:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
USUNIĘTE Informacje, Uwolnić Maryśkę! [SONDA] - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 08/03/2018 13:00

Nawołuje mieszkanka Lipki, której grozi do 10 lat więzienia za uprawę i posiadanie narkotyku

Czytasz tekst premium, który został udostępniony dla wszystkich Czytelników portalu.
Zostań stałym Czytelnikiem.
Zaloguj się i subskrybuj wszystkie treści portalu .


Pani A. mieszka w polu. Nikt jej w Lipce nie zna, niewiele osób w ogóle słyszało o 22-latce, u której policjanci ze Złotowa i Lipki znaleźli ponad 1700 porcji marihuany. Wynajmowanego przez nią domu strzeże pies wyhodowany do walki. Gdy podjeżdżam pod budynek, za obroże chwyta go drobny mężczyzna. Nie mówi po polsku, twierdzi, że jest z Finlandii. A. okazuje się jego partnerką.

W jaki sposób trafiła Pani do Lipki? Z tego co wiem pochodzi Pani z innego regionu Polski.

Jak człowiek szuka do wynajęcia czegoś fajnego, niedrogiego, to w sumie nieważne w jakim miejscu w Polsce. Sporo byłam za granicą, mam tam przyjaciół i rodzinę, także stąd mam do nich trochę bliżej.

Dlaczego uprawiała Pani marihuanę?

W celach medycznych. Jedyna rzecz, która pomaga na wiele schorzeń. Zamiast się truć chemią chyba lepiej stosować naturalne środki?
Lepiej mieć coś swojego, niż chodzić po okolicznych dilerach, tak?

Chodziła pani?

Nie, a poza tym ja tu nikogo nie znam, a nawet gdybym znała, to bym nie chodziła. Wcześniej nie miałam marihuany na własny użytek, dopiero tutaj ją posiałam. Za granicą to nie jest jakieś przestępstwo.

rys. Karol Bobkowski

Miała pani ponad 1700 porcji.

Ile? Nie! Coś pan źle słyszał.

To jest informacja od policji, potwierdzona. Można to wyczytać także w jej komunikacie na stronie KPP Złotów.

To nie prawda. To były liście i łodygi... Z resztą widział pan zdjęcia w Internecie, skoro sam mi Pan powiedział, że informacje są w Internecie.

Kiedy miała pani pierwszy kontakt z marihuaną?

W młodości, wszystko w celach leczniczych. Rozmawiałam z policją i tłumaczyłam, że to jest w celach medycznych.

To dlaczego jest zakazana?

Pan mnie pyta? Nie wiem. Ja bym ją zalegalizowała, skoro to pomaga komukolwiek. Przecież to nie jest niebezpieczne. Ile osób od alkoholu ginie...

Skąd policjanci wiedzieli, że Pani uprawia konopie?

Nie mam zielonego pojęcia, ale się domyślam i nie chodzi tu o dilerkę.

Jak wyglądała akcja policji?

Nie było mnie wtedy w domu. Dzwonili do mnie, sama się zgłosiłam. Namiar pewnie mieli od właściciela. Byłam w szoku. Oni byli nastawieni chyba na jakieś wielkie ilości albo na nie wiadomo kogo.

Powiedzieli, że pani diluje?

Żadnej dilerki, niech pan nie przesadza. Zapytali czy mam coś nielegalnego, a ja pokazałam im co miałam.

To teraz ma Pani kłopot.

Być może. Trzeba wziąć to na bary, tak?

Grozi pani do 10 lat odsiadki.

Zobaczymy jak się sprawa zakończy. Już tego nie zmienię. Nie jestem prokuratorem...

Zagrożenie karą nie robi na Pani wrażenia?

Robi, jak najbardziej. Dlatego prościej by było zalegalizować marihuanę niż zamykać ludzi za takie rzeczy. Jak pan myśli?

A pani?

Myślę, że nic się prędko nie zmieni. Czekam na decyzję sądu.

Z czego pani żyje?

Pracuję, a gdzie to już moja sprawa.

