:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wędkarstwo, Wielka - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 04/06/2019 10:08

Dzisiejszej nocy na zbiorniku wodnym w Śmiardowie Złotowskim, wędkarz z PZW Koło Miejsko - Gminne Jastrowie złowił prawie 20 kg amura

Prawie 20 kg amura złowił Marcin Ostromecki z PZW Koła Miejsko - Gminnego w Jastrowiu. Po wspólnym zdjęciu ze złowionym amurem, ryba trafiła do wody. 

Gratulujemy połowu. 

Reklama

Wielka ryba komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 10:30:32

    Gratulacje. A co z nim zrobiłeś wędkarzu PZW.

  • gość 2019-06-04 10:43:18

    Jest zapisane w tekście, czytamy ze zrozumieniem.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 10:47:25

    Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Jest napisane, że po wspólnym zdjęciu ryba trafiła do wody

  • Mysza - niezalogowany 2019-06-04 10:53:48

    Gratuluję zdobyczy!! Według mojej wiedzy ta ryba nie powinna trafić do wody......gatunek inwazyjny według przepisów zabrać i skonsumować!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 11:33:29

    Gratulacje. Piękna ryba. Życzę dalszych sukcesów.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 11:43:37

    Apropo konsumpcja. Gdyby było więcej takich wędkarzy którzy wypuszczają chociaż część zlowionych ryb. Nasze wody by inaczej wyglądały. Niestety sami miesiarze. Biorą co popadnie sam nie zje to dla kota będzie. Obojętnie okres ochronny czy nie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 12:00:14

    Prawda że jest gatunkiem inwazyjnym ale karp też, mimo tego że są inwazyjne to powinno się je wypuszczać dlaczego? Odpowiedź jest prosta, te ryby się nie rozmnażają!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 12:34:24

    Gratuluje madremu żeby jeść taką rybę taka ryby wali jak szambo.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 12:41:19

    Złowić, zabrać do domu i zjeść. Kto wypuszcza, ten frajer. W którymś roku PZW przegra przetarg na dzierżawę jeziora i wygra PGR. Wtedy zrobią tak jak z jeziorem Kniewo. Siatami ile wlezie, resztę prądem. Później będą sprzedawać karty wędkarskie dla frajerów. Na puste jezioro.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 13:01:51

    Piękny amur miał z czym walczyć silna ryba Brawo ty

  • gość 2019-06-04 13:08:58

    Łapie się rybę, następnie wypuszcza aię ją z powrotem do jeziora, bo to humanitarnie, a następnie idzie się do sklepu rybnego, kupuje rybę do usmażenia na kolację....Jaki ten świat zrobił się popier...ny.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 14:24:06

    I tyle w temacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 14:25:46

    Następny co twierdzi że karp i amur się nie rozplemia. Ludzie zanim coś napiszecie na forum to poczytajcie o wycierce karpia i amura. Od 4 do 16% narybku przeżywa w zależności od zbiornika. Teksty tego typu mnie śmieszą. Jedź na dziki staw zakarm miejsce i złap karpia 10-15 cm. Z zarybienia? Nie z naturalnej wycierkim a koledze gratuluję torpedy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 15:31:41

    Niech pokaże jak wypuszcza!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 17:39:20

    Pozdrowienia z komercyjnego łowiska Smolno. Panie Marcinie wszyscy znają Twoje poczynania.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 20:44:16

    Jacy mądrzy a przecież wszyscy wiedzą że od początku istnienia ludzkiego rodzaju ryby są symbolem życia z którego człowiek czerpie do dzisiaj. Po to Bóg dał ryby aby ludzie mogli się nimi żywić. Cały świat o tym wie i handluje także większymi rybami których większość z was nie widziała na oczy. Ten wędkarz miał farta i złapał duży okaz a że go wypuścił czy nie jego sprawa. Jako członek PZW przez lata płaci duże pieniądze za łowienie i nie zawsze ilość złapanych ryb zwraca poniesione koszty. No jeśli ktoś ma pretensje do tego że ryby można kupić w sklepie rybnym to już totalne dno. Przecież chłopie, nie kupisz ich w sklepie z obuwiem. Jeszcze raz brawa dla wędkarza i nie życzę złamania kija bo drogie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 20:56:37

    Gratulacje a nawiązując do zarybień przykładowo Zalewskie jezioro ma 188,13 h przy zarybieniu 200 kg lub 300 kg lina karpia na taki hektar wody to jest kropla w morzu . Moim zdaniem koła powinny zarybiać co rok jedno jezioro Miejskie potem Zalewskie i tak dalej wtedy była by ryba a tak posrają trochę tu trochę tam i jest studnia. Po zatym sumy wydry i ikormorany wyczyszczą jezioro do zera nie mówię już o klusownikach na miejskim czy Zalewskim bezkarnie klusują a straż wodna na miejskim była ostatnio na miejskim około 30 lat temu gdzie są teraz !!! Masakra co się dzieje z jeziorami i nikt nic nie robi wstyd i hańba!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 23:07:22

    Nie 30lat temu szanowny Panie tylko 5 mies temu i mnie jebneli za kłusowanko Mua

  • gość 2019-06-05 07:32:14

    Kiedyś w Gwdzie były Brzany, Klenie, Lipienie. Teraz tych ryb już tam nie ma. Amurów, Tołpyg w naszym obszarze nie powinno być.

  • Gość 5 - niezalogowany 2019-06-05 23:47:30

    oj źle tefił ten amur :-(

Dodajesz jako: |