:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Umowa na Euro Eco Festival 2019 podpisana

Spotkania i festyny, Umowa Festival podpisana - zdjęcie, fotografia
07/03/2019 23:17

W przeddzień Dnia Kobiet do późnego popołudnia w Urzędzie Miejskim gościli przedstawiciele warszawskiej firmy, która wygrała przetarg na organizację Euro Eco Festiwal 2019

Teraz już oficjalnie możemy przekazać informację, w tym roku w Złotowie zagrają: Red Lips, Margaret oraz Ania Dąbrowska. 
Wizytę złożył nam również Jarosław Kret, który swoimi opowiadaniami wciągnął nas do swojego świata pełnego pasji: kulinarnych, podróżniczych oraz ekologicznych.

Już wkrótce wszyscy będą mieli okazję spotkać się z Panem Jarosławem w Złotowie i zdobyć Jego autograf. Przypominamy Euro Eco Festiwal 2019 na Półwyspie Rybackim 28-30 czerwca. Wrażenie na naszych gościach zrobiła złotowska herbatka, zgadnijcie która?

 

Info i Foto: UM Złotów

Reklama

Umowa na Euro Eco Festival 2019 podpisana komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 00:45:53

    To ten Kret co mieni się celebrytą? Czy jego bliźniak skromny człowiek nie gwiazda? Jedyne jego osiągnięcie to uwiedzenie Beaty.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 00:48:40

    Aż się nie mogę doczekać żeby zdobyć tego chłopa autograf. Na co wy kurna tracicie wasz czas. Cenny czas!

  • Rutkowski Bond - niezalogowany 2019-03-08 01:31:25

    A co ten pan ze zdjecia nr 1 wciaga przez tego sniffa?

  • gość 2019-03-08 08:09:50

    A to się prowincjusze cieszą! Kret ich odwiedził, porył, poopowiadał! Za ogromną kasę miejską będzie podczas EEF bawił swoimi starymi dowcipami. To się ludziska ucieszą! Po autograf staną!

  • gość 2019-03-08 08:21:48

    28-30 lipca??????????

  • gość 2019-03-08 08:47:45

    żenujące - Adam zaczynasz być po prostu śmieszny

  • gość 2019-03-08 08:48:27

    żenujące - Adam zaczynasz być po prostu śmieszny

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 09:50:10

    Kiedys lubilem pana Kreta jako" pogodynka"poki ktos mnie nie uswiadomil ze ten facet nie prezentuje pogody tylko siebie samego

  • gość 2019-03-08 10:03:26

    Co on wącha ,mam nadzieję ,że burmistrz tego nie robi a tak poza tym to dziękuję wam bardzo władzo i radni ,że między innymi za moje pieniądze uprawiacie błazenadę.

  • gość 2019-03-08 12:39:08

    Herbatka - może odmładzająca, a może pobudzająca. Wiem, że są różne rodzaje, można je kupić m.in. w MUZEUM. Są bardzo smaczne, wiem bo sama je kupuję! Co do samego Festiwalu: brałam w nim udział tylko raz, w 2018r. Ponieważ mieszkam poza Złotowem, innymi laty nie miałam możliwości dojechania, ale wszystko śledziłam w internecie. Bardzo podobał mi się pomysł z malowaniem kamieni /są ułożone przy promenadzie/,malowane totemy /promenada/, malowane ekrany - obrazy / promenada/. W 2018r. wraz z rodziną brałam udział w sadzeniu lip /ul. świerkowa/, odsłanianiu witacza /ul. Jastrowska/, malowaniu tabliczek /ul. Mickiewicza/, koncercie z laserami, konkursie ekologicznym /wygraliśmy po trzy rośliny doniczkowe/ itd.... Wróciliśmy zmęczeni ale SZCZĘŚLIWI !!! Sam festiwal w/g mnie ma charakter ,,taki swojski", bez zadęcia, z lokalnymi pomysłami /m.in. biblioteki/. Są atrakcje i dla dorosłych, i dla dzieci, oraz rodziców z dziećmi. W tym roku również będziemy. Szkoda tylko, że nie było nikogo z mojej miescowości, mimo że nie mają kłopotu z transportem. Może już pojedli wszystkie rozumy, jak te osoby, które się tak negatywnie wypowiadają powyżej.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 13:46:07

    To powyżej to chyba jakiś wpis sponsorowany.

  • gość 2019-03-08 15:37:02

    Jestem rozczarowany tym burmistrzem Złotowa,który oszukał wyborców i skręcił ostro w lewo.

  • gość 2019-03-08 18:22:32

    Wpis powyżej nie jest sponsorowany, ZAPEWNIAM !!! Mieszkam 15 km od Złotowa, nie mam możliwości dojazdu więc rzadko mogę brać udział w tego typu imprezach w Złotowie, a SZKODA !!! Napisałam tylko to co sama widziałam i w czym brałam udział. Zachęcam także do odwiedzin w Muzeum. Są wspaniałe wystawy- ostatnio oglądałam '' Walka dobra ze złem''. Piękna i ciekawa!!!

  • Koneser - niezalogowany 2019-03-08 18:49:36

    Zazdroszczę mu zabaw z Beatą

  • gość 2019-03-09 13:05:20

    Ten Euro Eco Festiwal w Złotowie,będzie najgorszy od kiedy pierwszy raz się odbył.A to jest wina obecnego burmistrza,który nie słucha SWOICH WYBORCÓW a słucha przeciwników.Jestem zawiedziony tym burmistrzem,który z kieszeni podatków mieszkańców,objął jakiś lewacki kierunek.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-09 13:08:55

    Co roku gorzej z tym euro eko

  • gość 2019-03-09 18:27:15

    Skąd wiadomo, ze będzie najgorszy, jeżeli nie ma jeszcze programu. Podobnie jak o filmie "Kler" Najwięcej złego miały do powiedzenia osoby, które go nie oglądały

  • gość 2019-03-09 21:15:48

    Ty powyżej,zacznij się leczyć u psychiatry.Wiadomo już pokazałeś swoje oblicze antypolskie i antykatolickie.

  • gość 2019-03-10 08:52:18

    Oblicze "antykatolickie" jestem z tego dumny!!! A Ty przekazujesz ZNAK POKOJU !!!

Dodajesz jako: |