:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
Wypadki drogowe, Wypadek trasie Tarnówka Węgierce - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal zlotowskie.pl 06/11/2019 16:16

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 15:00

Kobieta (około 30 - letnia mieszkanka powiatu złotowskiego), kierująca autem marki wolksvagen nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobieta podróżowała z dwójką dzieci ( 2- 4 latek). Całą trójkę przewieziono do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja. 

Reklama

Wypadek na trasie Tarnówka - Węgierce komentarze opinie

  • gość 2019-11-06 16:51:32

    za szybko jechala i tyle, co tu muwic duzo,

  • gość 2019-11-06 16:51:43

    Odcinek drogi Tarnówka Węgierce ma fatalną koślawą nawierzchnie. Miejscami jezdnia jest niżej niż pobocza, co powoduje, że woda pozostaje na jezdni. Zatanawiam sie jak doszło w przeszłości do odbioru tego odcinka przez inwestora. Wykonanie było fatalne od samego poczatku.

  • gość 2019-11-06 16:52:32

    SPIESZYŁA SIE WIDAĆ PO AUCIE, MANDAT MOŻE NAUCZY JĄ,

  • Straszne - niezalogowany 2019-11-06 17:24:44

    Mam nadzieję że wszyscy wyjdą zdrowo z tego koszmaru. .To cud że nikt nie zginął

  • kled - niezalogowany 2019-11-06 17:32:05

    Zlotów-Tarnówka! Drzewa w pasie drogowym katastrofalne. Złotów-Gmina Zakrzewo brak drzew.Lasów ci u nas dostatek, w powiecie stanowią 45%

  • gość 2019-11-06 17:40:19

    Miała duzo szczescia. Ale to baba i nic z tego nie zrozumie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 17:46:07

    Fałszywe informacje...kobieta jest w szpitalu, dzieciom nic nie jest są w domu. I proszę nie komentować jeśli ktoś nie był świadkiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 17:46:11

    Ty co piszesz o mandacie przy takim zdarzeniu ,stuknij się w czoło

  • gość 2019-11-06 18:14:47

    droga jest źle wyprofilowana i przy wiekszej predkości kierujący są "wyrzucani" z pasa. nie od dzisiaj wiadomo tez ze satan drogi jest krytyczny, koślawe pobocza z nierównym poboczem i dziurami. no ale , powiat kasy na naprawe z pewnościa nie ma

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 18:55:29

    To jest fatalny odcinek drogi, jeżdżę tam codziennie autem ciężarowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 19:18:23

    W dupie byliście gówno widzieliście ! Jechał ktoś ta droga albo widział wypadek ze komentuje tak głupio?! Wam życzę w chuj mandatów a nie takich wypadków skoro tylko hejtowac potraficie. Pierdolone polskie kurwy. Nawet współczuć nie potraficie tylko wszędzie nienawiść.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 19:25:52

    Darujcie sobie co nie którzy takie jebniete komentarze typu mandacie jej dać czy baba się nie nauczy jeździć idiotyzm z waszej strony patologia ci co piszą takie bzdety!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 19:28:25

    Niech odpowiedzialni, za ten odcinek oraz trasę z Piecewa do Krajenki, wreszcie wydadzą polecenie namalowania znaków poziomych. Chociaż środkowej linii. Kiedy zapada zmrok, a do tego pada, to jazda tam staje się bardzo niebezpieczna. Brak jakiegokolwiek punktu odniesienia. Oczywiście rozwagi nie da się niczym zastąpić, ale w XXI wieku, namalowanie pasów, to chyba rzecz do zrobienia. A szczególnie, jeśli chodzi o ludzkie zdrowie i życie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 19:34:01

    Ten z Piecewa traktor I polem

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 19:55:48

    Już od dawna tutaj piszę, że ten odcinek drogi wymaga pilnej naprawy a redakcja nie podnosi rekawicy żeby pojechać czy to do wójta gminy Tarnówka czy starostwa żeby ich przycisnąć w tym temacie... To samo pan Jaskólski..kiedy do q***wy nędzy da ludzi, choćby więźniów zeby w całej gminie Tarnówka wykosic rowy z krzaków itp.??? Ile jeszcze ludzi ma mieć stłuczki ze zwierzyną bo nic tam nie widać po zmroku!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 20:29:21

