:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 19°C

Wybory Parlamentarne 2019 - lista lokali wyborczych w Złotowie

Wybory, Wybory Parlamentarne lista lokali wyborczych Złotowie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal zlotowskie.pl 08/10/2019 11:21

Już w niedzielę 13 października w całej Polsce odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Przedstawiamy listę lokali wyborczych w Złotowie

Pełną listę lokali wyborczych w Złotowie znajdziecie w galerii do tego artykułu. 

 

 

Info: Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Złotowie. 

 

 

Reklama

Wybory Parlamentarne 2019 - lista lokali wyborczych w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 11:32:25

    TYLKO KONFEDERACJA!
    TYLKO KONFEDERACJA!
    TYLKO KONFEDERACJA!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 11:44:09

    W niedzielę idziemy na wybory pogonić tych z dojnej zmiany. Piotr Szczęsny pamiętamy! Mają twoją krew na rękach.

  • gość 2019-10-08 12:12:57

    Pamiętajmy, jak ważna jest feminizacja krów mlecznych i głosujmy na lewicę.

  • BMW X3 - niezalogowany 2019-10-08 12:48:59

    Żadnych wyborów!!!!
    Jeden przez drugiego
    A jak dojdą do koryta to na tym koniec
    Tylko gorzej

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 13:04:18

    PIS i TYLKO PIS w końcu wiemy gdzie żyjemy

  • gość 2019-10-08 13:54:33

    tylko potomkowie chłopów pańszczyźnianych głosują na PiS, patrioci odpowiedzialni za Polskę nie oddadzą głosu na tą mafię

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 14:03:21

    Nie pozwólmy wrócić tym K..... które sprzedały nas za psi h.. Niemcom i rzydom jak wrócą to od razu sprzedadzą lasy i jeziora i resztę tego co jeszcze mamy

  • do powyżej - niezalogowany 2019-10-08 14:06:59

    Rozumiem że ty fanatyk PiS, bogobojny katolik, z miłością do bliźniego, przy twoim języku Neuman to aniołek. I na takich chamów głosują potomkowie chłopów pańszczyźnianych.

  • Do powyżej - niezalogowany 2019-10-08 15:25:30

    Rozumiem że Ty jesteś potomkiem Niemca i chcesz żeby wszystko było sprzedane

  • do powyżej - niezalogowany 2019-10-08 16:09:29

    stosujesz idiotyczną merytorykę słuchając TVPiS i Rydzyka, jeszcze trochę i Kaczyński tak zrujnuje gospodarkę Polski że zostanie kupiona za symboliczne euro, jak te Mistrale które chciał kupić Macierewicz.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 16:56:07

    To co najlepsze już dawno zostało sprzedane i nie wiem tego z tvpis gdy by była alternatywa miałbym ich w D...e

  • GośćwDom - niezalogowany 2019-10-08 19:17:54

    Możecie kwiczeć jeszcze do soboty.Jak ja lubię wasz kwik nie macie pojęcia,ale rzeczywistości nie zmienicie.No może za 8 lat bo na razie nie macie ludziom nic do zaoferowania.Pa...pa.... do niedzieli wieczorem, nie martwcie się nadzieja umiera ostatnia.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:38:32

    Nasi dziadkowie i pradziadowie walczyli o wolną Polskę to co teraz się dzieje to istny biznes gdzie ludzie są najbardziej pokrzywdzeni jesteśmy inny sort . Zamykają kopalnie węgiel kupują od ruskich .,Szpitale zamykają kolejki coraz większe do specjalisty trzeba czekać miesiącami wszystko drożeje podatki coraz większe Ale co ich to pochodzi ważne że oni mają dobrze i ich rodziny na stanowiskach. My liczymy się tylko do wyborów. Kościoły powini płacić podatki a co oni są inni odnas nie albo wszyscy albo nikt . Obecny rząd nic nie zrobił tylko większe mamy długi . Czas pokaże

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:05:59

    A ty co zrobiłeś dla Polski? Biadolić to każdy może ,i naucz się poprawnie pisać.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:10:46

    Pracuje gdy ty pijesz, tanie wina pod sklepem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:08:05

    Głosuje na konferencję

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:40:55

    A ja w dupie mam te wybory. Na chuji i dziadów glosowac nie będę. Sam chce do koryta.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:44:02

    Tylko nie pis!!!!!!!!!! Tutaj dadzą A tam zabiorą podwójnie. Ludzie, obudźcie się. Spójrzcie obiektywnie. Brakuje ludzi do pracy bo większość w Polsce to darmozjadzi ,dziecioroby.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 23:06:48

    Prawda prawdą prawda

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:25:56

    ....darmozjadzi....ale się uśmiałem z tego .A rodziny które mają dzieci to zostaw w spokoju ,bo ty pewnie nawet psa nie masz.Zawiść cię zżera że wreszcie ktoś coś robi dla normalnych rodzin.A dzieciorób to pewnie ciebie zrobił i tak cię wychował że takie bzdury tu piszesz.

  • gość 2019-10-09 10:06:55

    Głosujemy na Prawo i Sprawiedliwość. To dobry czas dla POLSKI. GŁOSUJ z Nami na PIS.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 13:20:06

    PIS jedyna PIS wielka TYLKO PIS

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 13:22:34

    Aż chce się śpiewać hymn Polski jak się patrzy na PIS

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 14:34:00

    Wałęsa to dla mnie bohater i tyle w temacie głosuje na po

  • gość 2019-10-09 18:37:25

    PIS juz tyle nakradlo ze 10 razy wiecej od PO,.SLD i PSL razem wzietych !...a moralnie to wstyd ze chca aby nazywac ich katolikami ! Klamia , prostytuuja sie , kradna !...wstyd mi za takich ludzi !

  • MYŚL RACJONALNIE - niezalogowany 2019-10-10 01:10:40

    KONFEDERACJA LISTA NR. 4 !!!

  • Człowiek wolności - niezalogowany 2019-10-13 15:00:50

    Tylko Konfederacja!!!

Dodajesz jako: |