:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Biznes i praca, Wybrano nowego dyrektora kultury - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 27/02/2019 09:43

Piotr Adamczuk był jedynym kandydatem na to stanowisko

25 lutego burmistrz Okonka ogłosił wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Okoneckiego Centrum Kultury. Komisja konkursowa nie miała wiele pracy, gdyż o etat ten ubiegał się jedynie Piotr Adamczuk. To on w maju przejmie obowiązki od dotychczasowej dyrektor Marty Lasoty.

Pani Marta nie przystąpiła do konkursu, gdyż uznała, że skoro Andrzej Jasiłek nie korzysta z możliwości przedłużenia jej umowy, to znaczy, że nie przekonała go do siebie dotychczasową działalnością. 

Piotr Adamczuk jest związany z kulturą, pracuje w OCK jako nagłośnieniowiec.

Łukasz Opłatek

fot. Fb P. Adamczuka

Reklama

Wybrano nowego dyrektora domu kultury komentarze opinie

  • gość 2019-02-27 10:35:47

    Jasiłek rozłoży gminę. Oj, ludzie, ludzie, kiedy zmądrzejecie?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 12:07:49

    Z braku laku I kit dobry. Co do stwierdzenia, Pani dyrektor, że skoro nie przedłużono jej umowy, to bardzo dobrze. Osoba bardzo arogancka, nadająca się tylko do poniżania co niektórych podwładnych. I może najwyższa pora zrozumieć że dyrektorem się bywa. Zatem uważam że kadencja tej Pani to najczarniejszy okres w historii Ock. I zaraz odezwą się w komentarzach, przylizuchy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 13:35:09

    Ale w tym Okonku ruch na ulicach ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 16:38:15

    Gościu chyba Cię zjechała za nieróbstwo dlatego Ci nie pasowała ,a ja uważam ,że to była odpowiednia osoba na tym stanowisku

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 18:40:50

    Uważam, że to jest jeszcze najodpowiedniejsza osoba na to stanowisko. Pani Marta cechuje się pracowitością, mądrością i jest prawdziwym menadżerem. Jest dyrektorem, który zna się na tym co robi.

  • gość 2019-02-27 19:11:49

    To się będzie działo...

  • gość 2019-02-27 21:49:05

    Skąd ten człowiek? Czyżby w Okonku znowu nie było ludzi do pracy. Dyrektorzy spoza.

  • nice - niezalogowany 2019-02-28 00:13:15

    Ludzie, Jasiłek to zwolennik patriarchatu i poprzedniego systemu(czytaj komuny). Liczył , że nad wszystkim będzie miał kontrolę. A tu młoda, pewna siebie osoba, inteligentna,wykształcona mówi NIE na te bezgraniczne podporządkowanie i idiotyczne zmiany. Powiew kultury zawitał do Okonka tylko na cztery lata. "Miałeś chamie złoty róg..." Brawo Marta za charakter i poczucie własnej wartości.

  • gość 2019-02-28 01:49:51

    Czy pan Piotr wie, że zostanie w najbliższym czasie dyrektorem? Wygląda na bardzo zaskoczonego.

  • gość 2019-02-28 04:46:26

    Należy mieć nadzięje,że p.Piotr zadziała również tak jak jego poprzednicy ,ale P Marty ;;żal'' wiele potrafi!!!! Oj czy w Okonku doczekamy się ''prawdziwego burmistrza'' ....BYŁ JEDEN ,POTEM TO PORAŻKA,A TERAZ ZOBACZYMY????CHOĆ TEN PAN JEST PO RAZ DRUGI......OBY COŚ MĄDREGO ZROBIŁ!!!!!!!

  • gość 2019-02-28 10:55:57

    Piotruś Pan plecaczek spakowany i gotowy do pracy - Zaprzęgi Konne (zdjęcie w tle).

  • gość 2019-02-28 10:58:49

    Burmistrz wysłuchał tylko "głosu ludu", dlatego ta karuzela.Śmiać się czy płakać?

  • gość 2019-02-28 11:13:03

    Oj tam, czepialstwo gminne. Pan P. Adamczuk w ocenie komisji wykazał się wiedzą z zakresu zarządzania instytucją kultury, bardzo dobą znajomością działań kulturalnych w gminie. Predyspozycje osobowościowe....itd. gwarantuje prawidłowe wykonywanie obowiązków. Wszystko. Pani Marto, nie spełniała Pani tych warunków?

  • Romek - niezalogowany 2019-02-28 13:36:01

    Proszę i w Okonku elektryk może zostać prezydentem. Krzyż na drogę.

  • gość 2019-03-07 10:02:28

    Totalna porażka!!!Okonek to totalne dno pod każdym względem, a to jest kolejny tego przykład...

Dodajesz jako: |