    Porządnej drogi nie ma i nie będzie. Cała kasa idzie na Pisowskie fanaberie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 21:07:49

    To coś (chuj wie co )Co napisało polskie kurwy nie spierdala do swojego kraju chuj mu w dupe

  • gość 2019-11-06 21:13:15

    Zacznijmy os tego że to coś potocznie nazywane drogą nie spełnia żadnych przepisów bezpieczeństwa obowiązujących na dzień dzisiejszy. Czy kiedykolwiek ktoś słyszał, żeby zarządca drogi został ukarany za jej stan. Począwszy od dziur w niej, pofałdowanej nawierzchni czy rosnących na skraju jezdni drzew?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 21:45:39

    Czytam te komentarze I lapie sie za glowe!!!! jestem "baba" I jezdze lepiej od nie jednego gosia!!! a z tymi polskimi kurwami to niekoniecznie ktos musi byc za granica zeby o Polakach tak sie wypowiadac!!!! bo my polacy jestesmy niestety tacy ze jeden drugiego z checia by zniszczyl!!! ludzie troche współczucia!!!!

  • PZL - niezalogowany 2019-11-06 21:50:06

    Na nowych pięknych prostych drogach też zdarzają się niestety wypadki

  • Angelika - niezalogowany 2019-11-06 23:00:03

    Ta droga odkąd pamiętam była fatalna, jednak niektórym nie przeszkadza aby nią zapier... Ścinają zakręty, jadą środkiem drogi, że mało lusterkiem nie zahaczą... A zimą kiedy cała droga Tarnówka - Złotów to jedne wielkie lodowisko, jazda co niektórych to wręcz mistrzostwo świata! I to są często osoby z okolicznych wiosek które doskonale wiedzą jak wygląda ta droga.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 23:27:09

    Nie stety żyjemy w chorym kraju i nawet jak Pani wyjdzie ze szpitala nałożą na nią mandat bo skądś muszą wziąść pieniądze na swoje podwyżki....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 00:03:44

    Dzięki Bogu że ona oraz dzieci przeżyli ,nie nam oceniać jaka była przyczyna i w tym momencie kwestia tego oraz mandatu nie ma wielkiego znaczenia .Wypadki chodzą po ludziach i nigdy nie wiemy czego możemy się spodziewać bo życie różne scenariusze pisze .Pozostaje życzyć dziewczynie szybkiego powrotu do zdrowia bo ma dla kogo żyć i czasami warto pomyśleć że dzisiaj komuś się krzywda stała a jutro może nam .Co się stało to się nie odstaje a złośliwość ludzka w dzisiejszych czasach jest niestety na każdym kroku .

  • Gość22 - niezalogowany 2019-11-07 01:39:53

    Tak wszystko dzięki panu bogu. Tak tak. Jakby zginęla to pan w sukience na pogrzebie powiedziałby mężowi i dzieciom że pan bóg wziął ją bo swego królestwa. Mąż i dzieci bardzo by się ucieszyli z tego powodu!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 01:56:29

    Odnoszę się do gościa 22.
    I wtedy Pan Bóg stąpi na ziemię i naprawi drogę z Wegierc do Tarnowki Twoim durnym łbem. Zastanów się co piszesz!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 06:12:52

    Należy podziękować ludziom, którzy udzielali pierwszej pomocy matne i dzieciom, którzy znaleźli się w odpowiednim czasie i w odpowiedniej chwili..... I po prostu Byli. Abyśmy takich ludzi spotykali na swojej drodze. Życzę zdrowia poszkodowanym.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 06:15:18

    Witam wszystkich tych idiotycznie opisujących caly stan wydarzeń ...staram się aby nikomu nigdy nie życzyć czegoś złego ale szczerze mówiąc większość z was tylko ocenia po wizerunku auta a więc trzeba najpierw racjonalnie opis sytuację ...
    Droga do Tarnówka to tragedia po cienka warstwą asfaltu kryją się wybije od korzeni drzew i do jest jest wąsko i dziurawo...tragedia która spotkała ta rodzinę nie jest waszych zbędnych komantarzy...by z was nie jeden widział taki wypadek i ludzi w środku by was się ode hciqlo głupiego komentowania...ludzka zawosc i brak współczucia dla rodziny to jakaś porażka w tych czasach ...ludziska trochę godności i współczucia ...rodzinie życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia ...
    Ignorujcie zbędne idiotyczne komentarze bądźmy ludzi dobrej myśli !!! pozdrawiam wszystkich nie miłe opisujących sytuację !!!