***

Ponad 1700 porcji marihuany znalezionych w domu w Lipce policjanci określili jako znaczną ilość. Ich wartość rynkowa to ponad 50 tys. złotych. Z informacji Izabeli Wrotek z KPP Złotów wynika, że „Kobieta w trakcie składanych wyjaśnień przyznała się do nielegalnej uprawy oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

[[snd=120]]

Reklama

Uwolnić Maryśkę! [SONDA] komentarze opinie

  • Pioterson - niezalogowany 2018-03-15 10:02:52

    Ludzie giną po marihuanie to jest potwierdzone juz dawno...tyton nie uzaleznia do tego stopnia ze zabijasz kogos zeby miec na kolejny gram... alkohol pity z umiarem jest nieszkodliwy. Natomiast po tym twardym narkotyku (propaganda mowi ze jest narkotykiem miekkim co jest klamstwem) nawet po malych ilosciach mozna dostac zapasci

  • LEGALIZEIT!!! - niezalogowany 2018-03-14 13:16:22

    Polecam przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, zmniejsza ból bardziej niż jakikolwiek środek przeciwbólowy
    ~zapalenia oskrzeli pozbyłam się w 5 dni.
    polecam również dla kobiet, które mają bolesne miesiączki.

  • Piotr z Głucholasu - niezalogowany 2018-03-13 17:55:07

    Popcorn jest, herbatka jest, można śmiało zacząć czytać komentarze :D

  • Natural - niezalogowany 2018-03-13 09:25:51

    PIOTERSON - jesteś debilem jeśli piszesz takie rzeczy i widać ze nie masz pojęcia o marihuanie i jej działaniu, dla twojej wiadomości nikogo nie zabiła i napewno mniej szkodzi niż alkohol, skoro według cb to jest narkotyk i niby tak bardzo szkodzi to dlaczego tytoń jest legalny a rośnie tak samo naturalnie, radził bym się nie wypowiadać na ten temat jak się nie ma o tym wiedzy i sugeruje się plotami które ludzie rozpowiadaja

  • 2115 blacha - niezalogowany 2018-03-12 10:42:56

    Pioterson Ty kurwo co ty gadasz wogule ,sam wpadłeś z 10 g idioto ,że jeszcse masz czelność pisać na zlotowksim....

  • A - niezalogowany 2018-03-11 18:36:16

    Biedna kobieta. Nie jej wina że mamy w Polsce takie pojebane prawo. Współczuję tej kobiecie.

  • cichy - niezalogowany 2018-03-11 08:22:10

    ty nie masz dzieci rodzic by tak nie zrobił

  • Tola - niezalogowany 2018-03-10 23:37:15

    Czytane było i jest szkodliwe. Nie palę , zapewne jesteś 18+ Jak doro$niesz zrozumiesz. ;-)

  • SĄLUDZIEITABORETY - niezalogowany 2018-03-10 12:55:35

    Niestety nie mam pojęcia o jakim programie/filmie mówisz, gdyż płytkie media nie interesują mnie, ale miłego oglądania.
    Ponownie polecam poczytać i spróbować, może Ci pomoże XDD

  • jozef - niezalogowany 2018-03-10 10:20:50

    Jedż na północ do skandynawi i tam sobie zapal...

  • jozef - niezalogowany 2018-03-10 10:07:14

    ty chyba coś więcej bierzesz i to kiepskiej jakości sądząc po treści komentarza...Pioterson ma jednak rację

  • Gaja - niezalogowany 2018-03-10 00:07:52

    To nie sciema chcesz to moge ci sie uprzejmie przedstawic moze mnie znasz bo ja znam mlodych a to bzieki temu ze mam swoje dzieci

  • Asd - niezalogowany 2018-03-09 21:50:19

    Wierzysz we wszystko co czytasz? To Hipnozę w TVN nie zapomnij obejrzeć :-)

  • Tola - niezalogowany 2018-03-09 21:47:10

    Tak . ale wystarczy przejść się po np. Amsterdamie miasto zombiaków. W Polsce tego nie chcę.

  • Poiiuy - niezalogowany 2018-03-09 21:43:30

    A na co chorowałeś??

  • Nowy porządek świata - niezalogowany 2018-03-09 21:42:48

    Jeśli pójdziemy twoim tokiem myślenia będziemy mieć społeczeństwo debili. A o to właśnie chodzi sorosowi i jego bandzie.

  • Ewert - niezalogowany 2018-03-09 21:39:49

    Ale ściema :-) tak nie pisze 60 latka. Tu każdy może kłamać....

