:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Uderzyła drzewa - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 10/06/2019 09:29

Mieszkanka gminy Okonek ma złamany obojczyk

Do wypadku doszło w niedzielę, 9 czerwca, tuż przed godziną 19:00 w okolicach Pniewa.

31 - letnia mieszkanka gminy Okonek, jadąca oplem astrą, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Jej auto wypadło z jezdni i uderzyło w dwa drzewa.

Kobieta została odwieziona do szpitala, okazało się, że ma złamany obojczyk. 

Po godzinie 22:00 OSP Jastrowie została wezwana do usunięcia skutków tego zdarzenia. 

Postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Złotowie.

Łukasz Opłatek

fot. OSP Jastrowie

Reklama

Uderzyła w dwa drzewa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 10:01:43

    Ale kłamstwa po godzinie 22 to straż została wezwana. Niech ujawnią co sie działo do godziny 22....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 10:16:50

    Przepraszam bardzo, ale kłamać w sprawie ze do wypadku doszło po godzinie 22 to wstyd:) doszło po godzinie 19

  • Bladyneczka - niezalogowany 2019-06-10 10:39:50

    Ej gazeta zegarek wam kupić??? Bo coś z czasem nie tak!!! Było to wcześniej i rodzina była przy wypadku!! Gazeta musisz trochę popracować nad wasza praca!!!

  • gość 2019-06-10 10:46:56

    Jak to różnica czy 22 czy 19? Najważniejsze że Grażyna przeceniła swoje umiejętności i wylądowała na drzewie.

  • Łukasz Opłatek 2019-06-10 11:25:16

    Dzień dobry. Zgadza się, wypadek miał miejsce przed 19:00. Przepraszam za zamieszanie, ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją, gdy interwencja straży jest tak bardzo oddalona w czasie od samego zajścia.

  • gość 2019-06-10 12:45:39

    dzrzewa niosa smierc, poszlaby w row ale wanke piernik lubi drzewa..

  • gość 2019-06-10 12:54:42

    Smiech na sali , ludzie nauczą się jeżdzić nie będzie wypadków, Odczepić mi się od drzew!

  • gość 2019-06-10 13:12:46

    Jak się nazywa osoba, która miała wypadek?

  • gość 2019-06-10 13:27:40

    A dlaczego nie wezwano zaraz służb ratowniczych.Kto wyciągnął poszkodowanych z tak rozbitego auta???.No własnie a co się działo do 22?

  • Ewa - niezalogowany 2019-06-10 13:59:09

    A co mają drzewa do tego? Gdyby jechała wolniej to nie wyleciałaby z zakrętu!

  • R - niezalogowany 2019-06-10 15:06:47

    Ludzie którzy nie wiedzą co się dokladniej stało proszę o zamkniecie za przeproszeniem mordy, nie było was nie wiecie co się stało to się nie wypowiadajcie i tyle w temacie kochani!!!

  • gość 2019-06-10 16:46:42

    Po to jest straż pożarna aby od samego początku zabezpieczała takie zdarzenia.Dlaczego więc nie została wezwana.A przedmówca to chyba jest zorientowany w temacie i tam był na miejscu.Sama wypowiedz mówi o jego poziomie kultury.Pa.

  • gość 2019-06-10 17:16:35

    Kierowca patrzy na droge a nie w telefon. Teraz drzewo winne.

  • gość 2019-06-10 19:34:23

    oj kobitki kobitki, jedne jeżdżą z nosem przy szybie a inne w telefonie hahah

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:25:36

    Proszę łaskawie o zamkniecie debilą mordy którzy twierdzą ze korzystała z telefonu podczas jazdy bo to nie prawda;))

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:36:13

    Nie telefon, nie nadmierna prędkość, nie brak umiejętności, pozostają więc czary.

  • Adas - niezalogowany 2019-06-10 23:10:30

    A ja tu widze juz poprawiony artykul jednak jesli ktos uważnie czytal to tam pisalo ze do wypadku doszlo wieczorem a straz byla ok 22. Nie bylo slowa o godz wypadku wiec o co chodzi. Poza tym skoro miala na szczescie tylko zlamany obojczyk to ja to widze tak ze po wypadku po prostu wyszla z auta i poszla w ch** lub ktos przyjechal. I nie wezwala policji bo po co. Później ktos zobaczyl zadzwonil i tyle. Swoja droga szczescie ze cala. I to najwazniejsze.