  • gość 2019-11-07 07:18:02

    Do powyżej. Jak już coś piszecie to piszcie po polsku smartfonowi analfabeci!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 07:23:47

    Najważniejsze że wszyscy przezyli a ta pani od pasaratti mam nadzieję że się opamieta i zacznie wolniej jeździć bo może i droga dziurawa ale zobaczcie jak wygl samochód. A jej mąż powinien z niom porozmawiać bo ona wiozla też jego dzieci jak chce się zabić to niech jeździ szybciej a może bez dzieci

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 07:24:08

    Ten od

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 07:44:47

    Do gościa, od traktora. Po rozumek, to idź raczej na pieszo. Nie jestem z Piecewa, po prostu często, tam jeżdżę.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 09:32:22

    Niestety, ale muszę potwierdzić że kobiecie należy się mandat i kara za narażenie życia tych dzieci!! Zły stan drogi to jedno, ale prędkość z jaką jechała... nie widziałem samego wypadku, ale mijalem na trasie ten samochód który o mało mnie nie staranował! Myślałem że to jakiś cwaniaczek a nie kobieta z dwójką dzieci!! Dobrze że przeżyli przy takiej prędkości.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 09:41:36

    Niestety, ale muszę potwierdzić że kobiecie należy się mandat i kara za narażenie życia tych dzieci!! Zły stan drogi to jedno, ale prędkość z jaką jechała... nie widziałem samego wypadku, ale mijalem na trasie ten samochód który o mało mnie nie staranował! Myślałem że to jakiś cwaniaczek a nie kobieta z dwójką dzieci!! Dobrze że przeżyli przy takiej prędkości.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 10:12:42

    Dużo zdrowia i szybkiego zdrowia

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 10:14:39

    Dużo zdrowia i szybkiego zdrowia

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 11:34:08

    Przeżyli, alee są w szpitalu w stanie ciężkim.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 14:10:01

    Drzewa na trasie Tarnówka - Złotów powinny być wycięte !

  • gość 2019-11-07 14:13:40

    Ile jeszcze osób musi zginąć na drogach, żeby ktoś się wreszcie wziął za te wszystkie drzewa przy jezdniach.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 14:53:50

    Przerażające jest to ,że ludzie którzy źle wypowiadają się na temat owego wypadku nie mają za grosz wstydu i empatii do drugiego człowieka. Te komentarze pewnie czyta najbliższa rodzina, której dotknęło nieszczęście a tu jeszcze dolewanie oliwy do ognia, na pewno są to komentarze po których jest im lepiej... WSTYD. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia rodzinie.

  • gość 2019-11-07 15:52:38

    Dużo różnych komentarzy,wiele z nich chamskich i głupich.Marti mnie to,że wszyscy znają tą drogę i wiedzą jaki jej stan a nikt nie wspomniał,że należy dostosować prędkość do warunków drogowych! Do czasu naprawy tej drogi należy zachować rozsądek i umiar bo dyskusje i różne dywagacje na tematy kto,dla czego i z jakiej przyczyny potrzebna jest w dyskusjach z władzami!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 15:53:45

    Ty SMARTFONOWY ANALFABETO jak jesteś taki inteligentny to złóż to zdanie najwidoczniej brak ci 5klepki taki jesteś inteligentny

  • gość 2019-11-07 18:27:10

    Dokładnie smartfony to plaga wystarczyło sprawdzić telefon.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 19:39:30

    Paulino wracaj do zdrowia, mam nadzieję że Cię wybudza i będzie wszystko ok. Przykre że tak się stało ale to nie jej wina, dzieci są całe a mama dojdzie do siebie mam nadzieję... Bardzo fajna dziewczyna. O pamiętajcie się z tymi głupimi kom