  • Pioterson - niezalogowany 2018-03-09 21:02:37

    JAK MOZNA GODZIC SIE NA LAMANIE PRAWA I POPIERAC COS PRZEZ CO GINIE TYLE MLODYCH OSOB??? Jestescie z siebie dumni? Macie rozum i godnosc czlowieka?? Nigdy nie vedzie pozwolenia na niszczenie sobie zycia przez smiercionoscne narkotyki! Oby policja wylapala jak najwiecej dilerow i cpunow. Od tego są wiezienia zeby ratowac ludzi przed narkotykami!

  • hoygityfo - niezalogowany 2018-03-09 20:42:03

    Widać z kim mamy doczynienia jakieś typowe "ormo" nawet na własnego syna doniesie. Żenada jakich mało. Idź do kościoła i nie zapomij dac 100zł na tace dla tych złodzieji.

  • TylkoLegalizacja - niezalogowany 2018-03-09 18:53:29

    Dla Ciebie też nie ma ratunku społeczniaku przesiąknięty propagandą. Ludzie chcą wolności, Ty nigdy nie byłeś wolny.

  • TylkoLegalizacja - niezalogowany 2018-03-09 18:49:33

    Na wstępie też Ci życzę zdrówka. Nie zrozumiałeś jednak pewnych kwestii. Nie chodzi tu o to czy ktoś był w szpitalu czy nie. Morfina to narkotyk i to z wyższej półki ale ja w celu uśmierzenia bólu go nikomu nie bronię. Rozumiesz? Dlaczego osobie której jest potrzebna marihuana do egzystencji, uśmierzenia bólu nie może mieć choćby jednej rośliny w domu? Widzisz pewną zależność? Konopia jest ścigana bo kilku tępaków wpisało ją na listę zwaną "narkotyki" bo miało w tym interes a, że lud to kupuje? Po drugie nie manipuluj. Nie napisałem, że ludzie mają palić i jeździć autem. Czy po wódzie jest na to przyzwolenie? Połowa apteki to są narkotyki, korporacje uzależniają tym gównem ludzi. Pytanie brzmi czemu to nie jest zakazane?

  • Pioterson - niezalogowany 2018-03-09 17:23:18

    Widze ze mam doczynienia z ludzmi ktorym marihuana juz wyzadzila pozadne szkody w mózgu. Dla was juz nie ma ratunku. Mam tylko nadzieje ze traficie do wiezienia za narkotyki i zmienicie zdanie. A jak dowiem sie ze moj syn posiada marihuane sam zadzwonie po policje, jak wyjdzie podziekuje mi za to...

  • Gaja - niezalogowany 2018-03-09 16:59:06

    Mam 58 lat jestem kobieta kazdy powinien miec prawo do marichuany ona chociaz ma piekny zapach oczywiscie nie mieszana z przyprawami z zupek chinskich nie slyszalam zeby kogos zabila raczej potrafi wyciszyc i leczyc jesli sie to staremu pokoleniu nie podoba to jarajcie skrety z tytoniu szybciej was wykoncza te zmiotki z podlogi

  • hym - niezalogowany 2018-03-09 16:25:04

    Pterson chciałbym,żeby moje dzieci nie były wykolejone jak ty. Wolę,żeby sobie w domu legalnie paliły marihuane niż mają chlac alkohol i palić papierosy czyli samo zło. Ile osób po alkoholu dopuściło sie wielu przestępstw albo znęcają sie pijaki nad rodzinami i to jest ok. WEŹ TY SIE NAPRAWDĘ PUKNI W TEN ZAKUTY ŁEB.

  • GsE - niezalogowany 2018-03-09 16:11:44

    szkoda że twoja stara nie zdechła przynajmniej takiego zjeba by na swiecie nie było . Kto kurwa pierdolony pół mózgu umarł od marihuany nie myl dopalaczy z ziołem pierdolony bencwale

  • Fifol - niezalogowany 2018-03-09 15:47:29

    Pioterson jesteś tępy i g*wno wiesz A w Internecie tylko komentarze umiesz pisać Pajacu!

  • Ja - niezalogowany 2018-03-09 15:27:03

    Kto umarł od marihuany młotku? ..ile osób umarło od alkoholu...takie bzdury piszą tylko pijaki .

  • Pioterson - niezalogowany 2018-03-09 13:17:40

    Ty jestes nienormalny gosciu. Chcialbys zeby twoje dzieci palily narkotyki? Dobrze ze lapia tych przestepcow co rozprowadzaja te smiertelnie grozne rzeczy. Alko jest legalne i nikt nie ma problemu z piciem a z paleniem? Palisz i dziury w mozgu. Wylapac narkomanow. Od tego sa wiezienia zeby tam siedzieli!!!

