:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
Charytatywnie, Wylicytujcie komara balonem - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 09/01/2019 02:12

Do złotowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy spływają kolejne fanty i gadżety do licytacji

Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie będzie można wylicytować między innymi prawdziwe cacko motoryzacji - komara. Będzie też voucher na lot balonem i voucher na tatuaż. Nie zabraknie również gadżetów Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i voucherów przygotowanych przez lokalne firmy. 

Zapraszamy do sali kinowej Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej 13 stycznia 2019 od godz. 16:00 - 20:00 
W programie: licytacje fantów i gadżetów WOŚP i nie tylko, koncerty muzyczne, pokaz ratownictwa medycznego, prezentacja filmu Szpitala Powiatowego w Złotowie,
kącik medyczny - pielęgniarki, kącik zdrowia - FitClub24 Złotów, loteria.



Lista niespodzianek stale rośnie.

Reklama

Wylicytujcie komara i lot balonem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 09:18:51

    Że oni nie wstydzą się zbierać po ludziach w polsce. Nasze zarobki są śmieszne z winy państwa i prywaciarzy. A jak wiadomo bogaci nie dają na wośp. Nie zdziwiłbym sie jakby jakąś firma sprzedająca sprzęt medyczny dała owsikowi kasę za zakup ich sprzętu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 09:28:10

    Mogę przeznaczyć na wośp moje zardzewiałe gacie. Byłbym wdzięczny jakby jakiś prywaciarz je wylicytował. Taki mały prezent za dorabianie się na ludziach płacąc im takie stawki. Gdyby prawo na to pozwalało to płaciliby pracownikom po 500 zł wynagrodzenia.

  • gość 2019-01-09 10:21:23

    Zawsze mnie śmieszą takie komentarze...przecież możesz zostać prywaciarzem-kto Ci broni? Myślisz, że tak fajnie użerać się z ludźmi jako pracodawca? Szczególnie teraz gdy 500+ spowodowało, że ludzie wolą mieć 4 dzieci, zapomogę z MOPS niż pójść do pracy gdzie dostaną 1000 zł więcej niż uzbierają bez pracy z 500+ i zapomóg.

  • Jozef K - niezalogowany 2019-01-09 10:50:39

    Do wszystkich hejterów i krytykantów WOŚP, nie chcecie to nie dawajcie ale nie obrzucajcie błotem. Ze wszystkich stron płyną grube miliony do biznesmena z Torunia i to z naszych podatków i od biednych ludzi wyłudza. I nie słyszałem żeby komuś pomógł. Co ja robię z moimi pieniędzmi to moja sprawa i nic wam do tego.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 12:47:52

    Ja osobiście nie dziwię się ludziom którzy wolą mieć 4 dzieci i żyć z 500+ oraz z zapomogi z MOPS niż pracować u prywaciarzy którzy traktują pracownika jak niewolnika i płacą tą śmieszną polską pensję. Jak można mieć dom, nowe samochody dla siebie i swoich kalecznych dzieci, zbijać kokosy a pracownikowi odmówić podwyżki o 100 zł ??? Prywaciaż prędzej zje gówno z pod siebie niż da podwyżkę i nie rozumie ze pracownik też musi z czegoś żyć, za coś płacić rachunki itp. Jest różnica między prywaciarzem a przedsiębiorcą bo ten pierwszy wygląda jak nosacz sundajski. U nas w kraju przedsiębiorców jest mało a w naszym regionie nie ma w ogóle.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 13:00:41

    Ty za żadne pieniądze nie będziesz pracował dobrze bo jesteś leń śmierdzący i nieuk. Jak byś był pracowity to dorobił byś się już firmy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 14:42:10

    Mnie śmieszą ludzie którzy płacą niecałe dwa tysiączki na rękę i narzekają że brakuje rąk do pracy. XD
    Do tego powyżej : prawda w oczy kole.

  • Skarabeusz - niezalogowany 2019-01-09 14:51:18

    Dawałem i będę dawał ,na Wielką Orkiestrę w przeciwieństwie do Hjeny rydzyka pazernej świni i całego pisowskiego ścierwa które nic nie rąbią by pomuc chorym dziecią !!! Dobrze że są tacy ludzie jak Jurek oby więcej było takich fundacji które coś robią żeby innym pomuc w trudnych chwilach. Nikt nikogo nie naciąga na kasę ludzie choć nie mają za wiele potrafią pomuc innym i szacun dla nich że potrafimy się łączyć w trudnych chwilach bo Rząd ma to w dupie dla nich liczy się biznes , obstawianie rodziny na stanowiskach . Banda rydzykowi ego Kurestwa.

  • komunista - niezalogowany 2019-01-09 15:20:19

    Takim kmarkiem jeździł, na służbę były ORMOWIEC. A obecnie co niedziela do kościółka i w pierwszej ławce siedzi



  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 15:46:24

    ,,...pisowskiego scierwa..."
    A wiesz ze e. kopacz podarowała ukrainie 100 mln euro ? Wiesz skąd byłyby pieniądze? Napewno nie z kieszeni PO bo oni swoich pieniędzy nie mają. Oni tylko kradną i rozdają żydom za granicą nasze pieniądze.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 16:40:15

    W polsce bez wykształcenia nie ma przyszłości. Kto był mądry wyjechał za granicę lub pracuje sobie w ciepełku w supermarkecie zamiast robić na janusza prywaciarza na budowie itp.

  • Gość1 - niezalogowany 2019-01-09 17:00:27

    Gdzie można przynieść fanty?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 00:42:44

    PiS to banda zlodzieji z ryydzykiem na czele

  • mocher - niezalogowany 2019-01-10 08:27:32

    PO to banda złodziei, 250 miliardów z vat 150 miliardów z OFE a do tego sprzedaż majątku narodowego za grosze . Penedzy nima i nie będzie słowa Ministra Rostowskiego.

Dodajesz jako: |