:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 25°C

Wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w powiecie złotowskim

Wybory, Wyniki głosowania wyborach Parlamentu Europejskiego powiecie złotowskim - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 27/05/2019 09:01

Przedstawiamy wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w powiecie złotowskim

 

Miasto Złotów

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 3 005

48,16%

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 983

31,78%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 568

9,10%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 314

5,03%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 260

4,17%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 109

1,75%

Razem 6 239

100%

Dane z 10 na 10 obwodowych komisji wyborczych (100%)

 

Jastrowie

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 1 238

41,46%

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 228

41,13%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 197

6,60%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 147

4,92%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 127

4,25%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 49

1,64%

Razem 2 986

100%

 

Krajenka

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 882

40,87%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 835

38,69%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 183

8,48%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 115

5,33%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 101

4,68%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 42

1,95%

Razem 2 158

100%

Dane z 8 na 8 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Lipka

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 667

48,05%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 492

35,45%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 85

6,12%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 70

5,04%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 47

3,39%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 27

1,95%

Razem 1 388

100%

Dane z 4 na 4 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Tarnówka

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 339

41,44%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 331

40,46%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 51

6,23%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 46

5,62%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 38

4,65%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 13

1,59%

Razem 818

100%

 

Okonek

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 971

43,92%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 830

37,54%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 183

8,28%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 94

4,25%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 88

3,98%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 45

2,04%

Razem 2 211

100%

 

Zakrzewo

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 668

47,14%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 461

32,53%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 94

6,63%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 91

6,42%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 86

6,07%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 17

1,20%

Razem 1 417

100%

 

Gmina Złotów

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 050

44,12%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 909

38,19%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 169

7,10%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 106

4,45%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 99

4,16%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 47

1,97%

Razem 2 380

100%

Dane z 5 na 5 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Gmina Łobżenica

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 676

63,73%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 576

21,90%

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 127

4,83%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 109

4,14%

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 105

3,99%

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 37

1,41%

Razem 2 630

100%

 

Frekwencja wyborcza w powiecie złotowskim

Kod TERYT Gmina Liczba 
uprawnionych
Liczba 
kart wydanych
Liczba 
kart ważnych
Liczba 
głosów ważnych
Liczba kart ważnych * 100 / 
Liczba uprawnionych
303101 m. Złotów 14 419 6 300 6 302 6 239

43,71%

303102 gm. Jastrowie 8 819 3 037 3 037 2 986

34,44%

303103 gm. Krajenka 5 878 2 184 2 186 2 158

37,19%

303104 gm. Lipka 4 319 1 412 1 413 1 388

32,72%

303105 gm. Okonek 6 832 2 251 2 251 2 211

32,95%

303106 gm. Tarnówka 2 394 837 837 818

34,96%

303107 gm. Zakrzewo 3 959 1 440 1 440 1 417

36,37%

303108 gm. Złotów 7 373 2 412 2 412 2 380

32,71%

  Razem 53 993 19 873 19 878 19 597

36,82%

Frekwencja - Łobżenica

Numer Obwodowa Komisja Wyborcza Liczba 
uprawnionych
Liczba 
kart wydanych
Liczba 
kart ważnych
Liczba 
głosów ważnych
Liczba kart ważnych * 100 / 
Liczba uprawnionych
1 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Mickiewicza 20a, 89-310 Łobżenica 1 510 583 583 567

38,61%

2 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Sikorskiego 3, 89-310 Łobżenica 1 363 626 626 618

45,93%

3 Szkoła Podstawowa, Wiktorówko 65, 89-310 Łobżenica 991 408 408 401

41,17%

4 Szkoła Podstawowa, Fanianowo 29, 89-310 Łobżenica 1 060 296 296 287

27,92%

5 Szkoła Podstawowa, Dźwierszno Małe 8, 89-310 Łobżenica 1 383 422 422 416

30,51%

6 Centrum Profilaktyki i Aktywności Społecznej, ul. Złotowska 16A, 89-310 Łobżenica 1 104 344 344 341

31,16%

  Razem 7 411 2 679 2 679 2 630

36,15%

 

 

Reklama

Wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w powiecie złotowskim komentarze opinie

  • gość 2019-05-27 09:18:22

    PiS w powiecie wygrało. Brawo. Powtórzmy to w październiku.

