:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
Wybory, Wyniki wyborów Sejmu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 14/10/2019 09:34

Prezentujemy wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 2019 r. w gminach i miastach powiatu złotowskiego i gminy Łobżenica (powiat pilski)

Wyniki opracowane na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej dotyczące wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019 r. z dnia 13.10.2019 r.

Wyniki podane w postaci tabel w kolejnych odsłonach galerii zdjęć.

Reklama

Wyniki wyborów do Sejmu RP komentarze opinie

  • złotowianin - niezalogowany 2019-10-14 10:10:30

    Smutny obraz powiatu złotowskiego oznacza, że przez ostatnie cztery lata ludzka moralność i mądrość mocno podupadła.Wzrost zwolenników PiS wskazuje na szeroki upadek intelektu części obywateli,którzy zapewne nie wiedzą co to znaczy prawdziwa demokracja,wolność i równość oraz praworządność! Oby nigdy tego nie pożałowali czego im życzę!

  • Pc - niezalogowany 2019-10-14 10:38:32

    Zadupia nie tylko naszego powiatu głosowały za socjalem i kopaniu w d... tych co potrafią sami na siebie zarobić

  • gość 2019-10-14 11:03:37

    Gdy ci, którzy sami potrafią na siebie zarobić zaczną mieć "wyjechane", to ci, którzy ich kopią nie będą mieć socjalu. Ciekawe na kogo wtedy zagłosują?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 11:04:19


    Znowu Miasto Złotów najgorzej!!!!!
    Kogo to wina, wszyscy wiedzą niewielu mówi.
    Tam gdzie niby Komuna się rozpanoszyła o czym śpiewał przez cztery lata pełnomocnik wygrało Prawo i Sprawiedliwość.
    No cóż czego to nie robi się dla własnej kariery.
    Brawo Krajenka, Jastrowie i Okonek.

  • gość 2019-10-14 11:06:58

    Widzę, że dalej rządzi antypis. Następne wybory będzie poparcie na poziomie 70% dla PIS-u.
    A demokrację, to macie na taśmach Neumann. Obejrzyj sobie dokładnie i wyciągnij wnioski.

  • GośćwDom - niezalogowany 2019-10-14 11:21:25

    Mniejszej trzcionki nie mieliście w redakcji?Tak tylko pytam.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 11:23:19

    Słychać wyyycie.....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 11:34:47

    Nasze ziemie zawsze byly mniej partiotyczne,bardziej podzielone i bardziej "sprzedajne".Nic w tym dziwnego bo na zachod od tzw. Linii Namiera ( w tym momencie mlodsi wyborcy KO , PZPR i innych dewiantow LPG moga sprawdzic sobie w internecie co to za dziwota ta linia Namiera) pewna znaczna czesc mieszkancow nawet nie zna losow swoich przodkow 2 pokolenia wstecz i maja gleboko w nosie dobro Rzeczypospolitej.Zlotow w duzej mierze zawsze byl i bedzie antypolski ..i pewnie dlatego tak slabo sie rozwija bo nokomu nie zalezy na wyzszych celach ideach tylko na pierdolach

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 12:03:46

    Pis wygral ale tak wysoki wynik totalsow to tylko w zlotowie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 12:22:13

    To prawda w Złotowie Totalsi górą, jest pytanie kto ich tak umacnia w twierdzeniu że komuna ma rację przekonując o rozdawnictwie, straszy recesją gospodarczą.
    To tylko może dziwić bo wszyscy od rządu PiS biorą garściami a głosują wbrew sobie tylko po to aby być w trendzie totalsów. Każdy z nas mógł przez minioną kadencję obserwować gdzie znajdował się na zdjęciach pomiędzy totalnymi ten który za PiS w powiecie ponosi szczególną odpowiedzialność.
    Cóż nas tzw pisiorów wynik Totalnej Opozycji w Złotowie nie dziwi. Jest to bardzo niekorzystny wynik dla mieszkańców który umocni władze samorządowe w przekonaniu że strony PiSu nie mają czego się obawiać mając u boku przyjaciela który do mieszkańców wychodzi tylko wtedy kiedy poczuje parcie na władzę, swoją władzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 12:24:51

    Ps. do powyżej.
    Te działania i radość z nich widać szczególnie na Facebooku.
    Pozdrawiam PiSowców, przyjdzie czas to i w Złotowie wygramy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 12:26:50

    Jak mozna głosować na tych złodzieji z PO? Złotów niemieckie miasto. Całujcie dłoń Merkelce jak Tusk to robił. Zdrajcy Narodu.

