:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Wandale zniszczyli zabaw - zdjęcie, fotografia
19/02/2019 10:01

Policja szuka sprawców

16 lutego Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Horyzont" w Jastrowiu zgłosiło policji fakt zniszczenia urządzeń znajdujących się na placu zabaw przy ulicy Kolejowej w Jastrowiu.

Nieznani sprawcy pomalowali zabawki farbą w sprayu, przez co wyrządzili szkody wycenione wstępnie na 5 tys. złotych. 

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podkom. Maciej Forecki, policjanci z Jastrowia zabezpieczyli nagrania z monitoringu i szukają wandali. 

Za zniszczenie mienia grozi im do 5 lat więzienia. 

Łukasz Opłatek

 

Reklama

Wandale zniszczyli plac zabaw komentarze opinie

  • Reproduktor - niezalogowany 2019-02-19 10:31:40

    jastrowie.... nawet mnie to nie dziwi, wandale i narkotyki, co im ten plac przeszkadzał

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 11:20:53

    "jastrowie, wandale i narkotyki" Wrzucasz wszystkich do jednego worka i przez jakieś pare osób określasz całe jastrowie ćpunami i patologią... to nie fair. Pierw pomyśl zanim napiszesz, obraziłeś wszystkich mieszkańców, ale tak to jest jak ma sie płytki mózg i wie wszystko czytając tylko czarne scenariusze Jastrowia ze złotowskiego. Nie pozdrawiam

  • Hadziaj - niezalogowany 2019-02-19 11:54:21

    Ukraince jebane kuhwa

  • HadziajLubiSiki - niezalogowany 2019-02-19 12:00:08

    Te Hadziaj, może od razu imiona rodziców podasz? Najłatwiej zwalić na obcych co? A potem normalka- getto, grabież mienia i tak dalej?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 12:11:46

    Skąd wiadomo ze ukraince.po co oskarżać.ja stawiam na gowniarzy którym sie nudziło

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 12:50:20

    Jastrowie i wszystko jasne. Niech robia ta droge to sie bedzie lukiem omijać to miasto

  • CRF - niezalogowany 2019-02-19 13:46:06

    Nic się nie stało Dodali troche żywych kolorów

  • UPAdłem - niezalogowany 2019-02-19 18:21:26

    Bo w Jastrowiu są ukraince od zawsze

  • gość 2019-02-19 19:28:31

    Odłączyć to od naszego powiatu po prostu wstyd,takie wychowanie wszystko przez "plan wisła"

  • Pzl - niezalogowany 2019-02-19 21:28:09

    Jak zwykle Jastrowie banda debili i tyle sama patologia gemby sobie sprejem pomalujcie czy też w domu ściany i okna jak tacy popaprance jesteście.... Patologia ćpuny złodzieje na potęgę sąsiad sąsiada potrafi okraść bo zazdrości mu grabi za 10 zł że ma!....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 10:15:00

    Złotów miasto bez ćpunów , złodzieji i wandali. Od Krzyżaka po naziste.

  • gość 2019-02-20 11:57:40

    Gadacie na Jastrowie a mieszkałem w Złotowie przez rok i nie jest tam wcale kolorowo... nie raz napotykałem naćpanych łbów... obrażacie wszystkich Jastrowiaków wrzucając ich do jednego worka... Zgodze sie z wami, niech robią tą droge, bo większość Jastrowiaków też nie chce patrzeć na zawistne mordy krzyżaków

  • Escobar - niezalogowany 2019-02-20 12:06:37

    Jastrowie to ćpuny... a jedyne co wam moge powiedzieć to tyle że narkotyki przyjeżdżają od was..... krzyżacy i naziści!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 15:50:23

    To Riczi nie pilnuje tego ? Od czego on tam jest?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 18:19:13

    Od sportu na " najwyższym" poziomie.

  • gość 2019-02-22 11:00:56

    Krzyzackie smiecie , piszecie ze jwe cpuny xD my w porownaniu do was nie jemy gownien jak pewien wasz przedstawiciel na filmie ktory kazdy z naszego powiatu zna. Potraficie pierdolic takie gowna ktore potem ze smakiem zjecie. 2 sprawa to , to ze kazdy jeden narkotyk ktory jest w JWE jest od was plago nazistow i krzyzakow niemcy jebani, nie jestescie polakami i nigdy nie bedziecie, Kolebko jebanych krzyzakow chuj wam w dupe i zycze smaczego gowna :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-28 19:17:14

    A gdzie straż miejska

Dodajesz jako: |