  • gość 2019-05-27 09:43:52

    Liczba kart wydanych jest MNIEJSZA, niż liczba kart ważnych. Jak to możliwe?

  • Damian - niezalogowany 2019-05-27 09:53:38

    Co za ciemnogród... Znowu popis... Nic się w tym kraju nie zmieni. Jak widać Polacy lubią być dymani. A co tam, najważniejsze jest 500+ i to nic, że wszystko drożeje. Do tego trzeba żydkom zapłacić 300 MLD USD, spoko nie ma problemu. Widać cała armia komuchów popisu których jedynym celem jest zwalczanie siebie nawzajem ma się bardzo dobrze. Dopiero kiedy to pokolenie wymrze będzie szansa dla Polski, o ile jeszcze będzie ten twór można nazwać Polską, teraz nie ma nadziei na normalność...

  • gość 2019-05-27 09:58:26

    Więcej niż połowa ludzi nie poszła w ogóle do głosowania w Złotowie i w powiecie.Nieładnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:03:36

    Ciemnogród od 30 lat tak samo... PO i PiS na zmiane. Wszyscy sa dymani ale nikt nie widzi problemu. W szkole powinna byc obowiązkowa ekonomia to by wszyscy wiedzieli jak dziala to wszystko. Świnie przy korycie chapią ile dadzą rade w rujnującej sie polsce. Rachunki rosna : smieci o prawie 100% , czynsz, wynajem ,woda ,prąd. Produkty w sklepach w gore. Najdrozsze paliwo w europie i ma byc jeszcze gorzej. Inflacja sie zwieksza z kazdym rokiem.
    Ale jest wszystko zajebiscie bo rozdaja 500 plus...

  • gość 2019-05-27 10:04:55

    Wiosna wasza jesień nasza.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:07:59

    Pis rzuci jeszcze jakas kasa to wgl cala ta cholota bedzie glosowac na nich. Nie ma to jak.kupic wyborcow

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 10:26:22

    PIS górą

  • gość 2019-05-27 10:28:21

    Skończą sie pieniądze, skończy się poparcie, bo pańska łaska na pstrym koniu jedzie.

  • gość 2019-05-27 10:47:02

    Miasto Złotów wybrało KE a reszta gmin w powiecie wybrało PIS. Teraz już mocno widać gdzie są pasożyty i roszczeniowi ludzie. Obiecanki i rozdawnictwo pieniędzy to jest to co PIS umie najlepiej robić aha i jeszcze doić mocno potrafią dla siebie i swoich. O kościele już nie będę wspominał i nie będę się pastwił.

  • tylko PIS - niezalogowany 2019-05-27 10:57:54

    Przypominam, że 500+ to jest program PO. Tylko, że PO mówi a nic nie robi. PIS mówi i robi. PO mówiło, że nie podniosą wieku emerytalnego, a po dojściu do władzy podnieśli.
    bez odbioru

  • Wyborca - niezalogowany 2019-05-27 11:11:36

    Do szefa wyborów w powiecie złotowskim proszę o wyjaśnienie :

    miasto Złotów
    karty wydane - 6300
    karty ważne - 6302 - różnica 2 kart ?
    gm. Krajenka
    karty wydane - 2184
    karty ważne - 2186 - różnica 2 kart ?
    gm. Lipka
    karty wydane - 1412
    kart ważne - 1413 - różnica 1 karta ?
    Różnica 5 kart wyborczych , jak to możliwe ?? Krasnoludki made pis ??
    Proszę o wyjaśnienie

  • gość 2019-05-27 11:15:27

    Tylko PIS i nic więcej !!! W*lić tych zjednoczeńców !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 11:15:43

    Je**ć PIS

  • Wełniak - niezalogowany 2019-05-27 11:17:17

    PIS i jeszcze raz PIS !!!!! BRAWO !!!!

