:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
Kronika kryminalna, Wbił nóż głowę - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 02/12/2019 07:00

– On tu nikomu nie wadził. Nie wiem co mu się stało – mówi mężczyzna przed jednym z domów w Lędyczku. We wsi nikt do końca nie wie dlaczego 29–letni Dominik wbił nóż w głowę 23–letniej kobiecie.

Nie wiadomo czy to zawód miłosny, czy inny osobisty powód, choć przyjęty przez prokuraturę motyw działania dotyczy spraw uczuciowych. Wiadomo, że w czwartek popołudniem do mieszkania kobiety wszedł młody mężczyzna. Mieszkanie znajduje się w kilkurodzinnym domu, niemalże w środku Lędyczka, przy samej drodze krajowej prowadzącej w stronę Człuchowa. Kobieta była ze swoim małym dzieckiem. Nie miało to znaczenia  Mężczyzna uderzył kobietę wielokrotnie, w tym przy użyciu noża. Były też kopniaki i uderzenie twardym przedmiotem, możliwe, że stołkiem. Uderzał również w głowę, tak mocno, że w końcu nóż pękł. Z badań krwi wynika, że napastnik był trzeźwy.

O tragicznym wydarzeniu policję i służby medyczne powiadomił jeden z sąsiadów. Zranioną ofiarę karetką zabrano do złotowskiego szpitala, tam opatrzono jej rany, które wstępnie nie wyglądały na groźne. Kiedy dla pewności zdecydowano się również na zrobienie zdjęcia głowy okazało się, że w okolicach skroni kobieta ma pękniętą czaszkę.

Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do Złotowa. Tu prokuratura zdecydowała o postawieniu mu zarzutu usiłowania zabójstwa. Osadzono go w areszcie do czasu zakończenia dochodzenia. Za swój czyn grozi mu kara nie krótsza niż osiem lat więzienia.

Mariusz Leszczyński

Reklama

Wbił nóż w głowę komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 07:49:29

    O ja pierdole....

  • Jastrowianin - niezalogowany 2019-12-02 08:12:33

    8 lat... za zasadzenie i posiadanie zioła tyle samo grozi :)

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 09:05:52

    Śmiech na sali zdecydowali się zrobić zdjęcie głowy to powino być podstawą w badaniu A nie no szkoda kasy na takie badanie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 09:10:38

    Minimum 15 lat a nie 8 !!! I badanie głowy - w standardzie przy takich obrażeniach !

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:50:48

    Co to za dziewczyna??

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:53:32

    Z Ruskami podpisać umowę i w pociąg tego smierdziela wsadzić na Sybir wysłać A nie tu w cieplutkim gniazdku miska postawiona telewizor siłownia itd.Tam by do nich wszystkich doszło za co siedzą

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:59:18

    A co cie to obchodzi co to za dziewczyna. Sensacji szukasz?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 12:18:40

    Z tego co wiem koleś ma żółte papiery a dziewczyna nie inna ze z takim psycholem sie zadaje ....widac ze słabo jej dogadzal że poszła do innego ale co zrobić taka natura kobiet szukają mużyna do łóżka

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 13:04:35

    Do kamieniołomu z nim!

  • Zdrajca - niezalogowany 2019-12-02 13:32:15

    2000lat temu kamieniowali takie baby.A Miłość ślepa jest..i dziala 5 x mocniej jak narkotyki.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 14:12:53

    Znam znam znam
    Ale co z tego
    Wyolbrzymione

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 14:27:51

    Dożywocie! Morderca mordercą zostanie i misi ponieść taka sama karę która wyrządził ofierze!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 15:26:21

    2000lat temu ha ha co za debil nie wierze.....

  • gość 2019-12-02 17:43:33

    Też mu w łeb dać tylko żeby nie przeżył.Po co to dożywocie darmozjadów karmić powinno być jak w filmie ,,Mila" .

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 18:37:10

    Takiego pedała to tylko zabić nic więcej!!!!!
    Dawać mi go tutaj ja go sprawdzę jaki jest mocny cwaniaczek!!!!!

  • Jack - niezalogowany 2019-12-02 18:44:29

    Ja pierdole masakra atakują ludzi nożami siekierami pierdole jutro kupuje gaz pieprzowy.

