:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -0°C
Portal zlotowskie.pl 29/04/2019 21:11

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 20:00 w jednym z domków przy ul. Sępoleńskiej w Lipce

W jednym z budynków przy ul. Sępoleńskiej w Lipce doszło do wybuchu butli z gazem. Wybuch był na tyle silny, że dom nadaje się do rozbiórki. Popękała elewacja budynku i ściany. Na miejsce przybył wójt gminy Lipka. Obiecał wsparcie poszkodowanym, którzy w wyniku wybuchu stracili dom. Na szczęście nikt, nie doznał obrażeń. Chwilę przed wybuchem cała rodzina zdążyła wybiec z domu. Na miejscu działają strażacy. 

Reklama

Wybuch butli z gazem w Lipce komentarze opinie

  • Widział - niezalogowany 2019-04-29 21:43:37

    Ha ha zlotowskie. Pl weźcie nie piszcie bzdur, jakie do rozbiórki jak czytam to to śmiać mi się chce, a wójt przybył bo blisko mieszka pozdro

  • Gzuz - niezalogowany 2019-04-29 21:47:57

    wina pewnie jastrowiaków, co sprzedaja lewy gaz i narkotyki tez w tym jastrowiu są....

  • Gośćw - niezalogowany 2019-04-29 22:08:23

    Ty"widział" w dupie byłeś gówno widziałeś zorientuj się gdzie mieszka wójt a potem pisz bzdury znalazł się najmądrzejszy ,lepiej byś pomógł zamiast pisać bzdury IDIOTA

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 22:12:03

    Jeśli masz pisać bzdury to lepiej nie pisz nic.

  • Gość2 - niezalogowany 2019-04-29 22:22:23

    Skąd wiedzieli że wybuchnie?

  • Basqa - niezalogowany 2019-04-29 22:23:32

    Nawet przy okazji takiej tragedii uruchamiają się niecne cechy w człowieku. "Widział"! Czy to ważne gdzie mieszka Wójt? Ważne, że jest reakcja na tragedię. Rozumiem, że "widział" to ekspert od domów po wybuchu gazu. Współczuć należy ludziom i zjednoczyć się w pomocy, a nie jątrzyc. Mam nadzieję, że " ludzi do raj woli jest więcej..."

  • Do widział - niezalogowany 2019-04-29 22:37:26

    Ty chyba nawet nie wiesz kto jest wójtem w Lipce... Straszna tragedia ważne że zdarzyli uciec. Zastanawia tylko fakt dlaczego nie wyciągnął butli z ulatniającym się gazem na zewnątrz. Do wybuchu doszło po jakimś czasie, myślę że tragedii można było uniknąć. Ale łatwo pisać na komputerze jak się nie było. Sam nie wiem czy bym pomyślał żeby ją wyciągnąć

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 01:53:14

    Dom do rozbiórki? Widze ze parę okien z ramami poszło i jedna ścianę z parteru rozebrać i wstawic nowa.

  • gość 2019-04-30 08:26:48

    Nie wybuch butli z gazem tylko mieszaniny gazu z powietrzem. Metal nie wybucha redaktorku

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 10:49:43

    Zapach ulatniajacego się gazu jest wyczuwalny, zawsze w takich sytuacjach należy wezwać straż i przede wszystkim ewakuować się z budynku. Wyciągnięcie butli? No w takiej sytuacji właśnie ciężko myśleć o czymś takim, mając rodzinę, dzieci, trzeba myśleć o nich i też o sobie, szczególnie wiedząc co może się wydarzyć. A zdjęcia napewno też nie pokazują pełnych szkód. Bo ściany mogły być popękane z każdej strony a tego się naprawić nie da, jedynie rozebrać i zbudować od nowa... No i myślę też że strażacy wiedzą co robią, co widzą. A raczej dziennikarze sobie nie wymyślili sami że dom do rozbiórki. Ważne że nikomu się nie stała krzywda. Ale tragedia i tak wielka, stracić dorobek życia... :(

  • JACA SZ. - niezalogowany 2019-04-30 11:01:14

    Ludzie, o czym wy piszecie? Trochę współczucia. Właśnie ktoś przeżywa tragedię. To mogło się stać każdemu z nas. Pomóżmy, nie stójmy.