  • Gośćxxx - niezalogowany 2019-05-27 11:39:02

    Widząc wyniki z powiatu nie mogę uwierzyć że ludzie jeszcze nie przejrzeli na oczy. Państwo rozdaje pieniądze wszyscy biorą i nikt Cię nie zastanawia że to będzie kiedyś skutkowało negatywnie na finanse publiczne . Teraz wszyscy da zadowoleni nikt nie musli o przyszłości. Młode matki biorą 500 + nie pracują a do emerytury daleko - to tylko się tak im wydaje. Ceny w sklepach rosną , ceny usług również to są skutki rozdawnictwo.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 11:57:29

    Prawo i Sprawiedliwość triumfuje i o to chodziło. Jedno co zastanawia to to że w naszym mieście Złotów i sąsiednim Jastrowiu nadal wygrywa Platforma Obywatelska tym razem jako Koalicja Europejska. Ciekawe czyja to zasługa że w tych miastach nie wszyscy zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości poszli do wyborów. Jak można zaobserwować mniej zamożni mieszkańcy tych miast widząc wzajemne poklepywanie się postkomuny z prawicą nie uwierzyli że w ich życiu po wyborach zajdą istotne zmiany. To powinno dać wiele do myślenia odpowiedzialnym za taki stan, dlatego czas na istotne zmiany w propagowaniu programu PiS i wyjść z nim do mieszkańców a nie Opozycji i Urzędów które w naszym rejonie zawsze były i będą głównymi hamulcowymi konkretnych zmian w politycznym rozdaniu. Trzeba tak propagować program rządowy aby każdy mieszkaniec naszych miast dowiedział się co na tym może zyskać już dzisiaj jak i w przyszłości. Trzeba z odwagą godną każdego PiSowca wskazywać odpowiedzialnych za brak wdrażania programu rządowego, chociażby dot. budownictwa mieszkaniowego z myślą o młodych. Wielu z nich dzisiaj wynajmuje mieszkanie za 1500zł czyli jedna pensja na opłaty a druga na drogą żywność. Oni wiedzą że nie stać ich na budowę domu czy kupno mieszkania a najmowane nie będzie ich własnością dlatego nie idą do wyborów. Wiele jest rządowych programów dających młodym szansę rozwoju, jednak przy upartym podejściu naszych postkomunistycznych władz nie wdrażania żadnego z nich robi się na złość, tylko komu bo przecież nie Pisowi lecz nam mieszkańcom. Myślę że w końcu wszyscy którzy wczoraj nie poszli do wyborów, znając swoje trudnościach które otrzymali po rządach PO PSL i porównają z tym co dał im rząd Zjednoczonej Prawicy w październiku pójdą do wyborów i zagłosują na Prawo i Sprawiedliwość.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 12:06:46

    Mózgi wyprane przez TVPIS już niczego nie przyjmą. Tam im podają papkę z gotowymi odpowiedziami na wszystko: "My wam damy dobrobyt, o nic się nie martwcie, ochronimy was przed złem z zagranicy, obroniony chrześcijaństwo, a wszyscy, ktorzy nie są w PiS to złodzieje, sorzedawczyki, komuchy i lemingi działające przeciw Polsce."
    I po co dalej myśleć? Na dowód ich "prawdomownosci" dostali 500+ i codzienną porcję propagandy o tym jak jest teraz dobrze i jak poprzednio było źle.
    Po co sobie zadawać trud myślenia o tym, że coś tu jest nie tak? Po co myśleć o tym, że zabierają nam krok po kroku wolność i za chwilę obudzimy się w totalnej dyktaturze? Po co zauważyć, że pisowska propaganda to góra klamstwa? Wygodniej jesr na nich głosować...
    Kogoś jeszcze dziwią głosy na PiS?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 12:06:53

    Cudownie. To tylko kolejny raz pokazuje jakim fałszywym, kłamliwym narodem są Polacy. Dlaczego tak piszę ? Otóż dlatego że z kim nie rozmawiam to każdy jeden narzeka na partię która wygrała w tym przypadku PiS. To ja się pytam skąd to poparcie? Osobiście nie jestem za żadną partią polityczną tylko obserwuje społeczeństwo.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 12:12:27

    Banderowców naprzyjmowałeś
    Żydom wciąż na kolanach obciągałeś
    Srebrniki judaszom rozdałeś
    Wstyd i hańbe zesłałeś

  • gość 2019-05-27 12:29:46

    Złotów wiadomo komusza zbieranina idol Lesiu i Grzesiu wstyd.

  • gość 2019-05-27 12:52:57

    Młodzi ludzie zacznijcie uczestniczyć w wyborach. Wasze babcie i dziadkowie decydują o waszej przyszłości. Kiedy wszedłem do lokalu wyborczego były tylko osoby powracające z mszy. Na listach były odznaczeni moi sąsiedzi, same starsze osoby.

