:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Wypadek na trasie Krajenka - Podróżna

Wypadki drogowe, Wypadek trasie Krajenka Podróżna - zdjęcie, fotografia

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 3.15 na trasie Krajenka - Podróżna

Kobieta ( lat 36) kierująca samochodem osobowym marki peugeot z nieustalonych dotąd przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła prawą stroną auta w przydrożne drzewo. Kobietę z podejrzeniem urazu czaszkowo - mózgowego odwieziono do szpitala w Pile. Postepowanie wyjaśniające w sprawie tego wypadku prowadzi Komenda Policji w Krajence.

 

Info: KPP Złotów

Wypadek na trasie Krajenka - Podróżna komentarze opinie

  • złotowaianin - niezalogowany 2018-07-17 11:15:39

    Albo za snęła za kierownicą albo proste złapała pobocze i o tragedie nie szybko a nie piszecie głupoty jak byście z nią jechali

  • TwÓj stary kulfonie - niezalogowany 2018-07-16 10:11:17

    Przyczyna jest jedna... brać za dupę odpowiedzialną osobę za stan "techniczny"

  • Marco - niezalogowany 2018-07-16 09:30:10

    zamknij pape Czesiek, ciekawe jak ty jedziesz za kierownica, nos przy szybie, rozaniec na lusterku i 50 na 100 passat czy omega w gazie ?

  • Kadafii - niezalogowany 2018-07-14 10:36:05

    do Krajenka to jej wina ! nie zachowała należytej ostrożności podczas jazdy i nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni ahahah qrna wyciąć te drzewa w pieruny tu prędkość 70 jest zabójcza i ciężko się wyminąć ciekawe czy Czesiek Czesław z Grażyną jak jadą po mleko autostradą też jadą 80-100 max ? co szczególnego w przypadku A4 od zgorzelca do wroclawia - > katowic tam ciagle sa wypadki , bo to taka podroba autostrady bez pasa awaryjnego a fakt kultura januszy i grazyn - tzw cebulakow na autostradach to zgroza , jazda na zderzaku popedzanie, prawy pas wolny a jade ciagle lewym

  • Czesiek - niezalogowany 2018-07-14 10:32:11

    Kierujący pojazdem mają dostosować prędkość jazdy nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także w odniesieniu do warunków jazdy. Zgodnie z art. 19 ust. 1 Prawa o ruchu drogowym kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem. Przy dostosowaniu prędkości jazdy kierowca powinien wziąć pod uwagę również inne czynniki takie jak własne predyspozycje psychofizyczne oraz doświadczenia w kierowaniu pojazdem (postanowienie Sądu Najwyższego z 23 lutego 2011 r. o sygn. III KK 276/10).

  • Krajenka - niezalogowany 2018-07-14 09:40:20

    Na ch*j dalej stoja te drzewa, ja sie pytam ? :/ Jebani obroncy przyrody! Tak, wyrzucilo by ja w pole I by sie nic nie stalo. Jeszcze rar, rzygam na was, jebance z ochrony przyrody!

  • Ojtam - niezalogowany 2018-07-13 21:46:41

    Jak Cię strzela to wsiadaj w pociąg i nie będziesz miał bólu posladków

  • Samsunk - niezalogowany 2018-07-13 21:45:00

    Różnica między 70 a 100? Myślę że jest.70 wolno a 100 nie i ot różnica.Niestety nie dla takich ******* jak Ty co cisną po 140 a jak sarenka wyleci pod maskę to wtedy trzęsą portami, typowy "ja zapier***** ale bezpiecznie* ale to do czasu.

  • Lol - niezalogowany 2018-07-13 17:29:00

    O i to nie bmw

  • do Czesław - niezalogowany 2018-07-12 21:05:15

    Twoja Grażyna codziennie jeździ 60 kilometrów bezwypadkowo ... PKS-em, a ty mający na drugie Janusz rowerem z uprawnieniami na kartę dostawy mleka.

