:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wtargnął do magistratu, wystraszył urzędniczki [wideo]

04/12/2018 09:36
Kronika kryminalna, Wtargnął magistratu wystraszył urzędniczki [wideo] - zdjęcie, fotografia

Mężczyzna wszedł do urzędu miejskiego, uszkodził dystrybutor wody i zniszczył kwiaty

Wystraszone zachowaniem złotowianina urzędniczki schowały się w biurach, wezwano policję. Mężczyzna zaczął uciekać, w pościg za nim ruszyli strażnicy miejscy.

Ujęli młodego mężczyznę w pobliżu ulicy Zielnej. Zatrzymany przez policję odpowie za zakłócanie ładu i porządku.

Piotr Steffen

Fot. - P. Steffen

Wideo - K. Potapowicz

Reklama

Wtargnął do magistratu, wystraszył urzędniczki [wideo] komentarze opinie

  • DEMOS - niezalogowany 2018-12-04 10:21:03

    Władza ludu, Paryż to jeszcze nic...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:44:42

    Niezadowolony klient nie wytrzymał

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:53:40

    Skandal!!!! Ktoś wchodzi robi takie rzeczy a plicja co? Każe wnosić indywidualne oskarżenia. To jest NAPAD panowie policjanci

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 10:59:56

    Policja jest winna że klient niezadowolony? Może jeszcze zatrudnicie ich do ochrony za nasze podatki?

  • gość 2018-12-04 11:21:11

    suszyło chłopaka to i dystrybutor rozjebał

  • gość 2018-12-04 11:41:56

    Która to urzędniczka wkurzyła petenta?

  • gość 2018-12-04 11:43:50

    Czy to sekretariat burmistrza naszego?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:48:42

    ...wolno dopijając kawę w urzędowym czasie pracy... Może i nie wytrzymał ? Niektóre baby myślą że jak siedzą za biurkiem to mogą być nie miłe. Jak są takie służbistki to regulaminowo co do minuty przerwa na kawę itp. odechce im się dąsów.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 11:55:12

    Tak, to u burmistrza, przed jego drzwiami xD

  • gość 2018-12-04 12:17:56

    Pani sekretarka nadąsała się na petenta.......zawsze ma minę jakby siedziała za karę...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 13:17:25

    Bo kwiaty były nie podlane

  • gość 2018-12-04 13:18:39

    Nie znam tej sekretarki, ale co się niedobrego o niej nasłuchałam to aż niemożliwe jest. Czyli w każdym przekazie jest jakaś prawda prawdziwa. Czyli tu też.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 13:44:08

    Machete

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 13:51:12

    A jaką ma mieć minę skoro siedzi w TAKIM miejscu.

  • Kasia - niezalogowany 2018-12-04 14:18:47

    Ta sekretarka jest strasznie nie mila.

  • gość 2018-12-04 14:28:23

    Dobro do niej nie wróci

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 14:36:55

    Sekretarka jest Oki. Pani nie załatwia spraw klientów, a urzędnicy. A o co poszło???

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 14:37:16

    Sekretarka jest Oki. Pani nie załatwia spraw klientów, a urzędnicy. A o co poszło???

  • gość 2018-12-04 15:01:40

    Może nie chciała petenta do burmistrza wpuścić?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:12:42

    Czy Pani w sekretariacie czegoś komuś nie zalatwila, nie wywiązała się.ze.swoich obowiazkow? Jak się.siedziw takim miejscu to nie zawsze.ma się kwtnaca

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:14:39

    Mateusz deresz to on i jeszcze mieszkanie zaatakowal na słowackiego

  • gość 2018-12-04 16:05:54

    jak to określiła jedna sędzina skopanie na ulicy protestującego przez Narodowca wyklętego ,,okazał niezadowolenie''

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 16:20:27

    Tak pani sekretarka jest naprawdę nie miła. Powiem tak jak mój szef mi powiedział. JAK SIĘ COŚ TOBIE NIE PODOBA TO IDŹ DO DOMU

  • Krystian - niezalogowany 2018-12-04 16:36:41

    Wy prości ludzie...żeby każdy był dla Was taki jak ta Pani za biurkiem...życzę wam tego w Nowym Roku..bo jest zawsze mila..a wyraz twarzy ma jaki ma .

  • Krystian - niezalogowany 2018-12-04 16:37:00

    Wy prości ludzie...żeby każdy był dla Was taki jak ta Pani za biurkiem...życzę wam tego w Nowym Roku..bo jest zawsze mila..a wyraz twarzy ma jaki ma .

  • gość 2018-12-04 16:44:28

    Niemiła, niemiła i znowu niemiła. Tak bym napisała ten wyraz. A wy?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 16:48:19

    Akurat pani sekretarka jest ok. Ale jest parę osób wrednych które myślą że urząd miasta to twierdza gdzie oni rządzą i w której petenci to osadzeni lub skazani na przyjście do urzędu dlatego też nikt nie usłyszy dobrego słowa ani nie spotka się z uprzejmością. Tak jak burmistrz obiecywał czas oczyścić urząd z fobów którzy doprowadzają petentów do ostateczności. Jeżeli tacy młodzi nie wytrzymują opryskliwość i urzędników to co mają powiedzieć starsi którzy na codzień są traktowani jak zło konieczne. Nadszedł czas aby urząd stał się otwarty i przyjazny na mieszkańców którzy nie tak dawno dały władzę osobom za to odpowiedzialnym. W urzędzie powinni pracować ci co lubią ludzi i tego chcą a nie ci co muszą lub robią łaskę że nas obsłużą. Czas skończyć z chamstwem a takie sceny nie będą miały miejsca. Temu chłopakowi należy się współczucie gdyż bez powodu nie okazał swej złości.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:15:40