  • gość 2019-05-27 13:18:21

    Co niektórym żal d... ściska proszę włożyć do mrowiska.:)

  • Penderecki - niezalogowany 2019-05-27 13:31:02

    Kurczak pieczon....Prosze na chwile zamknat oczy aby nie widziec tych nazw partii i porownac wczesniejsze lata do dzisiejszych....Czy nie widzicie roznicy ze kiedys bylo znacznie lepiej?To my sie liczylismy a nie tak jak dzis wszyscy od rodzin na prowincji po emerytow i rencistow...Kielbasa wyborcza w postaci pomocy tysiacm polkim rodzin ,enerytow .Dlaczego ten pie .. Pis dba o zwyklych ludzi?Dlaczego dba o wiekszosc a nie elity....Dosc tego!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 13:48:07

    PiS nie dba o ludzi,tylko o to, żeby mieć elektorat, a to duża różnica. Nie obchodzą ich zwykli ludzie, oni są im potrzebni tylko do oddania głosu, dlatego karmią ich propaganda i 500+ I ciemny lud to kupuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 13:59:28

    Wstyd i hańbe zesłałeś
    Gdyż gojem się stałeś

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 14:19:06

    Jakie 500?!?! Ja się pytam. Porostu niechcemy żeby zboczeńcy uczyli sexu naszych maluchów jak np. W Niemczech czy już w Warszawie. To są wybory do parlamentu europejskiego!!! Trzeba chronić Polskie dzieci przed narzucaniem chorych zboczeń z zachodu.

  • gość 2019-05-27 14:42:53

    Tak się składa, że edukacja seksualna pomaga w ochronie przed zboczencami. Świadome dziecko nie będzie łatwą ofiarą dla pedofilia. Poza tym i tak nie była by obowiązkowa, więc kogo i przed czym bronisz?

  • gość 2019-05-27 16:22:40

    Moje gratulacje dla wszystkich gmin powiatu złotowskie,którzy głosowali na większość PIS. Jest skandalem że miasto Złotów,jest tak postkomunistyczne.W tym mieście jest najwięcej złodzieji komunistycznych,którzy są milionerami,a Urząd Skarbowy w Złotowie ich chronił po 1989 roku.Nie będę podawał nazwiska tych komunistycznych Naczelników Urzędu Skarbowego w Złotowie,których bardzo dobrze znam,oni mieli parasol ochronny nad mafią komunistyczną,która okradając podatników i Polaków,dziś są milionerami.Prawda jest taka,duża część tej hołoty komunistycznej,szumowina bez wykształcenia,zawsze głosuje na KOMUNISTÓW.

  • gość 2019-05-27 17:12:01

    Ja się zgadzam z poprzednikiem.Do Urzędu Skarbowego w Złotowie,powinna w kroczyć ABW,CBA,CBŚ,Prokuratura Generalna,która po 1989 roku umarzała podatki dla komunistycznych biznesmenów,którzy dziś w Złotowie są z mafii komunistycznej i są milionerami.Po wyborach można wyciągnąć jeden wniosek,że na tą hołotę postkomunistą,głosuje sama hołota antypolska i antykatolicka.Złotów to by był II Amber Gold i nimi powinni się zainteresować Prokuratura Generalna.

  • gość 2019-05-27 17:30:25

    Jak ciebie bolą tak włodarze Złotowa to nie przyjeżdżaj, siedź sobie w tej swojej zapiździałej wioseczce.

  • gość 2019-05-27 17:52:24

    Prawda jest taka,Złotów posiada 4 kościoły katolickie.Ale jest również prawda,że w kościele katolickim jest połowa postkomunistycznej katolewicy.Którzy się elegancko ubiorą a oni jak za komuny SB słuchają,co ksiądz mówi.To są faryzeusze,póżniej biegną do urn żeby głosować przeciw rządowi PIS i Kościołowi Katolickiemu.Mam rodzinę na Podkarpaciu,tam ksiądz z ambony głosi prawdę i głośno mówi o tych wrogach antypolskich i antykatolickich.Ale u nas w kościołach jest cisza,a to jest błąd w naszych Parafiach.

