:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
Wypadki drogowe, Wypadek trasie Lędyczek Podgaje - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 04/06/2019 10:35

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 na odcinku Lędyczek-Podgaje

Samochód osobowy uderzył w przydrożny słup napowietrznej linii energetycznej średniego napięcia. W pojeździe pozostawała jedna osoba poszkodowana – w związku z charakterem zdarzenia, uszkodzeniem w/w linii, całość realizowanych działań ratowniczych na bieżąco koordynowano ze służbami energetycznymi, następnie po potwierdzeniu wyłączenia zasilania energetycznego wykonano dostęp do poszkodowanej osoby z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych i przekazano służbom medycznym.

 

W działaniach uczestniczyły zastępy KP PSP Złotów, jednostki OSP Okonek,  Lędyczek, Pog. Energetyczne, Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz służby Policji.

 

Info i foto: PSP Złotów

Opracowanie:kpt. Krzysztof Olczak

Zamieścił: st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Reklama

Wypadek na trasie Lędyczek - Podgaje komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 10:52:05

    Marka uwielbiana przez kretynów drogowych...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 11:07:07

    A Ty czym jeździsz?

  • gość 2019-06-04 11:16:41

    Znowu BMW przypadek ? Nie sądzę.

  • BMW vs Audi - niezalogowany 2019-06-04 12:23:48

    BMW - bez mózgi wsiur bez mózgi wieśniak bez mózgu wypierdalaj

  • gość 2019-06-04 12:35:01

    Znowu głupek z B M W Bardzo - Mały - Wacek....

  • gość 2019-06-04 12:41:57

    Będę Miał Wypadek bo jestem głupi.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 15:18:54

    Bolid Małego Wieśniaka :-)

  • gość 2019-06-04 19:11:48

    A gdyby to byl passat w tdi i to problemu oczywiscie by nie bylo .........

  • gość 2019-06-04 19:16:07

    I znowu problem bo ktos ma bmw pewnie zly czlowiek bo stac go a komentujacych bewnie nie co za zazdrosc

  • gość 2019-06-04 19:19:08

    Ten dureń z BMW pewno miał założony kask (nie tak jak ten dureń na motocyklu) i choć głowę ma całą ale nadal pustą.

  • gość 2019-06-04 19:19:28

    Wam nie przeszkadza to ze zdarzyl sie wypadek wam przeszkadza auto bo wkoncu bmw jakie to piekne.

  • do powyżej - niezalogowany 2019-06-04 19:34:51

    Teraz to BMW jest wprost przepiękne, jak to mówią ,,aniganckie''.

  • Łukasz - niezalogowany 2019-06-04 19:42:13

    Powiem tyle ci co tu wypisują o BMW to wydaje mi się że chodzą na piechotę w kasku

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 23:35:31

    I znów kretyn w bmw :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 01:25:48

    Kurwa ale wy jesteście jebnięci każdemu przeszkadza że to Bmw ale to że Słup złamał się na wysokości 3 albo 4 metrów to pewnie nawet nie zauważyliście...
    Czyli za to że jeździ Bmw jest kretynem , Jakby się okazało że miał jeszcze iPhone’a w ręku to w ogóle pewnie byście go kurwa powiesili...
    Pojeby...

  • Łukasz - niezalogowany 2019-06-05 07:20:16

    Kolego wyżej masz rację im żal dupę ściska bo go stać na BMW a zapewne oni jeżdżą jakąś skoda 25letnia w dodatku w kasku tfu wam w pysk co źle piszą o BMW a tak apropo połowa nawet nie jeździła takim autem jak BMW a się wypowiada

  • Mlody - niezalogowany 2019-06-05 07:50:48

    Żal dupe sciska ze jego bylo stac a was buraki nie. Cssssss.

  • Franc posypa z domu kołoc - niezalogowany 2019-06-05 08:15:54

    Witam panie i panowie kiedyś jeździłem E30 potem E39 teraz mam rodzinę i dojeżdżam do pracy E65 i nie uważam aby bawarkami jeździli sami jak to określacie debile nie dalej jak w niedzielę był wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowym w skórce córka zginęła z ojcem i nie była to bawarka a skoro kierowca przeżył ten wypadek to chyba o czymś to świadczy jakie bezpieczne są bawarki pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 11:04:40

    Jak czytam wasze komentarze to jestem w szoku ile jest nienawiści z waszej strony .. Macie duża satysfakcję z tego że jechał BMW gdyby byłby to inny samochód to byście nie skomentowali nic ! Zastanówcie się zanim coś napiszecie bo rodzina też to czyta i cieszcie się ze to nie was spotkało!!!

Dodajesz jako: |