  • Czesław - niezalogowany 2018-07-12 14:35:16

    Grażyna, moja żona, codziennie jeździ 60 kilometrów, bezwypadkowo, więc daj spokój Grażynom.

  • Czesław - niezalogowany 2018-07-12 14:33:00

    Jak podczas ulewy jedzie nie 90, a 70/h, to też nie gwarantuje, że nie straci panowania nad autem. Jest jeszcze diabeł, który postanowi, że kierowca może mieć wypadek.

  • Adam - niezalogowany 2018-07-12 13:50:05

    Odezwał się mistrz właśnie buhahaha

  • Xxx - niezalogowany 2018-07-12 13:27:31

    I już się odezwał wiejski filozof.

  • Tes - niezalogowany 2018-07-12 13:17:36

    nie ważne ile lat. Dlaczego piszecie miała? Czyżby.....

  • Adaś - niezalogowany 2018-07-12 13:16:19

    To jedz przez Ukrainę i nie rznij takiego mistrza

  • Jarek - niezalogowany 2018-07-12 12:26:25

    Oj jest Czesiek z passata co jeździ dziennie 20km znawca wszystkiego. Tam nawet 40km na godzinę to za duża prędkość na te dziury Daje %% za info o Czeslawie

  • święta racja - niezalogowany 2018-07-12 11:34:40

    Miała 36 i pół.

  • XxX - niezalogowany 2018-07-12 11:31:51

    KOBIETA NIE MIAŁA 36 LAT!!!!!! Dla uzupełnienia poprawnych informacji ....

  • XxX - niezalogowany 2018-07-12 11:30:55

    Kobieta nie miała 36 lat dla informacji .......

  • Czesiek - niezalogowany 2018-07-12 11:17:15

    Kierujący pojazdem mają dostosować prędkość jazdy nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także w odniesieniu do warunków jazdy. Zgodnie z art. 19 ust. 1 Prawa o ruchu drogowym kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem. Przy dostosowaniu prędkości jazdy kierowca powinien wziąć pod uwagę również inne czynniki takie jak własne predyspozycje psychofizyczne oraz doświadczenia w kierowaniu pojazdem (postanowienie Sądu Najwyższego z 23 lutego 2011 r. o sygn. III KK 276/10).

  • Kierowca - niezalogowany 2018-07-12 11:05:35

    Tamta droga to masakra drzewa wąska droga pobocze jak by ktoś je obgryzl niech robią to drogę jak najszybciej tiry też się ledwo mijaja

  • Marco - niezalogowany 2018-07-12 10:52:32

    wiem, ale wez wytlumacz to wanke i januszom i grazynom co wsiadaja auto 2x w tygodniu by pokonac odleglosc 50km, dla nich to nie ma roznicy czy jedzie 70 czy 100, tacy ludzie stwarzaja zagrozenie, nie umieja korzystac z pasa rozbiegowego na autostradzie by odpowiednio sie wlaczyc itd.itp gdy mam podczas swiat i dlugich weekendow jechac przez Polske to tylko mnie ku***** trafia

  • Tina - niezalogowany 2018-07-12 10:50:04

    Marco masz rację!

  • Marco - niezalogowany 2018-07-12 10:47:02

    no i Wanke jelopie masz kolejna ofiare na sumieniu. kiedy te drzewa beda wyciete i droga poszerzona by dwa auta mogly normalnie sie minac, jakby drzew nie bylo to by wpadla do rowu , czy sie zatrzymala na poboczu, traktor czy laweta by auto wyciagnal i by bylo ok, i by byla napewno w lepszym stanie. zaraz sie odezwa janusze i grazyny ze drzewa daja cien w upale jak sie jedzie haha .. klimatyzacji w autach nie macie ? albo ze jechala za szybko, tam dziura na dziurze, albo wpadla i zlapala pobocze