  • gość 2019-05-27 17:55:53

    To nie jest wspaniały gest kurdupla wobec społeczeństwa , wobec dzieci /co ten niedorobiony facet może powiedzieć o kobietach , dzieciach, małżeństwie ?/. Całe życie pałęta się wśród politycznych szmatławców i szuka zemsty za ,, zA M O R D O W A N I E ,, ?? BRACISZKA !! Ażeby ziściły się jego chore ambicje postanowił użyć części najbardziej podatnej na szarą propagandę i ogłupienie naszego społeczeństwa ! Szasta kasą całego społeczeństwa ku uciesze gawiedzi , która nie posiada choćby najmniejszej wiedzy ekonomicznej ! I ZNALAZŁ proszę zobaczyć - im mniejsza mieścina , tym większe poparcie dla kunusa i jego aparatczyków ! IM WIĘCEJ tvp, info, republiki, radia maryja tym wyższe przekonanie o nieomylności pisowskich oszustów i karierowiczów ! Tam rzuci ochłap, tam obietnicę ! zAPAMIĘTAJCIE , tego typu rządy szybko padają , ale co się nachapią , co ogłupią , to nikt i tak ich za to nie rozliczy ! Oni o tym bardzo dobrze wiedzą ! Tylko szkoda , że zielonego pojęcia nie mają ich wyborcy ! Jeszcze będziecie skomleć ! Popatrzcie na ceny żywności, ceny usług , ceny leków, usługi specjalistów lekarskich np. dentysty itp. , policzcie jaką wartość ma teraz 500 zł. ! Facet kręci wami jak marionetkami , a śmieje się z was do rozpuku !

  • gość 2019-05-27 18:01:54

    Temu poprzednikowi,który wpadł w szał lewacki,bo PIS wygrał wybory do PE,proponuję jemu o zgłoszenie do lekarza psychiatry.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 18:06:50

    Brawo PIS, tak trzymać. Niektórzy mówią, że ceny idą do góry i jest coraz gorzej, a ja mówię, że choć ceny idą do góry to mnie teraz stać na masło, a za PO-PSL nie stać mnie było. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

  • gość 2019-05-27 18:12:06

    dO TEGO NIEUDACZNIKA , KTÓRY OBRAŻA CZĘŚĆ mieszkańców Złotowa nazywając oficjalnie postkomunistycznymi złodziejami nawet nie wiedząc , na kogo głosowali , po co chodzą do kościoła , dlaczego lepiej się im powodzi niż jemu! Proponuję leniu zakasać rękawy i z pomocą swego wybawiciela pis zapewnić godziwe życie rodzinie ! Przestań skomleć i obrażać ludzi !! Na skomlenie już niedługo przyjdzie czas !!

  • gość 2019-05-27 18:14:18

    Ja się pytam a co dał Polakom pod rządami postkomunistycznej PO-PSL.Odpowiadam,że te ugrupowanie antypolskie i antykatolickie,mieli cel sprzedania Polski Niepodległej,Lasy państwowe,ziemie,stocznie,huty,kopalnie itd.Te dobra narodowe,mieli przyjąć Niemcy i Rosjanie,aby Polska straciła suwerenność.

  • gość 2019-05-27 18:14:23

    Zgadzam się z poprzednikiem w 100% .Nic nie trwa wiecznie za wszystko przyjdzie nam zapłacić.Już raz to przerabialiśmy

  • gość 2019-05-27 18:42:21

    Jak Wam tak przeszkadza 500+jest prosta rada nie bierzcie, ani grosza, oddajcie pobrane 13 emerytury,nie uczęszczajcie do kościoła, a najlepiej spalcie się ze wstydu.

  • Ormowcy - niezalogowany 2019-05-27 18:51:39

    Pleretarjusze miasta złotowa łączmy się

  • gość 2019-05-27 19:12:30

    Złotów to chyba chore miasto skoro Biedroń ma 9%. Tragedia... A w komisji wyborczej mąż Pani wiceburmistrz z ramienia Biedronia i jeszcze ktoś o tym nazwisku. To teraz rozumiemy te LIgi Kobiet itd. Chyba PIS powinien się zastanowić nad tym czy wspierać duet Pulit-Chołodowska bo to tylko mutacja PO i Biedronia...

