:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wybrano przewodniczących komisji Rady Powiatu w Złotowie

30/11/2018 14:06
Samorządowcy, Wybrano przewodniczących komisji Powiatu Złotowie - zdjęcie, fotografia

Podczas piątkowej sesji Rady Powiatu Złotowskiego powołano komisje stałe rady

 Ich przewodniczącymi wybrano:

Komisja Rewizyjna – Leszek Kępiński (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji – Jolanta Grzonka (Porozumienie Samorządowe)

Komisja Budżetu – Stanisław Chmielewski (Koalicja Obywatelska)

Komisja Oświaty, Kultury i Turystyki – Paweł Owsianny (Koalicja Obywatelska)

Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej – Stanisław Pikulik (Porozumienie Samorządowe)

Komisja Ochrony Środowiska i Rolnictwa – Adam Popławski (PSL)

Komisja Samorządowa i Porządku Publicznego – Michał Falba (Porozumienie Samorządowe)

Reklama

Wybrano przewodniczących komisji Rady Powiatu w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 15:01:07

    Pan z krajenki znowu w tym samym krawacie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 16:04:19

    Stefan powinien swojemu pupilkowi podarować chociaż z dwa inne.

  • gość 2018-11-30 16:11:59

    A p. Figurski? Nigdzie?

  • gość 2018-11-30 16:20:17

    Liczę ,że ten pan od budżetu skoryguje wydatki na płace czas pomyśleć o ograniczeniu zatrudnienia i usunięciu łazików ,no chyba,że będzie nadal klepanie po plecach,będziemy obserwować.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 17:15:48

    Chmielewski ? Budżet ? Łoooo matko !!!

  • Psl - niezalogowany 2018-11-30 18:39:35

    Falba z PSL już się sprzedał za stołek.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 18:41:30

    Najważniejsze sprawy w tej kadencji czyli stołki rozdane. Reszta nie ważna. Teraz 5 lat drzemki.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 18:45:51

    Falba to. wie o co chodzi ? Czy będzie tylko wytrzeszcz oczu i karpik ?

  • gość 2018-11-30 18:56:01

    Stołecznek dla Falby ,Golawski potrzebuje dupowłazów,ludzi nic nie wiedzących do klaskania

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:19:35

    Owsianemu mało być członkiem zarządu .Jeszcze przewodniczącym komisji mu się zachciało. Pazerność typowa dla Platformy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:21:32

    Falba na pewno rozumie ile mu na konto wpłynie. I to w tej radzie wystarczy. Nikt więcej od niego nie oczekuje.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:30:17

    Owsianny ze Starostwa nie wyjdzie, tak zapracowany będzie. Zobaczymy co mądrego wymyśli w powiatowej oświacie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:34:06

    Będzie ciekawie Chmielewski widać że będzie robił swoje . Wruk I Ghus jak wazonki i jak tu teraz robić swoje jak się atakowalo staroste w kampani a teraz trzeba siedziec cicho bo kasa nie wplynie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 21:00:06

    No właśnie, gdzie główny węszący Gargamel z PiS pan Wiesław. Ano nigdzie, hm może znowu znajdzie pocieszenie w ramionach pana Adama. Jak wiemy okruchy z jego stołu bardzo panu śledczemu przypadły do gustu czego wyraz dawał przez ostatnie cztery lata choćby na Facebooku.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 21:34:49

    Zobaczymy czy pan z krajenki dotrzyma slowa wyborczego i na nowo bedzie szkola srednia

  • gość 2018-12-01 16:44:20

    A gdzie ta szkoła średnia ma być?Na Polańskiego? Może podstawówkę przeniosą znowu na Bydgoską?A może pan z krajenki wybuduje nową szkołę?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 14:17:10

    Jestem ciekawy co Falba powiedział Sztychowi po całej tej akcji??? Sztych kampanie zrobił, a Falba go wystawil;)

Dodajesz jako: |