:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
Wypadki drogowe, Uderzył głową miał kasku - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 04/06/2019 11:37

3 czerwca w gminie Okonek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Złotowie, wczoraj w okolicy miejscowości Ciosaniec 29-letni mieszkaniec gminy Okonek wywrócił się na kierowanym przez siebie motocyklu.

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala. Pewnie jego uraz byłby mniejszy, gdyby jeździł w kasku... 

Dlatego policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 

- Motocyklisto, pamiętaj, taki ubiór jak dżinsy, kurtka nie jest odpowiedni, a po latach z pewnością boleśnie o sobie przypomni przy zmianie pogody bólami stawów. Ponadto w sytuacji wypadkowej, chociażby ślizgu nic nie chroni kierującego ubranego w tego typu odzież! Inwestycja w porządny kask ochronny, profesjonalny ubiór - kombinezon, w którym jeździ się cały sezon, nawet w upalne dni z pewnością się opłaci - podpowiadają policjanci. I przypominają, że na drodze najważniejszy jest zdrowy rozsądek.

Łukasz Opłatek

Reklama

Uderzył głową, nie miał kasku komentarze opinie

  • gość 2019-06-04 11:48:44

    Gdybacze "redaktorzy" są najlepsi. Gdyby miał, to by uraz był mniejszy. A gdyby nie wsiadł, to nie byłoby urazu wcale. A gdyby.....................................

  • gość 2019-06-04 13:09:07

    Gdyby nie był durniem to głowę by miał całą, choć nadal pustą.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 15:15:06

    Szkoda,że w artykule nie ma wątku o tym,ze ten człowiek był pod wpływem alkoholu prowadząc pojazd. Pozdrawiam

  • gość 2019-06-04 16:01:37

    "Na zdrapke".

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 18:38:48

    Weźcie się za robotę Wy k...wy ,a nie jakieś komentarze zbędne....

  • do powyżej - niezalogowany 2019-06-04 18:54:31

    Gdybyś kur..o z kogoś zrobił kalekę też byś tak kurwo..ał? Tego twego kurew...go rozbitego łba nikt nie żałuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 20:09:01

    H....j was to powinno interesować czy pił czy nie !!! Plociuchy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 20:17:15

    Gdyby nie alkohol to by nie było wypadku. Po za tym narażał innych. I to nie był jego pierwszy raz jak jeździł pod wpływem.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 21:04:28

    Dedektyw MONK:-)Alkomat w oczach

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 21:04:50

    Dedektyw MONK:-)Alkomat w oczach

  • gość 2019-06-04 22:40:06

    Patologia nie dość że ma pusty łeb to jeszcze tego jeździ pod wpływem alkoholu narażając innych na utratę zdrowia i życia, eliminować takich ze społeczeństwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 23:37:43

    Jak był by wypity to nic by sie nie stało

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 14:09:27

    Mam wielką nadzieję że chłopak z tego wyjdzie cało i myślę że wszyscy jego koledzy i on sam wyciągnie wnioski .Trzymaj się chłopie.A do wrednych ludzi Pamiętajcie Karma Wraca.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 09:13:01

    Chłopak w szpitalu walczy o życie a Wy kur... piszecie takie rzeczy!!! Każdy kto pisze obraźliwe posty niech sie zastanowi czy nigdy w życiu nie zrobił nic głupiego. Łatwo osądzać innych, może zacznijcie najpierw od siebie. Ci co go naprawde znają wiedzą jakim jest wspaniałym i wartościowym człowiekiem!!! Każdy zawsze mógł na niego liczyć. Teraz on potrzebuje wsparcia od innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 11:47:52

    Zgadzam się postem powyżej wszyscy najlepiej osadzają innych ale siebie nie widzą a chłopak naprawdę jest dobrym człowiekiem pomocnym zawsze wszyscy mogą na niego liczyć mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze .A wszyscy wredni niech się pocałują w du.....

Dodajesz jako: |