  • gość 2019-05-27 19:13:36

    Złotów to chyba chore miasto skoro Biedroń ma 9%. Tragedia... A w komisji wyborczej mąż Pani wiceburmistrz z ramienia Biedronia i jeszcze ktoś o tym nazwisku. To teraz rozumiemy te LIgi Kobiet itd. Chyba PIS powinien się zastanowić nad tym czy wspierać duet Pulit-Chołodowska bo to tylko mutacja PO i Biedronia...

  • gość 2019-05-27 19:30:27

    Kiełbasa wyborcza 500+ zrobiła swoje. A teraz zobaczycie nowe podatki i wzrost istniejących. Dadzą 500, a zabiorą 1500.

  • gość 2019-05-27 19:55:09

    Prawda jest taka,że w Złotowie jest wielu autochtonów pochodzenia Niemieckiego,którzy byli ich dziadkowie w Wermachcie.To jest V kolumna Niemiecka i motłoch komunistyczny antypolski i antykatolicki,który zawsze będą głosować przeciw Polsce Niepodległej i Kościoła Katolickiego.Ten motłoch antypolski i antykatolicki,którzy liczyli jak RAŚ na śląsku,żeby nasz region,został przyłączony do Niemiec.To jest prawdziwa Zdrada Polski Niepodległej.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 20:04:16

    Brawo PiS

  • gość 2019-05-27 20:22:50

    Mam rodzinę na Podhalu,tam jest prawdziwa Polska Niepodległa i katolicka.Tam zawsze głosują na wyborców prawicowych PIS.Ja tylko się dziwię,że w Złotowie,to jest zbieranina z Wileńszczyzny,z Kieleckiego,czy z okręgu Lwowskiego,tak została otumaniona przez media antypolskie i antykatolickie TVN,POLSAT.Ja pochodzę z rodziny,która moje rodzice,mieszkali przed wojną we Lwowie.Jestem w szoku,jak Polacy,którzy pochodzą z tych terenów,dziś są wrogami Polski Niepodległej,Fakty są takie,że komunistyczna agentura NKWD,werbowała takich zdrajców.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 20:29:55

    Narzekacie na PiS a co wam dało PO za swoich rządów.. Wielkie nic.. Tylko dużo obiecanek..

  • gość 2019-05-27 21:00:44

    mi pis nic nie dał ,ale PO jak było przy władzy to był wielki kryzys światowy i dzięki nim Polska poradziła sobie z nim,dlatego wam nic nie mogli dać.Pis nie daje wam z własnej kieszeni ale z naszych .Ludzie są bardzo przekupni,wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 21:37:56

    Ciekawe kto glosowal za roza thun szmalcownik i kopaczowa dinozaurow oraz radkiem który po osmiorniczkach robil laske usa.
    Ci ludzie poszli do pe bo od koryta zostali oderwani w Polsce.
    I beda donosic i domagac sje sankcji dla polski ze strony niemiec i Francji nowej 4 rzeszy w europie tym razem bez wystrzalu i wojny

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 22:22:46

    Zdecydowane zwycięstwo PO tylko w zakładach karnych. Zastanawiające, prawda?

  • gość 2019-05-27 22:58:43

    pis to świnie pójdą po trupach

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 23:01:12

    Cóż najwięcej, naj obrzydliwiej z znaną nam wrogością do autochtonów, korzeni niemieckich, złodziei których chroni skarbówka i innych wulgarnych komentarzy pochodzi od jednej i tej samej osoby. To osoba która pisze sama ze sobą i która o dziwo w 100% popiera samego siebie.
    Mimo przegranej w Złotowie, ciesząc się z wygranej PiSu w kraju, życzymy temu osobnikowi spokojnej nocy.

  • Supergość - niezalogowany 2019-05-27 23:06:05

    Schetyna nie zdobył się na słowo "gratuluję zwycięzcom". Obrażony, zgorzkniały, sfrustrowany. Dobrze, że pokazuje ludziom swoją małość i prymitywność.

  • Supergość - niezalogowany 2019-05-27 23:06:49

    Schetyna nie zdobył się na słowo "gratuluję zwycięzcom". Obrażony, zgorzkniały, sfrustrowany. Dobrze, że pokazuje ludziom swoją małość i prymitywność.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 05:38:37

    Brawo PiS !!!!! Okonek skręcił w Prawo a nie w Lewo !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 08:10:18

    No większej ciemnoty w skręcaniu Okonka, Złotowa, na prawo nikt poza komentującymi nie zauważył.
    Wam się pomyliło gdzie Europa gdzie Polska i wreszcie gdzie Okonek czy Złotów. Popatrzcie kogo wybraliście do władz samorządowych. Kto wami rządzi.
    Nie można skręcać w obie strony.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 08:33:30

    Gmina łobżenica deklasuje KE .Tam gdzie ludzie z dziada pradziada ,ludzie pracowici zaradni wygrywa PIS Miasto złotów administracja i ludno$ć naplywowa wygrywa KE .Brawo Łobżenica.

