:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
Rekreacja wypoczynek, Warto zobaczyć dzieje powiecie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 08/11/2019 08:00

Zobaczcie listę najbliższych wydarzeń

8 listopada, piątek

Jastrowie

11:11 akcja Szkoła do Hymnu, wspólne śpiewanie 4 zwrotek hymnu i piosenek patriotycznych na Placu Jana Pawła II

10 listopada, niedziela

Tarnówka

11:00 Msza święta za ojczyznę, kościół parafialny

17:00 Koncert „Z piosenką do wolności”, GBPiOK, wstęp wolny

11 listopada, poniedziałek

Lipka

Gminno-powiatowe obchody Dnia Niepodległości

8:00 XI Rowerowy Rajd Niepodległości, start około godz. 8:15-8:30 sprzed Gminnego Ośrodka Kultury

11:30 Msza święta w intencji ojczyzny, kościół pw. św. Katarzyny

12:30 uroczystości przy obelisku - Tablicy Pamięci Poległych za Ojczyznę

16:00 V Biesiada Patriotyczna z narodowym śpiewaniem, sala widowiskowa GOK-u

18:00 zapalenie zniczy przy Pomniku Wolności

Zakrzewo  

15:00 apel pamięci pod pomnikiem Obrońców Polskości Ziemi Złotowskiej

15:30-18:30 Koncert charytatywny dla Alexa, Publiczna Szkoła Podstawowa  

Łobżenica

Hubertus w Górce Klasztornej, 10:00 uroczysta msza święta, 11:00 koncert patriotyczny zespołu mandolinistów Frygi z Łąkiem pod dyrekcją Stanisława Gortata, 12:00 pogoń za lisem, ognisko

Okonek

12:15 Okoneckie Centrum Kultury, spotkanie z ks. dr Andrzejem Targoszem, autorem książki o księdzu Janie Lisie „ Z Gródka Jagiellońskiego przez Okonek do Szczecinka”

Jastrowie

11:00 Msza święta za ojczyznę, kościół pw. Michała Archanioła

12:00 odśpiewanie hymnu, akcja Niepodległa do Hymnu, kościół pw. Michała Archanioła

16:00 Koncert „Kochajmy się”, sala widowiskowa OKJ

 

 

Reklama

Warto zobaczyć - co się dzieje w powiecie? komentarze opinie

  • Pytanie - niezalogowany 2019-11-08 09:43:31

    A w Złotowie ???

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 11:11:44

    Właśnie...nic?

  • gość 2019-11-08 11:52:07

    https://www.zlotow.pl/11_listopada_w_Zlotowie.html

    coś tam się dzieje, może warto uzupełnić?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 14:40:19

    A bo w Złotowie nie ma zmiany . Tu Niepodległość była, jest i będzie a celebrują ją ci sami Towarzysze lub ich wychowankowie. Kłamstwo o przemianie wolnościowej w Złotowie jest bolesne jednak do przyjęcia z przyzwyczajenia za sprawą prawicowo lewackiego kolesiostwa.
    Żyjemy w mieście lewackiej stagnacji i proszę bez odżywek - to się wyprowadź.
    Otóż nie mogę tu jest moja rodzina tu jest mój dom tu na cmentarzach spoczywają moi rodzice i krewni. To do nich mówię; w Złotowie od 1989. czyli pijackiej imprezy w Magdalence nic się nie zmieniło a żyć trzeba. Przez dziesięciolecia żyliśmy komunistami w symbiozie z Ruskami teraz zyjemy z postkomunistami w symbiozie z prawicowymi lewakami. No cóż widać taki nasz los.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 14:54:58

    Przepraszam bardzo ale co to jest "prawicowy lewak"? Albo ma się poglądy prawicowe albo lewicowe. Chyba że mówimy o środku?
    Ale z drugiej strony oczywistym jest, że Złotów to lewica. I nie trzeba tego specjalnie kategoryzować jako coś złego. To są legalne poglądy - nie róbmy z tego drugiego faszyzmu. Można się z tym nie zgadzać, ale mamy demokrację i trzeba wybór większości zaakceptować.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 15:21:50

    Prawicowy lewak to taki osobnik który od 1990 r. pokazuje się przy prawicy a myśli i czyni jak lewak. To dwa w jednym a wszystko wynika z parcia do władzy której ani jedni ani drudzy nie chcą mu dać.
    To osobnik który dla własnego Ja, napewno nie stanie po stronie tych którzy byli i są wierni prawicy i na prawicę głosują. Taki osobnik z oburzeniem usunie się w cień obawiając się że drzwi do salonów lewicy zostaną zamknięte.
    Podsumowując prawicowy lewak to człowiek ostrożny nie mylić z tchórzliwym który w cwany sposób tworzy sobie pole do działania w każdej sytuacji politycznej.

