:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Wymusił, doprowadził do kolizji i zbiegł z miejsca zdarzenia

Wypadki drogowe, Wymusił doprowadził kolizji zbiegł miejsca zdarzenia - zdjęcie, fotografia

Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych na trasie Święta - Złotów

Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania ciągnika, przez co kierująca mazdą (35- letnia kobieta mieszkanka powiatu złotowskiego) by uniknąć zderzenia czołowego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

 

Na szczęście nie doznała obrażeń. Kierowca volkswagena oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania sprawcy kolizji.

Wymusił, doprowadził do kolizji i zbiegł z miejsca zdarzenia komentarze opinie

  • ada - niezalogowany 2018-08-17 12:13:09

    to nie drzewa zabijają, tylko idioci na drogach.

  • właścicielka mazdy - niezalogowany 2018-08-16 14:35:39

    proszę do mnie zadzwonić to powiem jak było i zmieni Pan zdanie.

  • Lg - niezalogowany 2018-08-16 10:17:06

    ustąp to nie stop, dlatego są dwa znaki a nie jeden do wszystkiego, ale widzę, że są i tacy, co szukają jakiś papierów w chrupkach :), Większość jak nawet kupuje chrupki, to pewnie żeby je zjeść a nie czytać, :))

  • Samsunk - niezalogowany 2018-08-16 09:44:49

    Przy prawie każdym rondzie masz znak "ustąp pierwszeństwa" czyli masz zachować szczególną ostrożność oraz w związku z tym kierowcy dojeżdżający do skrzyżowania, zanim na nie wjadą, muszą upewnić się, czy nic po nim nie jedzie. Więc wole nawet jak ktoś dobrze się upewni i zatrzyma do zera niż wpadnie na rondo z 50 km/h ale widać że nie którzy znaleźli szczęśliwy papier w chrupkach kukurydzianych lub "Lejsach" i potem można tutaj zobaczyć magiczny artykuł "zderzenie na rondzie"

  • ziom - niezalogowany 2018-08-16 07:23:00

    nie widziałem tego zdarzenia, jednak sporo jeżdżę i widziałem różne sytuacje, a może było tak, że manewr wyprzedzania można by uznać za prawidłowy, Natomiast drugi kierowca, jadący z przeciwka miał małe obycie i spanikował, bo nie miał sporej, jednak zbędnej odległości. Znam takich dla których samo wymijanie z ciągnikiem czy ciężarówką jest sporym wyzwaniem. Chyba każdy z nas widzi bojących się skrzyżowań typu rondo, dojeżdżających do zupełnie pustych i mimo to, zatrzymują się do zera, rozglądając się na prawo i lewo a znaku stop brak.

  • Mistrz - niezalogowany 2018-08-15 15:16:14

    A ty czym jeździsz???Maybachem???czy passatem 1.9???

  • kierowca - niezalogowany 2018-08-15 10:52:45

    dla kierowców z osobówek powinny byc badania psychologiczne tak jak na ciezarowe czy autobusy.A temu gosciowi to prawko zatrzymane dozywotnio oraz poreczenie majatkowe.

  • kierowca - niezalogowany 2018-08-15 10:40:09

    proszę czytać ze zrozumieniem , auto w drzewie jest tylko i wyłacznie wynikiem trzeźwo myślącej kobiety, która unikneła czołowego zderzenia no i trafiła w drzewo. Raczej nie ma znaczenia jaką marką auta by jechała. saa rację jednak masz w kwestii wyprzedzania większość ma zakodowaną zasadę byle do przodu bez względu na innych.

  • saa - niezalogowany 2018-08-15 10:05:59

    Bo kurwa wyprzedzac sie zachciało a jezdzicie takimi gownami w tym zlotowie ze szkoda gadac kurwa ogarnijcie sie ludzie

  • jastrowiak48 - niezalogowany 2018-08-15 07:53:16

    Wczoraj jadąc w kierunku Bydgoszczy natknąłem się na wypadek ! NA drodze z drzewami na poboczu nastąpiła zderzenie czołowe dwóch aut ! Jeden z uczestników , to młody szczun , któremu na szyi zwisały słuchawki !!!!!! Miałem wielu znajomych , którzy swój żywot zakończyli w wypadkach . Jeden uderzył w przęsło mostu, drugi wpadł do przydrożnego stawu, a jeden nie wyrobił zakrętu i uderzył w oddalone od szosy o ok. 10 m drzewo ! Wszyscy uwielbiali brawurę i takie samo gadanie jak Ty ! Jest nakaz jazdy 90 km/h ,nie potrafisz opanować pojazdu , jedż 60 !!!!!!!!!!!!!!!! Wystarczy spojrzeć do statystyk ,kto ginie na drzewach !

