:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Wodowanie Eko Patrolu

Dzisiaj o godz. 12.00 na pomoście przy Półwyspie Rybackim zwodowano rower wodny - Eko Patrol

Rower wodny wyposażony jest w podbierak oraz worki na śmieci. Rejs rowerem po jeziorze jest darmowy - wystarczy, że podczas rejsu odłowi się śmieci z jeziora i przyniesie do Zagrody Krajeńskiej. Matka chrzestną, która dokonała uroczystego zwodowania rowerka jest Vanessa Panek, uczennica SP nr 1 w Złotowie. Na zakup rowerka złożyły się firmy i instytucje takie jak: Złotowski Korpus Ekspedycyjny, Archipelag Rozwoju, Sanikont Złotów, Związek Gmin Krajny, Bajo- Kajaki, Lokalna Grupa Działania, Swim Team Płonka, Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej.

Zobaczcie foto i wideo z wodowania.


Wodowanie Eko Patrolu komentarze opinie

  • gość 2018-09-14 13:27:10

    Rozumiem, że kandydat na radnego Justyna musi publikować takie bzdety ale pozostałe redakcje? Transmisja live z wodowania rowerka? Przejazdy autobusu? Zgaszenia pierwszego peta? Premierowego karmienia kaczek? Czy może malowania ryb na promenadzie? Posadzenia zadu na ławeczce? Czy jest jakaś granica śmieszności?

  • gość 2018-09-14 13:34:13

    Nie wierzę! Czy w tym mieście może być w końcu normalnie?!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 13:57:51

    Już Ci odpowiadam że może być normalnie jak 21 października nie będziemy głosować na pulita

  • gość 2018-09-14 14:06:41

    A ja uważam że to dobry pomysł. Brawo Panie Burmistrzu. Ciekawe czy ludzie którzy krytykują choć raz po kimś sprzątali.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 14:29:18

    Tych wszystkich absurdalnych akcji pod publikę jest tyle, że zebraloby się na niezłą komedię. Coś w stylu "Miś 2018"

  • Adelaida - niezalogowany 2018-09-14 14:57:22

    Pomysł może i fajny, ale wykonanie? Po prostu zwykły rower wodny i to 2 osobowy. Każdy kto takim pływał, wie że nie ma na nim zbyt dużo miejsca. Oczekiwałabym, że będzie większy i będzie miał jakieś stałe pojemniki na poszczególne rodzaje odpadów, a nie worek który nawet nie bardzo wiadomo gdzie trzymać. Dlaczego w tym mieście każda fajna inicjatywa przy realizacji przeradza się w groteskę? Dobrze ktoś o "Misiu" i Barei wspomniał, bo to żywcem z jego filmów wyjęte...

  • gość 2018-09-14 15:36:19

    Sprzątam każdego dnia. Kamer nie potrzebuję. I tylko żal tej dziewczynki co jej kazali przyjść w galowym stroju na eko rower. Zabawa trwa na całego.

  • Tata - niezalogowany 2018-09-14 18:00:42

    Jacy wy wszyscy jesteście zgryżliwi aż przykro czytać !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:43:43

    No to jeszcz muszę naśmiecić abym mógł popływać? Przecież deklarujecie się jako "miastowi", czyli kulturalni. Skąd więc taki burdel u was.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:46:10

    No to jeszcz muszę naśmiecić abym mógł popływać? Przecież deklarujecie się jako "miastowi", czyli kulturalni. Skąd więc taki burdel u was.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:51:59

    No jak skąd smieci .Przeciez jest zezwolenie na spozywanie alko na promenadzie no to gdzie butelki rzucaja przeciez nie do kosza .Biegam codziennie rano widze ten armagedon szczególnie po weekendzie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:54:50

    Radni mówią, że "syf", gawiedź klaszcze, a jak ktoś chce coś robić, to hejt. Kurła, ludzie, o co kaman?!?

  • Rrrrr - niezalogowany 2018-09-14 19:49:06

    Jest fajnie nawet jeśli ktoś zostawi butelkę po piwie to ktoś inny ją sprzątanie a jak nie to są stosowane służby mieszkam przy promenadzie i mogę powiedzieć ze jest czysto a kto inaczej myśli jest zwyczajnym.... .......

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 20:34:57

    Mam nadzieje ze w Złotowie rządzić będą ludzie którzy nie będą napychać kieszeni lokalnych prywaciarzy kasą z budżetu miasta przeznaczoną na modernizację naszych ulic itp. Ze skończą się czasy ze janusze będą przychodzić na przetargi z kosmiczymi cenami w kosztorysach. Nie chcecie roboty to do widzenia szukać zleceń gdzie indziej. Srać się chce jak się widzi jak się panoszą. Zakładają dzieciom firmy bo są za głupie, leniwe i dumne żeby u kogoś ciężko pracować.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 21:19:43

    Tak było za bawełny.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 23:17:48

    Przecież dzieciaki (i nie tylko) będą celowo wrzucać do jeziora śmieci, żeby mieć czym "płacić". Atrakcja dla atrakcji. Sensu nie ma.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 23:24:04

    Róbmy sobie tylko drogi jak za burmistrza z poprzedniej kadencji i będą wszyscy zadowoleni :) :) :) Sądzę że większość docinek to ludzi dla których jedyna rozrywka jest marudzenie i komentowanie czego popadnie. Z drugiej strony stoją zwolennicy poprzedniej władzy którzy nie mają swojego człowieka na czele....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 06:20:15

    Co ty Wełniaka w to mieszasz? Kampania wyborcza w czystej formie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 06:26:46

    Świetny pomysł

  • gość 2018-09-15 09:21:56

    Pomysl moze i dobry, nie mnie oceniac, ale czy w tym miescie naprawde, zeby cos zrobic trzeba az przecinania wstag, kamer, fleszow i przemowien? Nie mozna zwyczajnie kupic, zrobic, udostepnic i oglosic, ze juz dziala? Roumiem jeszcze inwestycje za grube miliony, ale wielkie wodowanie rowerka wodnego? Po zdjeciach widac, ze nikt nie byl tym cyrkiem zainteresowany. I ta biedna uczennica wystawiona na pokaz, zeby robic tlo burmistrzowi. Przeciez ona powinna byc wtedy w szkole. Nie wygladala na zadowolona. Raczej na zestresowana. Jako rodzic nigdy bym na to nie pozwolila.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 11:44:23

    A w tym zlego ze ktos o tym napisal artykuł? Mogles nie wchodzic i nie czytac . a te komentarze w stylu po co? na co ? pokazują ze duzo nosaczy odwiedza zlotowskie.pl i oczywiscie przeciwnikow pulita.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 15:27:04

    To, że ludzie widzą absurd tego przedsięwzięcia i grę Pulita pod publikę nie znaczy, że możesz ich nazywać nosaczami. Sam jesteś raczej bezmyślnym klakierem. Gołym okiem widać, że to gra wyborcza a nie dbanie o środowisko, bo co da ten pomysł? Na początku trochę wylowia śmieci, potem ludzie będą celowo wrzucać nowe, zeby mieć co łowić, a za parę tygodni wszyscy o tym zapomną. A na jeziorze nic się nie zmieni. Większość to widzi, więc po co ich obrażać?