  • gość 2019-11-08 17:04:45

    A w Złotowie klapa. Jedna wielka klapa. Nowa p. dyrektor domu kultury co robi? Chyba że już się zwolniła, bo ani widu, ani słychu. Strona internetowa zcas to śmiech na sali - proszę sprawdzić. Chyba ktoś tam jeszcze pracuje poza niezawodnym p. Piotrem?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 19:25:44

    To dosyć elastyczna definicja. Bo co w takim razie z lewicowym prawakiem? To ta sama osoba? A może takie coś nie istnieje?
    Cały ten opis wygląda mi na definicje zwykłego egoisty.
    I to nic nie zmienia w moim wniosku. Nie ma sensu na rządzących narzekać. Takich ludzie wybrali, z takimi trzeba żyć. Czy się komuś podoba czy nie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 21:21:06

    U nas istnieją i prawicowi lewacy i lewicowi prawicowcy. Oni są jak kameleony do każdej sytuacji się dostosują. Już niedługo będziemy znowu mogli oglądać i słuchać mowy pod pomnikami i tablicami upamiętniającymi bohaterów nowej historii. Oni śpiewali bohaterom sowieckim dzisiaj tym których przez lata uznawali za zdradzieckich. Cóż wstydu nie mają dlatego w każdej sytuacji do władzy się pchają. Tylko ślepy tego nie zauważy a że demo-krację mamy to się wybranych samo-rządów nie czepiamy jednak prawo do jego oceny mamy.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 00:40:23

    Wypraszam sobie, nie jestem ślepy, tylko młody. To trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że urodzeni po 85' nie wiedzą takich rzeczy jak kto o kim komu śpiewał lata temu.
    Do władzy się pchają dzisiaj wszyscy, i ci którzy chcą dobrze dla wszystkich, i ci którzy chcą dobrze dla siebie. Ale niestety, koniec końców żaden z nich się nie sprawdza, bo władza deprawuje. Jedyni którzy nadają się do rządzenia to ci którzy wcale tego nie chcą ale okoliczności ich zmuszają.
    Niestety takie sytuacje to juz praktycznie legendy.

  • gość 2019-11-09 07:53:01

    Odwagi prawicowi anonimowi krytycy , którzy wszystkich o lewicowych poglądach obrzucają błotem ! Pamiętam bardzo dobrze czasy , kiedy tego typu osobniki wynosili na piedestał swojego wodza Wałęsę , a za jego krytykę można było bezkarnie dostać w gębę lub grożbę wieszania na gałęzi ! I co bohaterscy wyznawcy swego guru , co z nim zrobiliście , upodliliście swojego wodza , że stał się ,,co najmniej dziwny,, Fałsz i zakłamanie ! Macie nowego Wodza , specjalistę od siania nienawiści w Społeczeństwie i wielu jego poddanych , chociażby tego eksperta nad eksperty , wojskowego stratega po wsze czasy Macierewicza , tych uwłaczających godności profesorów jak ta szczekaczka i wielu mafijnych kombinatorów , cwaniaków , milionerów ! Tacy są teraz wasi guru ! Ale do czasu , kiedy już niedługo zabraknie kasy na 500+ , okaże się , że brakuje rąk do pracy , że ZUS zacznie domagać się miliardów , kiedy Amerykanie zażądają zakupu najdroższej broni / przeciw komu/ ! PÓKI CO NIE SZUKACIE ZŁA W UROJONYCH PRZEZ SIEBIE KOMUNISTACH , KTÓRYCH TAK NAPRAWDĘ BYŁO NIEWIELU W ZDRADZIECKICH AUTOCHTONACH , ALE JEDEN Z DRUGIM SPÓJRZ W LUSTRO I POWIEDZ , CO TY BOHATERZE ANONIMÓW ZROBIŁEŚ DLA POLSKI , DLA MIASTA OPRÓCZ SIANIA NIENAWIŚCI !

  • gość 2019-11-09 08:01:17

    A może Ci anonimowi tchórze wymienią tych ,, szatańskich,, komunistów w złotowskich Władzach i Radzie ! Nie podasz błażnie, niedouku !?

  • Aniela - niezalogowany 2019-11-09 09:36:11

    Matko, jak patrzę na komentarze na tej stronie to nie mogę wyjść z podziwu. Dawno nie widziałam tak toksycznej społeczności.
    Dajcie sobie na wstrzymanie.
    Zajmijcie się tym co naprawdę ważne, bo wyraźnie tylko tracicie nerwy na wzajemną krytykę która do niczego produktywnego nie prowadzi.
    Troszkę mi was żal.
    Pozdrawiam.

  • gość 2019-11-10 22:47:56

    a w Krajence?

  • gość 2019-11-11 18:32:34

    Znowu ciagle pisze te brednie kapusta postkomunistyczny.On jest znany jako antypis.

Dodajesz jako: |