  • Wilku - niezalogowany 2018-03-09 12:50:29

    dla Policji jedna porcja marihuany to 0.1 g :)

  • Wilku - niezalogowany 2018-03-09 12:49:15

    proszę, ludzie którzy nie wiedzą totalnie nic o konopiach żeby się nie wypowiadały :)
    ja jestem całkowicie za legalizacja, każdy sam odpowiada za siebie i to co robi, nie ważne czy po alkoholu czy po marihuanie i niech każdy sam decyduje czym woli się raczyć :)

  • dcfqe - niezalogowany 2018-03-09 12:32:40

    Piterson jestes głupi albo brak ci wiedzy na temat marihuany. Daj mi przykład ile osób umarło po paleniu marihuany a ile po piciu alkoholu lub paleniu papierosów. To co trujące jest dozwolona a to co lecznicze zabronione.

  • withiee_ - niezalogowany 2018-03-09 10:43:28

    Zgadzam się :) Większość osób która wypowiada się na temat baki nigdy nawet nie widziała jej na oczy.
    To tak jak oceniać skok ze spadochronu nie skacząc nigdy, dodatkowo posiadając lęk wysokości.
    elo 420, pozdro dla kumatych :3

  • ok - niezalogowany 2018-03-09 10:40:40

    Gdyby rzeczywiście tak było ustawa już dawno poszłaby w eter.
    Z tego co wiem na dzień dzisiejszy nadal się nic nie zmieniło :) Pozdrawiam, i życzę miłego ZIELONEGO dnia :)

  • LEGALIZEIT!!! - niezalogowany 2018-03-09 10:25:39

    XDDD to radzę poczytać ziomeczek i wtedy ewentualnie się wypowiadać ;) Pozdro!

  • LEGALIZEIT!!! - niezalogowany 2018-03-09 10:24:44

    Jak to dobrze, że po alkoholu nie ma żadnych wypadków!... .
    co za gamoń -.-
    legalize it!

  • żelipapą - niezalogowany 2018-03-09 10:22:04

    Polecam otworzyć się na wiedzę i poczytać o marihuanie leczniczej.
    Racja, mefedron to zło, ale nie porównujcie tego do baczki :)

  • legalizeit - niezalogowany 2018-03-09 10:16:46

    odstawiłem leki, farmakologi narka :)
    wystarczy top i zapalarka!

  • esz - niezalogowany 2018-03-09 10:15:32

    1700 porcji dla policji to około 170g.

  • SĄLUDZIEITABORETY - niezalogowany 2018-03-09 10:14:18

    Asd- proszę o informację jakie zachodzą? W jaki sposób człowiek się zmienia? Upokarza własne rodziny, bijąc je i wyzywając jak to zazwyczaj podczas spożywania alkoholu? Pobada w uzależnienie i nie potrafi radzić sobie bez używki jak to również w przypadku alkoholu? Wydziera się, przewraca po ulicach robiąc z siebie idiotę/żula jak to podczas alkoholu?
    NIE SĄDZĘ, NIGDY TAKIEGO ZACHOWANIA NIE WIDZIAŁAM.
    ALKOHOL TO ZŁO A WY JESTEŚCIE TAK OKROJENI W WIEDZĘ I ZAPATRZENI W STEREOTYPY O MARIHUANIE, ŻE NIE DOPUSZCZACIE DO SIEBIE INNYCH MOŻLIWOŚCI.
    POLACY CEBULACY.
    POLECAM POCZYTAĆ, NAWET SPRÓBOWAĆ I WTEDY OCENIĆ JAK TO JEST :)

  • XD - niezalogowany 2018-03-09 10:06:22

    XDDDDDD DOŻYWOCIE!!!!

  • jozef - niezalogowany 2018-03-09 09:38:18

    Oby ci taki wesołek jeden z drugim po blancie nie rozjechał czterech liter, i co ty możesz wiedzieć a ludziach cierpiących niewyobrażalny ból w szpitalach?Byłeś kiedyś w takiej sytuacji???Nie pragnij...morfina tam to nie jest przyjemność, obyś nigdy nie musiał być w takiej sytuacji .Zdrówka życzę.