  • Krajan - niezalogowany 2019-05-28 09:15:42

    Gminy wybrały do PE profesora Krasnodębskiego ,Złotów Millera ,komunistycznego aparatczyka lat 78 nie znającego języków obcych i p Kopacz ,specjalistkę od przekopywania ziemi.Lepiej tego nie komentować.

  • Supergość - niezalogowany 2019-05-28 09:52:03

    Krajan - Tak, to chichot historii i kompromitacja PO, która dała lukratywne posady w Brukseli notablom epoki PRL, systemu z którym Polacy krwawo walczyli i masowo odsunęli ich od władzy 4 czerwca 1989 roku.

  • Gość ze Zlotowa - niezalogowany 2019-05-28 10:18:40

    Brawo Zlotów,brawo Jastrowie a reszta niech się wstydzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 11:22:00

    Skoro tylu ludzi z powiatu się wypowiedziało to chciałbym poruszyć problem psich kup na ulicach Złotowa. Kto jest za likwidacją etatów dwóch panów ze straży miejskiej którzy nic nie robią? Nie wlepiają mandatów psom nie sprzątającym po właścicielu dlatego za pieniądze z ich etatów można by zatrudnić na stałe dwóch ludzi którzy regularnie odkurzali by psie kupy. Kto jest za ? Bo jak na razie Złotów ma status psiej kupy w Województwie.

  • gość 2019-05-28 11:29:26

    MultimiliarderŻyd Soros chce aby cała Europa należała doŻydów czyli do PiS.Za pare zł przekupuje i skłóca Polaków bo płaci polskojęzycznymZydom aby wypisywali tak aby skłócic Polaków.A wieś bez szkoły,głupich duzo,nie znają historii,nie znają polityki,nie dbają w czyje ręce przejdzie ziemia polska.Robią wsioki krzywdę swoim dzieciom i wnukom bo bedą parobkami uZydów.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 12:42:46

    Powyższy Antysemito, niedouczony kmiocie. Na wsiach ludzie są mądrzejsi niż w miastach, oni to prawdziwa historia i nie potrzebują pouczania od ciecia który każdego przyrówna do żyda.
    Gdybyś znał historię to byś wiedział że w każdej nacji znajdują się nieuczciwi ludzie i ty jesteś jego przykładem.
    Jeśli sam chcesz spokoju daj go i innym.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 13:06:50

    Drogi Antysemito. Mieszkam na wsi. Stwierdzam, że mój k...s ma więcej rozumu w łebku, niż ty(celowo z małej litery) w tej durnej głowie.

  • gość 2019-05-28 14:23:59

    Wyniki wyborów w powiecie złotowskim. Gratuluję mieszkańcom. Słychać tylko pisowski skowyt. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 41,34%
    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 39,74%.

  • gość 2019-05-28 15:27:14

    Jesienią PiS wygra i wcześniej jeszcze PSL przyjdzie na kolanach....

  • Gość - niezalogowany 2019-05-28 22:15:49

    Jeszcze będziecie płakać że oddaliście głos na . p i s macierewicz rydzyk i resztę mafi

  • gość 2019-05-29 19:26:10

    To już jest NOKAUT tej lewackiej Koalicji Europejskiej.Teraz nastąpiła wojna między nimi.PO atakuje SLD,że aż 4 dostały mandaty kosztem PO.Nowoczesna się wściekła na PO,że żadnego nie dostała mandatu a PSL tylko 3 mandaty i żałuje że skręciła w lewo.Wniosek jest jeden że ta LEWACKA KOALICJA EUROPEJSKA,poniosła sromotną klęskę i już się rozpadła.Brawo dla PIS,Polacy jesienią za głosują tylko na Polską patriotyczną katolicką PIS.

  • gość 2019-05-29 22:03:15

    A czym się różni Złotów od Gdańska?

Dodajesz jako: |