:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Weekend na boiskach w regionie

Piłka nożna, Weekend boiskach regionie - zdjęcie, fotografia

Przedstawiamy komplet wyników sobotnich i niedzielnych meczów Ligi Międzyokręgowej, Klasy Okręgowej, A Klasy, B Klasy i Ligi powiatowej

Liga Międzyokręgowa
1922 Lechia Kostrzyn – Korona Stróżewo 1:2
Sparta Oborniki – Wełna Skoki 5:1
Zamek Gołańcz – Concordia Murowana Goślina 2:1
Płomień Połajewo – Pogoń Łobżenica 4:6
Iskra Szydłowo – Sparta Złotów 2:0
GLKS Wysoka – Błękitni Wronki 3:0
Huragan Pobiedziska – Leśnik Margonin 2:4


Klasa Okręgowa
Tarnovia Tarnówka – Orzeł Pęckowo 3:0
Zjednoczeni Kaczory – Unia Wapno 4:3
Sokół Szamocin – Fortuna Wieleń 4:3
Kłos Budzyń – Noteć Czarnków 1:10
Włókniarz Okonek – Radwan Lubasz 2:5
Stella Białośliwie – Polonia Jastrowie 0:0
Noteć Rosko – Polonia Chodzież 7:2
Sokół Damasławek – Wenus Jędrzejewo 4:3


A Klasa
Iskra Krajenka – Jedność Zakrzewo 0:0
Iskra Wyszyny – LZS Trzcianka 2:2
Iskra Bądecz – Błyskawica Nieżychowo 0:0
Iskra II Szydłowo – Sokół Kościerzyn Wielki 1:2
Noteć Dziembowo – Zryw Sypniewo 5:1
Łobzonka Wyrzysk – Noteć Miasteczko 6:1
Sokół Gębice – Gryf Zofiowo 0:5
Orzeł Gulcz – Victoria Miały 6:1
Unia Ujście – KS Leżenica 3:2
Derby Stara Łubianka – Huragan Młynkowo 2:0
Sokół Mieścisko – Iskra Runowo 4:1

B Klasa
KP Piła – Korona Dębno 1:2
Noteć II Rosko – Noteć II Czarnków 3:3
ZKS Zelgniewo – Legion Krępsko 4:0
Piast Głubczyn – GTS Lipka 3:1
Błękitni Kuźnica Czarnkowska – Błyskawica Bronisławki 0:2

Liga powiatowa

Naprzód St. Wiśniewka - Unia Bartoszkowo   1:1
Sławianowo - Tacconi Górzna   3:0 (wo)
Płomień Radawnica - Orzeł Stawnica   0:8
Victoria Józefowo - Piast Skic   2:4
Krajan Podróżna - Piast Zalesie   1:5
Huragan Nowa Święta - Iskra Czernice   0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Weekend na boiskach w regionie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się