,HA,HA.......

  • Gośćbjk - niezalogowany 2018-12-03 09:13:46

    patrzecie wszyscy na siebie święci się znaleźli,najlepiej jak każdy zajmie swoim tyłkiem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 11:25:21

    To że Pan ryszard jeździł bardzo czesto pod wpływem to fakt ..... moze to i dobrze że się tak skończyło najważniejsze że nikomu nic się nie stało a to może czegos go nauczy..... I oby nauczyło ma nauczkę ale nie ma co niepotrzebnie teraz na forum obrażać czy wyzygiwac im ich błędów bo każdy je ma i niech każdy sobie zrobi rachunek sumienia..... A chodzi mi o tych co tak sumiennie się wypowiadają..... poadrawiam

  • gość 2018-12-03 12:06:51

    Treść komentarza...

  • gość 2018-12-03 12:27:22

    Jaka szkoda,że nie wszyscy mają rozum jacy perfidnie zawistni ''ludzie''-czy mało mają swoich problemów ???no pewnie.lepiej mówić o innych!o i to są własnie takie najgorsze stworzenia
    ale widać ,ze w Okonku są ludzie ,którzy potrafią użyć mózgu to pokazali w swoich wpisach SZACUN DLA NICH! a motłoch niech pisze brednie .pozdrawiam myślących po ludzku.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 17:47:14

    Jechał pijany, uciekał, stwarzał zagrożenie. Miejmy nadzieję, że takich delikwentow coraz mniej będzie się poruszać na drogach. Trzeba nie mieć wyobraźni, żeby pod wpływem alkoholu lub innych odurzających środków pchać się jakimś pojazdem na drogi.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 18:18:33

    Żeby kuzka nie skakala to by w wiadukt nie przy. . . .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 18:20:36

    Interesuje się swoją osobą i czyjąś, jeżeli powoduje zagrożenie dla innych mieszkańców. Nikt tu na forum nie komentował rozwiązłości małżonków, czy ch...J wie czego. On nabijał siè że wszystkich jak popadnie, małżonka dostawiała się gdzie popadnie, to mają za swoje. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy choćby minimalnie nie interesował się czyimś życiem:)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 18:23:30

    A co tu się tłumaczyć, rodzina od strony żony broni zaciekle :) pewnie, dawajcie pozwolenie na jazdę do pijaku

  • Ha ha - niezalogowany 2018-12-03 18:28:04

    Brednie ha ha padłem :) również pokazałaś swoją kulturę, obrażające innych i nazywając motłochem. Ale ta rodzina lubi się wywyższać, więc to wyzwisko mnie akurat nie zdziwiło:)

  • Trzeźwy - niezalogowany 2018-12-03 18:31:36

    Widzę swoje pod nosem - nie jeżdżę pod wpływem alkoholu. Pijanych kierowców będę tępić!!! Co by było, gdyby Twoje dziecko stanęło mu na drodzę?!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 20:44:20

    Jaka patologia z was ludzie niech każdy osądza siebie a nie czyjąś dupa się interesuje każdy z was ma coś na sumieniu