  • gość 2019-10-14 12:54:28

    Dorota Banaś z PIS - 8716 głosów, szacunek.

  • Up - niezalogowany 2019-10-14 13:51:27

    Dorota Banaś była jedyną kandydatką z powiatu i przy obecnym poparciu dla PIS nie potrafiła zdobyć mandatu. Dobra kandydatura wciągnęła by nosem mandat a tak powiat złotowski dalej nie ma posła.
    P.S. A kandyduje z wdzięczności za pracę w Agencji... Patologia

  • Gość1234 - niezalogowany 2019-10-14 14:03:14

    Na KO głosowali tylko sprzedawczyki donosiciele złodzieje i oszuści którym teraz żal dupę ściska jak się ich od źródełka lewych interesów odstawiło. Na co było ogólne przyzwolenie za rządów PO.

  • gość 2019-10-14 17:22:11

    Wiem że jest żałoba u tych postkomunistycznych bojówkach,którzy przegrali z PIS .Ta banda antypolska i antykatolicka z PO-PSL-SLD,już nigdy nie dojdą do władzy.

  • gość 2019-10-14 19:02:55

    PIS ma większość w Sejmie, ale nie ma w Senacie więc nocne głosowania zdadzą się psu na budę. Jak Senat projekt ustawy odrzuci to Sejm może ją przyklepać kwalifikowaną większością głosów a tej PIS nie będzie miał. Po raz pierwszy Senat będzie odgrywał kluczową rolę.

  • gość 2019-10-14 20:09:58

    Jestem dumna z mojego miasta. Złotów jest normalnym miastem, większość ludzi pracuje i nie wyciąga ręki po rządowe daniny, więc u nas PIS przegrywa permanentnie.

  • Krzychu - niezalogowany 2019-10-14 20:36:15

    He, he, he jak się stawia na sok z buraka, to nic dziwnego ze buraki przegrywają. Bo buraki zamiast myśleć tylko udostępniają to co im soki buraczane wciskają.

  • Jaść1 - niezalogowany 2019-10-14 21:23:54

    Ja zagłosowałem na KO i nie wiem dlaczego ten człowiek nazywa mnie tyloma epitetami nic nikomu nie ukradłem nie donosilem i nie mam z Niemcami nic wspólnego ciężko pracuję płacę podatki do władz czy też do źródełka się nie pcham kultura osobista wymaga uszanowanie innych wyborów jakie dokonują ludzie tak po prostu i jak czytam tego typu wypociny to jestem pewny że dobrze wybrałem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 22:51:59

    Do powyżej.
    Głosowałeś na PO twój wybór, może za cztery lata zagłosujesz inaczej.
    Teraz nie przejmuj się tym knajackim językiem który wszędzie i wszystkich wyzywa od antykatolików, antypolaków i bandy. Bądź zadowolony bo to tylko jego preludium on potrafi jeszcze lepiej rzygnąć.
    To dzięki niemu i jemu podobnym PiS w Złotowie jest tak źle odbierane. On na negatywną ocenę ludzi popierających PiS pracował przez cztery lata wyzywając Polaków mieszkańców Złotowa od bolszewi, szmalcowników, zdrajców, psycholi.
    PiSowcom wstyd za niego ale co mogą zrobić bowiem cóż można się spodziewać po człowieku który u boku Milicji Obywatelskiej jako ORMOWIEC inwigilował wszystkich których znał i nie znał. To o nich w IPN powstał jego sześćdziesiecio stronicowy tom donosów na mieszkańców Złotowa i powiatu.
    On tyle jadu tu wylał na ludzi że epitety w twoją stronę można uznać za ,, skrzywiony komplement".
    Nie wiem dlaczego administrator tej strony to jeszcze toleruje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 01:19:01