  • Wlascicielka mazdy - niezalogowany 2018-08-14 19:47:44

    Szukam sprawcy tej kolizji na wszystkie mozliwe sposoby - jesli ktos z Was podrozowal dzisiaj ta trasa czyli swieta-zlotow w godzinach 7- 7.10 mogl go minac na trasie. Moze to byl kogos znajomy, moze ktos z calkiem bliskiego sasiedztwa.wystarczy sie zastanowic i przeanalizowac poranek. Czy jadac do pracy mijal czerwone auto a nie za dlugo ciagnik.Wszelkie informacje beda mi bardzo potrzebne. Szukam zarowno kierowce ciagnika jak i auta. Wszelkie informacje prosze slac lub dzwonic pod moj numer 603841089. Czerwonych kombii w powiecie nie jest duzo z terenow pobliskich tej kolizji tym bardziej. Pomozcie zlokalizowac sprawce.

  • jastrowiak48 - niezalogowany 2018-08-14 17:05:53

    Proponuję całkowicie ignorować opinie kierowców -psychopatów ! Oczywistą przyczyną tragicznych wypadków drogowych jest w ogromnej większości brawura, chamstwo, nagminne przekraczanie nakazanych prędkości o wiele km. , łamanie podstawowych zasad ruchu drogowego ! Tylko samochodowi huligani obarczają przydrożne drzewa o tragiczne zdarzenia drogowe ! Ta Pani tylko dzięki właściwemu zachowaniu na drodze nie skończyła jak wielu pędzących piratów! Wykryć gnoja i odpowiednio potraktować !!!

  • ziomek - niezalogowany 2018-08-14 16:40:49

    drzewa w bezpośrednim sąsiedztwie drogi/asfaltu, mogą nie przeszkadzać to fakt, ale raczej komuś bez wyobraźni,

  • ziomek - niezalogowany 2018-08-14 16:40:46

    drzewa w bezpośrednim sąsiedztwie drogi/asfaltu, mogą nie przeszkadzać to fakt, ale raczej komuś bez wyobraźni,

  • Gyver - niezalogowany 2018-08-14 16:36:26

    Nie Zenek

  • Ojciec - niezalogowany 2018-08-14 16:31:56

    Jestem za sterylizacją rodziców!i bachorow będzie mniej, zatem i kiedyś kierowców ;)

  • Xxx - niezalogowany 2018-08-14 15:56:26

    Czyżby to Czesław?

  • @ - niezalogowany 2018-08-14 15:55:17

    Tak dokładnie, trzeba sterylizować i kastrować potencjalnych rodziców przestępców bo jak zginie ktoś z twoich bliskich...

  • hehe - niezalogowany 2018-08-14 15:36:16

    Zobaczymy jak ktoś zginie z Twoich bliskich. Bedziesz pierwsza pisala zeby wyciac drzewa. Pozdrawiam :)

  • ada - niezalogowany 2018-08-14 15:26:20

    A mi te drzewa nie przeszkadzają

  • do xyz - niezalogowany 2018-08-14 14:39:10

    mazda jest. to model 121 wyglada jak fiesta wiec mie masz racji

  • Xyz - niezalogowany 2018-08-14 14:18:52

    Gdzie na tym zdj jest mazda ? Pozdro dla autora

  • Adam - niezalogowany 2018-08-14 13:50:12

    Jakby drzew nie było przy drodze to by wjechała do rowu ..i tylko stresu się najadla. Auto też by całe było. Ale drzewa muszą.byc bo daja cień jak woźnica zaprzegiem konnym jedzie a sorry te wozy na Rumunii można spotkać albo na Podlasiu czy na dalekiej wschodniej ścianie Polski Czekam na Czesława z formułą prędkość do warunków jazdy dostosowana i co tu dała jak wariat w vw wyprzedzac nie umie ?