    Faktycznie bez powodu "nie okazal swej złości ". Miał prawo zaatakować te Panie , ludzi na mieście..Miał do tego powody. Niech więcej zazywa narkotykow to się weźmie I za dzieci. W końcu bez powodu tego nie zrobił wobec kilku dziś osób!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:27:21

    Pani sekretarka wypelnia swoje obowiązki, jest kompetentna i kulturalna. Nie rozumiem myślenia ludzi w mieście. Facet zaatakował parę dziś osób bez powodu! I w urzędzie I na mieście! To takie osoby trzeba tepic! Bo stwarzają zagrożenie dla ludzi I dla dzieci! To przyszedł człowiek nacpany który miał w głowie cel....zapewne zaraz ktoś mądry napisze ,że te parę osób które dziś zaatakował musiały być "nie mile" jutro dzieci będą dla cpuna nie takie jakby chciał to I je zaatakuje.

  • gość 2018-12-04 17:59:54

    A o której to Pani tyle się tu pisze? Kto jest sekretarką w urzędzie? Przyznam, że nie mam zielonego pojęcia. Pojechaliście po niej więc się zainteresuję i sam ocenię.

  • gość33 - niezalogowany 2018-12-04 18:28:04

    Niezależnie od sytuacji za coś takiego powinna być sprawa karna plus obowiązkowa obserwacja w psychiatryku. Dziś napadł na biuro a jutro może przyjść z kanistrem benzyny niekoniecznie do tego biura ale może do innego lub sklepu lub nawet do waszego domu bo coś mu się nie spodoba. Nie wolno bagatelizować takich chorych zachowań bo potem są z tego tragedie.

  • Tomek - niezalogowany 2018-12-04 18:31:56

    Widzialem jedna I była bardzo spoko przyjela mnie W momencie kiedy w sumie kończyła pracę więc złego słowa nie powiem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 18:32:56

    Ten Pan był chory psychicznie. Chwilę przed tym zajściem zaczepił mnie z dziećmi na chodniku i zaatakował panię która szła obok mnie. Zaczął ją bić a potem nas gonić. Masakra. Ludzie uciekali przed nim.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 18:36:35

    Latał dziś po mieście jak psychopata

  • gość 2018-12-04 18:54:05

    kto to ten pan?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 20:06:35

    Wejdzcie na strone asty Wlasciciele genesis maja w planach budowanie hotelu dla ukraincow gdzies za dworcem Rozumiecie to?! Niech wladze miasta za nim wydadza decyzje i ci wlasciciele maja z tylu glowy protest bo nie dopuscimy do tego.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 20:19:58

    Komuś odebrało mózg żeby budować hotel dla banderowców. Mieszkańcy nie chcą żadnego domu bandery u nas. Wszystko wina PiS i prywaciarzy ze te ścieki tu płyną z ukrainy. Gmina Złotów to patologia wśród przedsiębiorców ( zakład w przydomowym garażu itp.) A ich samych nie można tak nazwać bardziej pasuje do nich określenie prywaciarz ze zdjęciem nosacza sundajskiego. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 21:16:54

    ludzie opanujcie się!!! Ten człowiek atakował ludzi na mieście , w Pepco, a na poczcie spoliczkował kobietę! Co za pierdoly opisujecie, ze ktoś pił kawę za długo???to ja nogę wejść i uderzyć sąsiada bo za głośno wierci?? Czy mieszkańcy Zlotowa to naprawdę tak ograniczeni ludzie, ze dają takie komentarze???

  • gość 2018-12-04 22:30:50

    To, co sie stalo w urzedzie to wlasciwie nic wielkiego - zniszczenie mienia niewielkiej wartosci, zadnych ofiar w ludziach, bo sekretarka zamknela sie w aneksie kuchennym. Problem polega na tym, ze Straz Miejska (tu naleza sie oklaski) zatrzymala sprawce i przekazala policji. Policja go przejela i wypuscila ze wzgledu na niska wartosc zniszczonego mienia - ponizej 500 zl - po czym ten sam czlowiek zaatakowal jeszcze kilka kolejnych osob. Jak tu miec zaufanie do policji? Inna kwestia, ze redakcja po raz kolejny wygrala wyscig i opublikowala informacje jako pierwsza, za to kompletnie nierzetelna. Skad informacja, ze zatrzumany odpowie za zaklocanie ladu i porzadku, skoro zatrzymany za chwile chodzil wolno? No, a lad to zdecydowanie cos innego niz porzadek i w slowniku synonimow stoja obok siebie bez powodu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:35:19

    Nie jesteście lepsi od tego człowieka. Osądzacie bez wiedzy o co w tym wszystkim chodzi. Ani burmistrz ani policja nie zabrała głosu w sprawie a wy tak jak rozwścieczony młodzian szastacie na lewo i prawo obelgi w stronę sekretarki jak i napastnika. Nie znacie powodu agresji nie wyrokujcie.

  • sr - niezalogowany 2018-12-05 23:24:35

    jasne bo ktoś winny ale ludzi na ulicy bił matki z dziećmi uciekali czub mam nadzieje że zostaie ukarany

  • sr - niezalogowany 2018-12-05 23:31:02

    sama byłam świadkiem a policję dzwoniłam trochę to trwało zanim go zgarneli

  • gość 2018-12-06 01:38:19

    do sr- bił matki z dzieckiem i nie zazaregowales jełopie?

Dodajesz jako: |