  • Nie interesuj się - niezalogowany 2019-06-10 23:45:13

    Drogi Adamie, otóż kobieta nie wyszła ze samochodu, policja i karetka zjawili, bo wypadek został od razu zgłoszony lecz jedynie straż pojawiła się tak późno, wiec proszę nie wprowadzać ludzi w błąd

  • Adas - niezalogowany 2019-06-10 23:58:20

    No moze i tak, nie mowie ze tak bylo ale co to za różnica o ktorej byla straż sprzatnac auto ktore nikomu nie przeszkadzało, ja tam jechalem o 21 to droga byla zamknieta i stala policja a tak w ogole to po co my tu komentujemy, idziem spac bo rano trzeba wstac

  • A - niezalogowany 2019-06-11 11:28:50

    Kurła jak to jeździ... prawko jej dożywotnio zabrać bo ludzi kiedyś pozabija

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 15:20:25

    Jak na tak zniszczony samochód to i tak dobrze ze nie zginęła tylko obojczyk złamany

  • gość 2019-06-11 23:59:36

    Ludzie to są głupie

  • gość 2019-06-12 05:58:08

    podobno nauczyciele maja dostac nagrody jako rekompensatę za strajk. K..... To już przegięcie. 2,5 miesiąca wakacji, ferie, wolne przed i po świetach, trzy tygodnie strajku, skrócone lekcje bo "gorąco". Co to? Sanatorium czy szkoła? innym nie jest gorąco? i muszą 8 godzin pracować. te śmierdzące lenie maja czelność występować o nagrody. Gdyby mieli honor to by ich nie wzięli. Ale kogo ja podejrzewam o honor. Tragedia panie burmistrzu

  • gość 2019-06-12 07:27:28

    Drzewa przy asfalcie, przed rowem to polski wynalazek. Nigdzie tego nie ma. To tragedia. Ile osób w ten sposób zginęło. I nie pisz mi że ktoś uderzy w drzewo bo nieostrożnie jechał. Jak jedzie tir ze słomą z naprzeciwka to masz śmierć w oczach bo nie ma gdzie zjechać. Wszystkie drzewa przy drodze to wycięcia. I prosze nie pisać że ekologia, świeże powietrze CO2 i tego typu pierdoły. Przy lesistości około 80 % to promil promila.

  • gość 2019-06-12 07:34:11

    czy ktos już zna przyczynę wypadku? to w końcu drzewa sa winne czy telefon? chyba ktoreś z drzew konarem na stopa auto zatrzymywalo

  • gość 2019-06-12 08:28:05

    Winni są cykliści.

  • gość 2019-06-12 08:29:20

    przyczyną wypadku był samochód. To on uderzył w drzewo. tak jak przyczyną utonięć jest...woda.

  • gość 2019-06-12 08:34:59

    Nieeee. To chyba jakieś jaja. Nagrody dla nauczycieli? panie burmistrzu, Niech pan zaprzeczy albo potwierdzi. Ja chyba śnię. Chyba komuś słońce zaszkodziło. A radni co na to? Na uczniów nie ma, ale dla nauczycieli jest? Chcecie żeby ludzie calkowicie znienawidzili belfrów? Juz i tak mają ich dość. Im gorąco, więc w klasie jedno zadanie i do domciu. Cztery zadania zadane do domu. A u mnie w domu to k... co? Antarktyda? Jeszcze bardziej gorąco bo w bloku. No i ja mam siedzieć z dzieckiem i rozwiązywać bo pani nauczycielce gorąco w klasie było. Ludzie. Trzymajcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-06-12 08:41:35

    gościu wyżej. Nie podniecaj się. Oni cięzko pracują żeby zarobić na kolejną działkę budowalną lub samochód z salonu. Zazdrościsz? Trzeba było zostać nauczycielem. A teraz zamknij się i siedź cicho.

  • gość 2019-06-12 08:50:56

    nam urzędnikom wstrzymano podwyżki i premie. chore.

  • Wypierdalaj - niezalogowany 2019-06-12 21:21:41

    Przyczyna wypadku był samochód nie byla winna kobieta proszę nie kłamać w temacie telefonu skoro kogoś nie bylk na miejscu zdarzenia a otwiera ta jebana jadaczke by tylko wprowadzić ludzi niepotrzebnie w błąd

  • gość 2019-06-13 10:44:53

    Acha, czyli stan techniczny samochodu był na tyle skandaliczny, że kierująca swiadomie gratem wyjechała na droge i oprócz siebie narażała innych uczestników ruchu. Typowe. Baba. Wszyscy winni tylko nie kierująca. Upadle moralnie i intelektualnie spoleczeństwo.

Dodajesz jako: |