:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
Wybory, Wyniki wyborów Senatu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 14/10/2019 10:07

Prezentujemy wyniki wyborów do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019 r. w gminach i miastach powiatu złotowskiego i gminy Łobżenica (powiat pilski)

Wyniki opracowane na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej dotyczące wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019 r. z dnia 13.10.2019 r.

Wyniki podane w postaci tabel w kolejnych odsłonach galerii zdjęć.

Reklama

Wyniki wyborów do Senatu RP komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 10:55:47

    Dla Szejnfelda liczy się tylko władza i kasa, tacy ludzie mają już to zakodowane w genach. Widzę jednak że dla większości wyborców to nie ważne, byle przeciw PiS

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 11:20:30

    I tu Złotów jak zwykle staje w poprzek dobrych zmian w Polsce.
    Brawo dla pozostałych miast i miejscowości powiatu którzy oddali swoje głosy na kandydatkę PiS Panią J. M. Turczynowicz Kieryłło.
    To dzięki wam Pani Turczynowicz Kieryłło będzie w Senacie RP.

  • gość 2019-10-14 11:52:29

    Złotów i gmina Złotów wstyd ,krótka pamięć.

  • gość 2019-10-14 11:56:17

    BRAWO ZŁOTÓW I POWIAT ZŁOTOWSKI!!!!!!!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu - Adam Szejnfeld.

  • gość 2019-10-14 12:27:55

    Tu widzimy podręcznikowy przykład zacofania okolicznych wsi. Oczywiste jest co kierowało mieszkańcami Łobżenicy, prosty lud podatny na manipulacje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 12:34:49

    Kto głosował na tego starego dziada Szejnfelda? I znowu Złotów peowski. Zdrajcy. Przeciez ten dziad juz dosyć nakradł. I co zrobił dla Nas - nic.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 12:37:48

    Brawo Złotów , żałuję że rodziłem się w tym mieście, tak wyłaniało ale komuchy dalej rządzą, żal wielki, szczere kondolencje mieszkańcom i władzom !!

  • gość 2019-10-14 13:44:41

    łobżenica też się sprzedała folksdojczowi !!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 15:23:09

    Szczere współczucie dla mieszkańców czekających na uwolnienie miasta od komuny.
    Tutaj czas polityczny rzeczywiście zatrzymał się na 1989r i to dzięki pseudo prawicowcom którzy tańczą wokół nowej postkomuny jak im zagrają.
    Czas na zmiany w strukturach opozycyjnych w Złotowie takich które nie będą przyklaskiwały każdej postkomunistycznej władzy wbrew oczekiwaniom społecznym w naszym mieście.
    Czas na młodych zwolenników PiS nie skażonych układami.
    Złotów to przykład kolejnej totalnej porażki w której choćby wybory samorządowe od lat szczególnie z poparcia wsi wygrywa jedna, jedyna osoba będąca właściwym PiS.
    Tę sytuację można tylko podsumować jednym słowem, Szkoda.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 16:29:05

    Tym co głosowali na PIS już dawno mózgi wyparowały.... PO wygrywa tylko w dużych miastach, tam gdzie ludzie jeszcze myślą...

  • gość 2019-10-14 16:42:51

    Do gościa z godziny 15:23:09,który jest hejterem anty pis,powinien być się w piersi.Można zauważyć,że ten gość najwięcej atakował PIS.Ja się pytam ile jemu płaci za hejt ten oszust Brejza z PO.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 17:34:51

    Gdzie jest wrak tupolewa, oszuści i kłamczuchy?

  • gość 2019-10-14 17:53:05

    Do poprzednika zwróć się o wrak tupolewa,do bandyty Putina i Tuska,dlaczego oni ukradli Polski samolot,na który został dokonany zamach,na prezydenta prof.Lecha Kaczyńskiego.Twoja partia TVN24 i POLSAT,tak ci w głowie mózg z lasowała,że będziesz mówił że w Katyniu oficerów Polskich zamordowali faszystowskie Niemcy a nie Rosjanie.

  • gość 2019-10-14 19:45:59

    Zwyciężyła mądrość i kompetencja, brawo Szejnfeld!

  • gość 2019-10-14 19:56:07

    Ten Szejnfeld,to nie jest Polskie nazwisko,to błazen postkomunistyczny,który będzie szkodził Polsce Niepodległej.On skończy jak PZPR.Tylko szumowina komunistyczna z PO-PSL-SLD,głosowała na niego,który ma usta jak obrzeże nocnika.

  • gość 2019-10-14 19:57:05

    PIS ma większość w Sejmie, ale nie ma w Senacie więc nocne głosowania zdadzą się psu na budę. Jak Senat projekt ustawy odrzuci to Sejm może ją przyklepać kwalifikowaną większością głosów a tej PIS nie będzie miał. Po raz pierwszy Senat będzie odgrywał kluczową rolę.

  • gość 2019-10-15 02:01:13

    mylisz sie, po prostu ustawa wroci do Sejmu na ponowne glodoeanie a opozycja zyska jedynie za kazdym razem 30 dni przesuniecia jej qdrozenia, czyli niczego nie jest w stanie zablokowac

  • gość 2019-10-15 08:47:19

    Do lingwisty-idioty z godz. 19.56
    A Wassermann, Kanthak, Sellin, Schreiber, Szafernaker, Hoffmann - z PIS-u to polskie nazwiska? Szacun dla senatora Szejnfelda. Pozdrawiamy normalnych.

  • kled - niezalogowany 2019-10-15 18:34:54

    Sami "goście"! Co, brak odwagi? Tak, tylko pytam?

Dodajesz jako: |