:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Uderzył w drzewo na drodze Złotów – Śmiardowo Złotowskie

Wypadki drogowe, Uderzył drzewo drodze Złotów Śmiardowo Złotowskie - zdjęcie, fotografia

Starszy mężczyzna zabrany został do złotowskiego szpitala

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny siedemnastej, kilometr od Złotowa, na prostym odcinku drogi. Fiatem 126p jechał około osiemdziesięcioletni mieszkaniec Złotowa. Jako pierwsze pomocy udzieliły mu postronne osoby, które przejeżdżały tą drogą. Obok zespołu ratownictwa medycznego na miejscu działali strażacy (JRG Złotów, OSP Święta i OSP Kujan), a także policjanci. Funkcjonariusze ustalali przyczynę zdarzenia.

Piotr Steffen

Fot. KP PSP Złotów

 

Reklama

Uderzył w drzewo na drodze Złotów – Śmiardowo Złotowskie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 11:49:37

    Wyciąć drzewa. A 2 nie głosować na Wanke kandydata do rady miejskiej w Złotowie . On już zadba o Złotów wg hasła wyborczego . Nie da wyciąć żadnego drzewa. Żadna droga nie będzie poprawiona jak trzeba bedzidnwyciac drzewa .. On do niczego nie dopuści . Stary piernik . Pchają się dziadki do polityki bo już nie mają co robić w domu i życiu . Zakaz bezwzględny kandydowania do władz po 60-65 roku .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 12:07:53

    To nie drzewa odpowiadają za wypadki.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 12:38:41

    Za wypadki nie odpowiadają, ale za skutki już tak. Pozdrawiam

  • Krzak - niezalogowany 2018-10-07 13:12:43

    Podaj drzewa do prokuratury jeśli są winne.

  • gość 2018-10-07 13:34:28

    cwaniakują i bez sensu bronią drzewa rosnące przy samej drodze do czasu kiedy tragedia nie dotyczy kogoś z ich bliskich, chyba lepiej wpaść do rowu niż uderzyć w drzewo. Jak ekologia jest wam bliska, to dbajcie o to żeby nie palili czym popadnie i klamoty wycofali z użytku, włącznie z tym złomem, którym jeździ Pan W.

  • gość 2018-10-07 13:36:17

    Jak widać nie tylko dresiarze szaleją w BMW ale i dziadek w Fiacie 126p. Zgodnie z przepisami sposób prowadzenia pojazdu należy dostosować do warunków panujących na drodze i swych umiejętności. Jedni lądują na drzewie, drudzy na płocie, trzeci w młodniku.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 13:42:42

    Co wy tak drzew bronicie .. Janusze bez aut albo ludzie co jeżdżą wkolo powiatu. Lepiej walnac w krzaki wjechać czy w rów niż uderzyć w drzewo ale widać że ciężko u was z myśleniem

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 13:56:03

    Lepiej po prostu jeździć z głową. Wtedy zmniejszy się ryzyko wypadku o 99% (nie mówię o tym konkretnym, bo nie znam szczegółów) A drzewa można by posadzić za rowem, tworzylyby piekna aleję i samochody by na nie nie wpadaly.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 15:46:30

    Jak gówno nie umie pływać to mówi że woda jest rzadka podobnie jest z kierowcami.

  • gość 2018-10-07 18:18:04

    Jak łatwo oceniać kogoś, nie znając sytuacji. Ten człowiek po prostu podczas jazdy zasłabł. Prawdopodobnie na moment stracił przytomność. Oby Was to nigdy nie spotkało.

  • gość 2018-10-07 18:27:55

    do tych co chcą wycinać drzewa niech se wytną ale swój pusty łeb

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 18:51:56

    Pracownicy drzew to pewno wyborcy pisu i patolka z 500plus co na auto ich nie stac. Zrozumcie lepiej wpaść w rów czy krzaki niż na drzewo . Na pewno przezyjecie jak walniecie w drzewo ..ah to wasze myślenie..że drzewa daja cień jadą latem. Czy wy qrna jedziecie rowerem czy dorozka?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:25:52

    Jak gówno nie umie pływać to mówi że woda jest rzadka podobnie jest z nowobogackimi.

  • gość 2018-10-07 19:46:44

    Winni zarządcy dróg! Mają krew na łapach.Drzewa były dobre na dorożki, a nie na obecny ruch samochodowy.Poza tym ile tam naokoło lasów.Drzewa zgodnie z ustawa o drogach publicznych powinny rosnąć poza pasem drogowym.Droga wojewódzka 188 do Zakrzewa jak pięknie zrobiono,a ta 189 od macochy?

  • kled - niezalogowany 2018-10-07 19:49:00

    Winni zarządcy dróg! Mają krew na łapach.Drzewa były dobre na dorożki, a nie na obecny ruch samochodowy.Poza tym ile tam naokoło lasów.Drzewa zgodnie z ustawa o drogach publicznych powinny rosnąć poza pasem drogowym.Droga wojewódzka 188 do Zakrzewa jak pięknie zrobiono,a ta 189 od macochy?