    Rzygać mi się chcę jak słyszę ze w Polsce nie ma demokracjii. jezdzcie do Ameryki wtedy zobaczycie jaka macie demokrację

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 01:19:27

    Rzygać mi się chcę jak słyszę ze w Polsce nie ma demokracjii. jezdzcie do Ameryki wtedy zobaczycie jaka macie demokrację

  • gość 2019-10-15 07:45:56

    Rządy Prawa i Sprawiedliwości:

    wzrost PKB o 25%
    średnia płaca wzrost o 30%
    płaca minimalna wzrost o 25%
    dochody budżetowe wzrost o 34%
    spadek bezrobocia o 50%
    spadek luki podatkowej o 75%
    spadek deficytu budżetowego o 33%
    zmniejszenie się długu publicznego z 52% do 48% PKB

  • gość 2019-10-15 08:21:45

    i wzrost morale o 150 procent, a miłości chrześcijańskiej o 200 procent, co widać, słychać i czuć powyżej....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 09:13:31

    No proszę jacy teraz się wszyscy kulturalni zrobili a jakiś czas temu stali przed sądami i krzyczeli konstytucja i Ziobro na szubienice. Niech sobie każdy głosuje na kogo chce ale nie będzie w Polsce dobrze dopuki się wszyscy ze sobą nie dogadają i pogodzą bo wtedy zmiany naprawdę będą widoczne. Trzeba zacząć od siebie a nie oceniać i krytykować innych. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 09:13:58

    No proszę jacy teraz się wszyscy kulturalni zrobili a jakiś czas temu stali przed sądami i krzyczeli konstytucja i Ziobro na szubienice. Niech sobie każdy głosuje na kogo chce ale nie będzie w Polsce dobrze dopuki się wszyscy ze sobą nie dogadają i pogodzą bo wtedy zmiany naprawdę będą widoczne. Trzeba zacząć od siebie a nie oceniać i krytykować innych. Pozdrawiam

  • gość 2019-10-15 12:51:44

    Do gościa 12:26:50-wszystko wskazuje na to, że ty jesteś takim Polakiem, jak Złotów niemiecki.Jego mieszkańcami są w większości ludzie przyjezdni ze wschodu i ich potomkowie.

  • Jakub Czajkowsk - niezalogowany 2019-10-15 18:02:09

    Pozdrawiam Konfederatów z powiatu! Nie spodziewałem się aż 1 880 w powiecie, a prawie 300 w GiM Jastrowie!

  • gość 2019-10-15 18:29:20

    Dlatego cieszę się że pracuje za granicą i nie odprowadzam składem w Polski beznadziejny system =) Szkoda że stare "mochery" nie chcą lepszego życia dla swoich wnuków tylko myślą o własnej dupie bo 13/14 wleci i będzie cacy
    Ogólnie to chuj wam wszystkim do dupy co głosowali na PIS I KO wszyscy są tacy sami zakłamani skurwiele którzy Polskę chcą zniszczyć i nic więcej takich skurwieli powinno się wieszać za zdradę kraju i narodu Polskiego
    To wasi pra dziadkowie walczyli do samego końca by teraz spoglądać na Polskę i płakać że idiotów uratowali
    Chuj wam w pysk komunistyczne szowinistyczne świnie jebać was jebać piś jebać kaczyńskiego będziecie kurwy chleb z gruzem wpierdalać bo ten skurwiel nic nie zrobi

    Powodzenia

  • gość 2019-10-16 14:29:56

    Powyżej zabrał głos pracownik wysypiska śmieci w Berlinie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 21:40:29

    Pralka pierze a ja leże. Nie wiecie? Tylko o to chodzi w życiu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 14:06:48

    Wypowiada się osoba ktora pracuje za granicą? Czemu pracujesz za granicą- pewnie dlatego, ze zasiłek 300 euro Cie skusił. Burak.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 18:17:30

    Ludzie czy wy nie znacie języka polskiego? Czy do wyrażenia swoich myśli musicie używać przekleństw? Wstyd!!
    P.S Do admina strony proszę usuwać wszystkie wulgaryzmy

  • Jastrowianin - niezalogowany 2019-10-27 11:31:40

    Brawo Złotów . Mądre wykształcone społeczeństwo , mądry wybór

Dodajesz jako: |