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 19:42:29

    Żal czytać takie komentarze, dziewczyna pochodzi z tych rejonów więc drogę znała PECH TOTALNY PECH, i tyle nie naraziłaby swoich synkow na coś takiego i nie wiadomo co z nią będzie. Paulinko trzymam kciuki żeby było ok

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 19:44:20

    Paulina budz się wracaj, chłopcy i Michał czekają

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 20:19:08

    Nie było by drzew to by poszła w krzaki czy rów i auto mniej uszkodzone i mniejsze obrażenia wśród pasażerów

  • gość 2019-11-07 20:55:57

    do gość z 15:53:45...
    Za głupi jesteś by zrozumieć jedno zdanie?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 09:20:43

    Jak czytam niektóre komentarze to aż mi się wymiotować chce. Ludzie opanujcie się. Pewnie nie którzy z was nie przeżyli rodzinnej tragedii i nie wiedzą co rodzina przechodzi. Każdy potrafi szybko kogoś ocenić. Nie jeden z was jeździ szybko. Wypadki były są i będą. Jak byście mieli się podpisać swoim nazwiskiem pod komentarzem to byście takich głupot nie pisali. Nie wam oceniać że jechała szybko czy że ma dostać mandat. Paulina jest wspaniałą osobą kochającą żoną mamą siostrą i córką. Odkryła swego synka własnym ciałem żeby nic mu się nie stało. Bóg nad nimi czuwał żeby dzieciom nic się nie stało. A ona z tego wyjdzie bo jest silną kobietą i ma dla kogo żyć. A ci którzy piszą te okropne komentarze niech idą do kościoła i się pomodla do bozi o trochę rozumu bo zamiast mózgu maja trociny. Nikt z nas nie zna dnia ani godziny i nie wiemy co nas w życiu spotka

  • Piotr.P Tarnówka - niezalogowany 2019-11-08 12:22:05

    Popieram ten odcinek drogi jest najgorszym odcinkiem w całym powiecie ..komentarze typu za szybko jechała ...dać jej mandat i po sprawie ..dla debili pod kryptonimem gość..jak chcecie głupio komentować to odsłacie swoje mordy i napiscie swoje nazwiska zasrane głąby ..młoda dziewczyna 30 lat 2 dzieci walczy w szpitalu o życie a takie komentarze dajecie widzę że was jeszcze nie dosięgło nieszczęście w rodzinie ....więc jak już doznacie czegoś podobnego w swoim życiu to przypomnijcie sobie bzdury które pisaliście na temat tego nieszczęśliwego wypadku .

  • gość 2019-11-08 12:33:26

    Po co opisujecie tutaj kim była poszkodowana? Kogo to obchodzi? Może być i papieżem. Fakty są takie, że spowodowała wypadek i naraziła innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 13:33:45

    Zgadzam się z Panem Piotrem z Tarnowski Brawo dla Pana za mądre słowa jak by był pokazany wizerunek twarzy to by takich głupot nie plsali. Pisałam komentarz przed Panem i uważam że ludzie powinni się zastanowić nad tym co piszą. Pozdrawiam serdecznie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 13:48:33

    Nikt nie jest Papierzem ani świętym i zamknijcie już te swoje zakazane mordy glupimi komentarzami

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 16:15:13

    Do osób którzy piszą głupoty, A nie widzieli. Byli świadkowie, którzy potwierdzili, że nie jechała z dużą prędkością. Jechał samochód I przestraszyla się i złapała pobocza. Proszę nie komentować, jeśli sie nie wie jak było i zamiast hejtowac, modlić się żeby wszystko było z nią dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 16:15:40

    Do osób którzy piszą głupoty, A nie widzieli. Byli świadkowie, którzy potwierdzili, że nie jechała z dużą prędkością. Jechał samochód I przestraszyla się i złapała pobocza. Proszę nie komentować, jeśli sie nie wie jak było i zamiast hejtowac, modlić się żeby wszystko było z nią dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 18:17:01

    Jechała 35 km na godzinę

  • gość 2019-11-08 21:46:03

    Tak, oczywiście. 10km na godzinę. Po co taki kit wciskać.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 10:43:03

    Niedostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Wszelkie dywagacje, że droga zła, że drzewa nie takie itp tego nie zmienią. Pozdrawiam

Dodajesz jako: |