  • jozef - niezalogowany 2018-03-09 09:25:47

    100/100

  • Pioterson - niezalogowany 2018-03-09 08:27:47

    Jaka ona jest glupia. Powinni ją wsadzic na MINIMUM 10 lat to by ją nauczylo ze narkotyki są zle. To co robila (uprawiala narkotyki) zasluguje na szczegolne potepienie nie mozna godzic sie zeby ta smierc byla w obiegu, tyle mlodych ludzi ginie od marihuany...

  • z tym alko racja - niezalogowany 2018-03-09 00:33:18

    alkohol jest gorszy niestety

  • Donald - niezalogowany 2018-03-08 22:30:28

    A skąd wiesz kto kłamie?

  • Gregorrrr - niezalogowany 2018-03-08 22:26:49

    Wiecie... Ludzie na zachodzie europy dziczeją. Jest coś takiego jak szacunek i mimo głoszonej tam tolerancji, żadnej tolerancji niema, jest tylko tolerancja na zło. Żadnych zasad moralnych liczy się przemoc i kasa. Z TV się o tym nie dowiecie. Rozumiem że młodzież musi poszaleć, ale kiedy decydujesz się na dziecko , rodzinę napewno chciałbyś (chciałabyś) żeby dorastało w świecie bez przemocy , narkotyków i wszelkiego zła możliwie jak najdłużej. Fascynacja tym waszym dzikim zachodem jest chora.

  • Tola - niezalogowany 2018-03-08 22:13:04

    Pewnie. Pracowałam w Holandii ale ten kraj po latach żałował że zalegalizował.

  • Uhy - niezalogowany 2018-03-08 22:11:11

    Alkohol niszczy wątrobę - wątroba regeneruje się. Marycha niszczy mózg bezpowrotnie.

  • Hgf - niezalogowany 2018-03-08 19:05:45

    Do pierdla z nią...

  • TylkoLegalizacja - niezalogowany 2018-03-08 18:46:41

    Może i zważyli, kto ich wie:). Pozdro.

  • XXX - niezalogowany 2018-03-08 17:58:35

    Dobrze ze ziemi i doniczek nie zwazyli :-).Pozatym ten kto palil czy pali marihuane wie ze to nic zlego.Pomaga bardzo dobrze na stres.Alkohol ze stresem sobie tez radzi ale przewaznie sa tegi skutki uboczne w postaci agresji.Ja palilem swego czasu duzo,duzo,duzo a teraz wcale i moje zdanie jest takie zeby ganje zalegalizowac.Same plusy beda moim zdaniem.Dla pisiorow wiadomo Vat i pewnie akcyze by dalo z tego.Policja miala by tylko duzo mniej pracy ale za to mogli by sie wziasc za cos innego np kradzieze,rozboje itp.Chyba sobie zaraz blanta skrece.Pozdro dla palaczy!!!

  • TylkoLegalizacja - niezalogowany 2018-03-08 17:29:51

    Witam. Proponuje ludziom, którzy mają jako takie o paleniu by nie denerwowali się czytając te marne prowokacje oraz pełne niewiedzy posty poniżej napisane przez zakompleksionych poczesów których wiedza opiera się na oglądaniu telewizji i bezgranicznym zaufaniu w tę propagandę. Na portalu pojawił się post o morderstwie podczas libacji alkoholowej, z tym już Ci marni eksperci nic nie zrobią bo alkohol to przecież tradycja mimo, że ten kraj umiera przez alkoholizm. Jak co niektórzy wyją z bólu po szpitalach i proszą o morfinę na kolanach to już jest git, tak? Czym jest morfina? Jak uśmierza ból to jest ok, prawda hipokryci? Kolejna sprawa to bezczelne kłamstwo milicji dotyczące ilości posiadanej przez Panią. Przecież nóż się w kieszeni otwiera. Ta milicja to zero klasy, honoru, ogłupiają ludzi podatnych na to. Ważą łodygi i liście i dodają to do reszty tematu. Kpina w biały dzień. Teksty typu: "Jeśli ktoś złamał prawo zazwyczaj też kłamie" itp. to jest po prostu chamstwo. Brak słów na to co ludzie mają w głowach. Brak słów.

