:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Samorządowcy, Wotum zaufania Jasiłka - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 24/05/2019 08:48

28 maja okaże się, czy radni udzielą burmistrzowi absolutorium

Tego dnia w Okoneckim Centrum Kultury odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Okonku. Jej przedmiotem będą m.in. informacja o stanie mienia komunalnego, dofinansowanie "izby wytrzeźwień" w Pile, wyrażenie zgody na utworzenie kąpieliska nad jeziorem Bąk, a przede wszystkim udzielanie burmistrzowi Andrzejowi Jasiłkowi absolutorium.

Zapraszamy na obrady.

Start o godzinie 15:30. 

Łukasz Opłatek

Reklama

Wotum zaufania dla A. Jasiłka komentarze opinie

  • gość 2019-05-24 10:37:34

    Jasiłek zmienił preferencje polityczne biorąc udział w kampanii wyborczej PiS w Poznaniu?

  • gość 2019-05-24 10:54:03

    zawiódł mnie pan panie Andrzeju , a bratanie sie z pis pana dyskwalifikuje ,jeśli oczywiście to prawda

  • gość 2019-05-24 11:25:19

    23 maja 2019 roku w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość gdzie udział wzięli m.in: prof. Zdzisław Krasnodębski – Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, parlamentarzyści PiS: Witold Czarnecki, Ryszard Bartosik, Marcin Porzucek, Bartłomiej Wróblewski, Zbigniew Hoffmann – Wojewoda wielkopolski wraz z wicewojewodą Anetą Niestrawską, burmistrz Miasta i Gminy Okonek – Andrzej Jasiłek

  • gość 2019-05-24 11:32:52

    JESLI TO PRAWDA TO DOBRY ANDRZEJU DOSC ZLODZIEJSTWA I ROZKRADANIA POKAZ SIE OD SRONY DOBREGO GOSPODARZA PRZYNIESIE TO EFEKTY A PLATFUSY NA SMIECI

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 13:58:50

    Nie dosyć że były ubek to jeszcze PiSior gratulacje za awans panie Jasiek, buchaaaaa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 19:35:11

    A ten z tyłu gość z kpiącym uśmieszkiem to kto ?

  • gość 2019-05-24 21:19:25

    Ja nie popieram burmistrza Okonka Jasiłka,ale zrobił dobry krok dla mieszkańców Okonka.Dostał od wojewody wóz strażacki i jemu za to gratuluję.Nie pojechał tam dla swojej reklamy a dla dobra wszystkich mieszkańców gminy.Po tych atakach na niego już jako PISIOR,to atak fanatyków postkomunistycznych.Nie będę wymieniał te partie,które ciągle atakują jak rząd PIS,bo obniżył wiek emerytalny,dał 500+ na każde dziecko,dał 13 dla emerytów czy rencistów.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 21:31:40

    Za plecami z kpiacym usmieszkiem to choragiewka. Co wybory to po trupach do koryta.

  • gość 2019-05-24 21:55:59

    Lokalna polityka nie ma barw partyjnych! Jasiłek chciał załatwić coś dla gminy i szczerze gdzies to mam z kim to załatwia! Moze robić to nawet z Putinem, ale żebyśmy mieli z tego zysk! Proste!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 22:17:50

    Idealne zdjęcie z tak zwanym "mistrzem drugiego planu". Nie znacie się na kuchni fotograficznej. Za takie zdjęcia dają Oskary.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 23:28:26

    I bardzo dobrze że Pan Adrzej wybrał PiS !!! A co komunistów ma reprezentować czy PO tych złodziei!! Brawo ze skręcił Pan w Prawo !!! Dosyć tych ludzi z Okonka PSL SLD czy PO ... Popieram Pana

  • gość 2019-05-26 07:39:23

    Do przedmowcy od kiedy Pis jest prawy?Pis sprzedaje Polske amerykanskim ickom a o ustawie JUST 447 to slyszal?PIS Po to sprzedawczyki,przehandlowali Polske a Polakow puscili w skarpetkach.Co stalo sie z Amber Gold, co stalo sie zSKOK,okradli Polakow ze wszystkiego co mieli, jak dlugo bedziecie glosowac na zdrajcow?Ich miejsce jest za kratkami.Moze cos KONFEDERACJA zmieni,mam taka nadzieje choc i tam farbowanych lisow nie brakuje.Czemus biedny ..bos glupi, czemus glupi ..bos biedny.Tylko usiasc i zaplakac nad losem Polski.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 20:15:44

    I masz Pan ta twoja konfederację he he Brawo PiS