  • gość 2019-12-02 23:05:46

    Taaaka gmina!

  • Gość bent - niezalogowany 2019-12-03 02:01:54

    To Ukraina

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 05:20:00

    Żaden z was nie zapyla co z dzieckiem co z marka.tylko osadzacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 07:05:42

    Dziecko do domu dziecka matka kurw.... ojciec psychol lepiej niech państwo chowa.

  • - niezalogowany 2019-12-03 10:17:44

    Dzbany on od 8 lat startuje a nie że dostanie 8 lat uczone wy gamonie

  • - niezalogowany 2019-12-03 10:18:11

    Dzbany on od 8 lat startuje a nie że dostanie 8 lat uczone wy gamonie

  • dzbanki - niezalogowany 2019-12-03 10:19:53

    8 lat ma na start wy uczone rano nie każdy tu mądry a pojęcia nie ma startuje od 8 a może nawet 25 dostać dzbany

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 10:22:40

    Wy się nadajecie tylko do plotow pustaki

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 10:23:18

    Wy się nadajecie tylko do plotow pustaki

  • gość 2019-12-03 18:00:40

    co z dzieckiem co z marka?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:00:17

    Wy macie wszyscy nie po kolei w glowie ojciec dziecka jej tego nie zrobil a ten co jej to zrobil to jej kolezanki brat psychol ktory nie raz juz mial za uszami a z dziewczyna nie mial nic nigdy wspolnego. Tym bardziej ze jest w zwiazku . ojciec dziecka jest psycholem. A ona zadna kur... Nie wiecie o co poszlo to sie nie wpierd...w czyjes sprawy znam matke dziecka i dziecko dobrze wychowuje i sie dzieckiem opiekuje. A wy bzdrury z pierwszej uslyszanej ploty robicie w gazecie pisza co slina na jezyk przyniesie by byla sensacja tylko dla takich durniow jak wy

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:00:54

    Wy macie wszyscy nie po kolei w glowie ojciec dziecka jej tego nie zrobil a ten co jej to zrobil to jej kolezanki brat psychol ktory nie raz juz mial za uszami a z dziewczyna nie mial nic nigdy wspolnego. Tym bardziej ze jest w zwiazku . ojciec dziecka jest psycholem. A ona zadna kur... Nie wiecie o co poszlo to sie nie wpierd...w czyjes sprawy znam matke dziecka i dziecko dobrze wychowuje i sie dzieckiem opiekuje. A wy bzdrury z pierwszej uslyszanej ploty robicie w gazecie pisza co slina na jezyk przyniesie by byla sensacja tylko dla takich durniow jak wy

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:05:25

    Nie znacie ,to się nie wypowiadajcie!!
    Ofiara kumplowala się z siostrą sprawcy , on zakochany nachodzi ja pukal w okno itd. Jej facet zwrocil mu uwagę dał mu do zrozumienia ,że ma się odwalic od niej. Gdy go w domu nie bylo on zapukał do jej drzwi z zamiarem zabicia. To że facet był psychiczny i miał obsesję to nie jej wina , osoba piszaca ,że matka kurwa powinna się wstydzić i skąd pomysł że to ojciec ! Skąd te bzdury !!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:10:31

    Spraw uczuciowych ale z jego strony chyba bo dziewczyna nie miała nic z nim wspólnego i do zdarzenia doszło w środę nie w czwartek

  • Tak - niezalogowany 2019-12-03 22:30:42

    Dokładnie. Ojciec małej to nic do tej sprawy nie ma. Ale ludzie popisać lubią. A piszcie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 16:44:03

    W bił nóż w głowę A dziewczyna po Genesis szaleje smiech na sali

  • Gość2 - niezalogowany 2019-12-06 07:52:43

    Wbił pisze się razem. A w gen nie była bo była ze mną :)

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 16:07:06

    Po co tak klamiesz, że była z Tobą skoro widziałem ją w Genesis

  • Gość12 - niezalogowany 2019-12-09 03:15:12

    A mi napisała że poszła spać o 21. I że mnie kocha. To co?
    Chyba nie kocha...

Dodajesz jako: |