:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wielkanoc blisko - święcenie pokarmów w Zakrzewie

Portal zlotowskie.pl 20/04/2019 11:21

Wielkanoc jest okresem świąt szczególnych. Od kilku dni w domach przygotowuje się tradycyjne potrawy, sprząta i oczekuje gości w nastroju radości. Jak kraj długi i szeroki w dzień poprzedzający Wielkanoc większość z nas w zgodzie z tradycją i swoją wiarą udaje się do pobliskiego kościoła z koszyczkiem pełnym potraw by je poświęcić. Tak też było w dniu dzisiejszym w Zakrzewie. Zachęcamy to oglądania krótkiego filmiku i zdjęć.

Reklama

Wielkanoc blisko - święcenie pokarmów w Zakrzewie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 15:04:24

    No już bez przesady panie Ławniczak już nawet spokojnie do kościoła nie można isc bo nawet tam Pan jest z aparatem. I co to by było jakby Kuczyńskich na zdjęciach nie było. Zróbcie sobie sesje w domu. Masakra zero prywatności!!!!! Może poszuka sobie Pan jakiegoś innego hobby!!!

  • Milenka - niezalogowany 2019-04-20 17:15:22

    Szanowna redakcjo. Rozumiem, że czasem nie ma porządnych artykułów, a pensje dziennikarskie muszą się zgadzać, ale to, co wyprawia się na łamach tej gazety lub stronie internetowej, błaga o pomstę do nieba. Chciałabym kiedyś zobaczyć wysoki poziom dziennikarski na zlotowskie.pl, ale jedyne co jest mi (nam) dane widzieć to artykuły niskiego poziomu, pisane chyba tylko po to, by pisać. Czy święcenie koszyczka w niedzielę, to taki BREAKING NEWS, że trzeba o tym napisać? Panie pseudodziennikarzyno, bardzo współczuję braku tematów, o których ludzie chcieliby czytać i życzę w końcu powrotu na poprawną ścieżkę dziennikarską, bo pisanie o takich pierdołach jak to - to wstyd. A co do robienia zdjęć ludziom w kościele, to nawet się nie wypowiem, bo nie ma w tym nawet krzty dobrego smaku.

  • Milenka - niezalogowany 2019-04-20 17:19:14

    P.S. Chciałabym również dodać, że ciekawi mnie wykształcenie ludzi piszących te artykuły. Gdzie są znaki interpunkcyjne oraz kto z porządnym wykształceniem pisze "w dniu dzisiejszym" zamiast "dzisiaj"? To takie rady ode mnie, żeby spojrzeć czasem dwa razy na dodawane artykuły lub zatrudnić kogoś, kto potrafi pisać. Pozdrawiam cieplutko!

  • A - niezalogowany 2019-04-20 20:55:56

    Najlepsi Ci, którzy widzą błędy u innych a sami nie odróżniają soboty od niedzieli....

  • gość 2019-04-21 20:52:24

    Nikt nie zabroni dziennikarzom robić zdjęć,gdzie chcą.Kościół to publiczne miejsce i arcybiskupi chętnie się fotografują.
    To nie łaź w publiczne miejsca to cie nie sfotografują.A Może chciałabyś ale jesteś za brzydka.
    Dziennikarze wykonują swoją pracę.A wyzywanie "dziennikarzyna" podajcie ją na Policję to zapłaci za wyzywanie na publicznym forum grzywnę dużą.
    A ta zawsze o interpunkcjach bo sama katechetka nie umie pisać poprawnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 14:25:45

    Panny K... Ładne też nie są!!!!!! :))))) słaby fotograf to i słabe artykuły pisze!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 22:08:49

    Pani k. To jakaś Zakrzewska gwiazda?

Dodajesz jako: |