  • Gość do Jaca Sz - niezalogowany 2019-04-30 11:14:08

    Dokładnie. A nie spekulacje, roztrzasanie spraw najmniej istotnych. Nie rozumiem tego. Może to się stać każdemu z nas. Mogło się stać jeszcze więcej szkód, ktoś mógł zginąć, byc ranny, moo to pociągnąć za sobą wiele innych wypadkow jeszcze. Ja jestem wstrzasnieta tym bardzo.. Bo sobie nie wyobrażam stracić wszystkiego.. Od tak. Tam były przecież też dzieci.. :( trochę empatii, współczucia i pomocy.!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 13:15:32

    Wy głąby jesteśćcie byłem na dworze i usłyszałem że coś cyczy Prz butli z gazem zdążyłem krzyknąć żeby wszyscy wyszli z domu i tak jebło że wszystkie okna wyjebało

  • gość 2019-04-30 13:55:10

    Śmieszy cię że piszą o rozbiórce? Rozbiórka jest bardzo prawdopodobna. Skoro okna są tak porozbijane to skala wybuchu była ogromna. Nie wiadomo czy ściany i fundamenty nie są naruszone i jaki jest stan domu wewnątrz. Nie wszystkie poważne skutki wybuchu są widoczne na pierwszy rzut oka, trochę empatii dla takiej tragedii, bezczelnie jest teraz się śmiać. Może zaśmiejcie się tej rodzinie w twarz jak jesteście tacy odważni? Albo pierwsi ruszcie do pomocy.

  • g - niezalogowany 2019-04-30 14:00:53

    Jak mógł wyciągnąć butle z gazem? Skoro po jakimś czasie wyczuł gaz to skąd mógł wiedzieć kiedy zaczął się ulatniać? I jeśli butla była schowana to wyciągniecie jej zajęłoby trochę czasy. Tak, wystarczyłoby to, ale gdyby gaz został od razu zauważony. Niepoważne jest podchodzenie do butli i wyciąganie jej kiedy nie wiadomo kiedy wybuchnie. A w takim momencie na pewno każdy z was myślałby o własnym życiu i rodziny, łatwo mówić, ale nikt z was nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji. Po czasie każdy potrafi logicznie pomyśleć, ale tam liczyła się każda sekunda i życie.

  • Do... - niezalogowany 2019-04-30 16:06:35

    Do tych wszystkich milusińskich inteligentów,znawców i wątpliwych gwiazd internetu,którzy są tak zajadli że jakby się ugryźli w język to zeszliby od własnego jadu!!!PAMIĘTAJCIE ŻE...KARMA TO SU*A I ZAWSZE WRACA!CZASAMI ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 17:40:31

    Granica wybuchowosci gazu plynnego od około 2-10 procent zawartosci w powietrzu.Wybucha samo .Wspolczucia dla poszkodowanych obyscie otrzymali pomoc

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 17:40:53

    Granica wybuchowosci gazu plynnego od około 2-10 procent zawartosci w powietrzu.Wybucha samo .Wspolczucia dla poszkodowanych obyscie otrzymali pomoc

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 20:23:49

    Pierwsza wersja która krążyła była taka że Robert czymś zachaczyl butlę i uszkodził zawór.. stąd pisałem o tym że mógł szybko wynieść butle. Jeżeli po jakimś czasie zauważył że gaz się ulatnia to rzeczywiście tylko uciekać.

  • gość 2019-05-01 00:46:25

    ludzie zorganizujcie jakąś zbiórkę w internecie, zbierali na Grodzką na innych głupców,tu powinni dać