  • pola - niezalogowany 2018-03-08 16:57:45

    Skoro kobieta mówi ze nie miałam aż takiej porcji, to po co wpisujcie i kłamiecie? Policja jak to policja, zawsze coś doda

  • pola - niezalogowany 2018-03-08 16:57:02

    Skoro kobieta mówi ze nie miałam aż takiej porcji, to po co wpisujcie o klamiecie? Policja jak to policja, zawsze coś doda

  • 1080 - niezalogowany 2018-03-08 16:34:40

    Oczywiście ze tak , ale ilość krajów w których marihuana jest legalna jest coraz większa a poza tym wystarczy popatrzeć ile chemii mamy w żywności na półka w sklepach cała tablica Mendelejewa :) Czy miała Pani styczność z marihuaną ?

  • ćpun - niezalogowany 2018-03-08 16:26:25

    marycha jest zdrowsza od papierosów czy alkoholu

  • Asd - niezalogowany 2018-03-08 16:03:45

    Nie zaszkodziła? A jak Nieodwracalnie.I to nieodwracalnie. Mała wiedza u ciebie człowieku.

  • Y - niezalogowany 2018-03-08 16:01:32

    Nie miała takiej ilości? Jeśli ktoś złamał prawo zazwyczaj też kłamie.

  • Lewak - niezalogowany 2018-03-08 15:59:46

    Ankiety zazwyczaj są prowadzone anonimowo. Raczej co innego cię boli "ojcze internetu" .

  • Tola - niezalogowany 2018-03-08 15:58:10

    Nie wszystkie pomysły z zachodu są dobre, co zresztą widać w ostatnich latach. Także lepiej się na nich nie wzorować.

  • 1080 - niezalogowany 2018-03-08 15:23:24

    Marihuana ,papierosy i alkohol wszystko jeden uj... w wielu krajach można lagenie kupić i legalnie hodować marihuanę (oczywiście nie hurtowo) . Wolał bym żeby pieniądze zarabiane przez dilerów szły do państwa a tak czarny rynek kwitnie ... rośliny są pryskane nie wiadomo jakim gównem żeby bardziej "kopały" i było więcej z jednej rośliny. Uważam ze nie tędy droga . Kawa w Turcji kiedyś też była nielegalna , wystarczy popatrzeć obiektywnie :)

  • Ojciec internetu - niezalogowany 2018-03-08 14:57:04

    Taka ankieta nie powinna być przeprowadzana anonimowo, ciekawy jestem ile osób próbowało czystej mary z ankietowanych o ile ktoś wg próbował.. Żenada, znaleziono 1700 porcji, haha, no to oskarżona chyba hurtowo leciała.. Tak jak ktoś wspomniał zwykle nabijanie statystyk.. A Pani oskarżonej życzę wszystkiego dobrego.

  • MWK - niezalogowany 2018-03-08 14:45:40

    Wywiad jest na żenująco niskim poziomie. Wiadomo że Pani nie miała takiej ilości, a jak wygląda porcja konkretnie jedna porcja to ile 5 gram kilo? Łodyg, liści? żenada! nabijanie statystyk policjantom.. Pani A, Życzę ułaskawienia !

  • blee - niezalogowany 2018-03-08 14:32:19

    fuj brzydzę się tą zieloną rośliną, jak nie zaszkodziła? jeżeli nie szkodzi to czemu jej tak bronimy ? rozdajmy wszystkim, podobno w Okonku i Złotowie jest tego dużo

  • dcfqe - niezalogowany 2018-03-08 14:18:42

    Ludzie jesteście tak zaślepieni przez media,że brak mi juz słow. Bierzcie leki,latajcie do lekarza niech przepisuje antybiotyk i napędzajcie koncerny farmaceutyczne. Marihuana jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziła. Jak można być tak debilnym,żeby pisac tu o takiej ilości 1700 porcji. Myślę,że chodzi tu o statystyki wykrywalności kłamstwo goni kłamstwo tak własnie działają nasze media.

  • RicardoNL - niezalogowany 2018-03-08 13:12:23

    Zjeb**** telefon.
    HURT

  • RicardoNL - niezalogowany 2018-03-08 13:11:52

    W nurcie zawsze miało być. Hurt cena niższa. Sorki za błąd

  • RicardoNL - niezalogowany 2018-03-08 13:11:12

    1700 porcji
    Może napiszcie ile kg miała czy gram.
    Wartość 50tysiecy zlotych
    Jakby sprzedawała bezpośrednio użytkownikom po parę gram. W nurcie zawsze cena niższa.
    Świeżo ścięta mokrą trawą też ma inną wartość i wagę niż wyschneita
    Ale to Polska i się idzie siedzieć

Dodajesz jako: |