  • kled - niezalogowany 2018-10-07 19:50:43

    Winni zarządcy dróg! Mają krew na łapach.Drzewa były dobre na dorożki, a nie na obecny ruch samochodowy.Poza tym ile tam naokoło lasów.Drzewa zgodnie z ustawą o drogach publicznych powinny rosnąć poza pasem drogowym.Droga wojewódzka 188 do Zakrzewa jak pięknie zrobiono,a ta 189 od macochy?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:51:26

    Czytając neta wp interia itd itp widać że biedota w passatach czy starych nie też nie umie jeździć i ginie ...

  • kled - niezalogowany 2018-10-07 19:53:29

    Winni zarządcy dróg! Mają krew na łapach.Drzewa były dobre na dorożki, a nie na obecny ruch samochodowy.Poza tym ile tam naokoło lasów.Drzewa zgodnie z ustawą o drogach publicznych powinny rosnąć poza pasem drogowym.Droga wojewódzka 188 do Zakrzewa jak pięknie zrobiono,a ta 189 od macochy?

  • kled - niezalogowany 2018-10-07 19:55:49

    Winni zarządcy dróg! Mają krew na łapach.Drzewa były dobre na dorożki, a nie na obecny ruch samochodowy.Poza tym ile tam naokoło lasów.Drzewa zgodnie z ustawą o drogach publicznych powinny rosnąć poza pasem drogowym.Droga wojewódzka 188 do Zakrzewa jak pięknie zrobiono,a ta 189 od macochy?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:03:50

    Wszyscy którzy chcą wycinać drzewa powinni dostać szansę przejechania się ciężarówka lub busem z plandeka w wietrze po drodze bez drzew. Powodzonka życzę

  • Udzieliłam pomocy - niezalogowany 2018-10-07 20:52:21

    Jechałam za tym panem i widziałam całe zdarzenie ten pan zasłabł i gwałtownie skręcił w prawo szczęście w nieszczęściu że ten pan przeżył. Dużo zdrowia życzę

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 21:02:48

    Jadę tirem podczas wiatrów Krajenka wysoka w stronę drogi krajowej na Bydgoszcz Gałęzie lecą i spadają na drogę .. niszczą auto

  • gość 2018-10-08 07:44:46

    A to zbyt restrykcyjne prawo , a to za wysokie mandaty, a to za dużo ograniczeń prędkości , a to drzewa przy drodze ! Jeżdżcie tak, jak mówi prawo o ruchu drogowym ! Albo zbyt szybka jazda , albo telefon przy łepetynie, albo innego typu brawura ! ŻEBY TRAFIĆ W STOJĄCE DRZEWO TRZEBA BYĆ ALBO FURIATEM , ALBO OSOBĄ NIEWYDOLNĄ PSYCHOFIZYCZNIE ! a JAKBY jechał poboczem rowerzysta ? Trzeba za kierownicą swoją uwagę koncentrować wyłącznie na drodze ! Drogowe cymbały niech spojrzą w statystykę chociażby ostatnich dni ! Ile było trupów po zderzeniu z drzewem , a ile z powodu brawury , głupoty! Ten starszy Pan , któremu współczuję poprostu zjechał z wytyczonego pasa ruchu ! Dobrze by było , gdyby takie zdarzenia miały swoje dziennikarskie zakończenie opisem ustalonych przyczyn ! Tak , czy inaczej coraz częściej drogi lokalne /pomijam ten przypadek/ opanowywane są coraz częściej przez piratów drogowych , którym wszystko na drodze przeszkadza ! Jedyna rzecz , która im nie przeszkadza , to policja , która permanentnie omija tego typu trasy !

  • gość 2018-10-08 07:46:21

    taki człowiek wiekowy nie powinien wsiadać sam za kierownice

  • gość 2018-10-08 08:17:55

    Panie Wańke ,czy Panu potrzebne ciągłe obrażanie!? Daj Pan sobie spokój ! Szyszko zaraził swoim idiotyzmem zbyt wielu podobnym sobie tępaków przyrodniczych, których najbardziej ulubionym narzędziem jest siekiera i piła ! Są to ludzie o swoistych cechach charakteru i trudno im przychodzi do głowy podstawowa logika i wiedza !!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 10:03:06

    Kto jeździ tą drogą to doskonale wie ,czy drzewa przeszkadzaja. Jaki problem ściąć część drzew, posadzić nowe przy nowym odcinku drogi? Do tego dołączyć i stan drogi. U mnie 2+2 jest 4. Prędkość przyczyną wypadków? Moim zdaniem nie zawsze. Można jechac przepisowo, wystarczy że z przeciwka ktoś zajedzie droge, nie zjedzie..... wydaje mi sie ,że naturalnym odruchem jest uniknięcie zderzenia, a że akurat w tym miejscu stoi drzewo - peszek? Na to wygląda ;) Ekologia na 1 miejscu......

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 10:41:41

    chętnie odkupie maluszka!!! 667791390

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 10:43:13

    chętnie odkupie maluszka!!! 667791390

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 10:44:15

    chętnie odkupie maluszka!!! 667791390

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 18:00:36

    Ja bym zostawił drzewa w spokoju ponieważ wyłapują nieodpowiedzialnych i lekkomyslnych kierowców niekiedy eliminując ich na stałe z ruchu drogowego.

Dodajesz jako: |